Beck Bennett odchodzi z „Saturday Night Live”, potwierdza – Hollywood Life

Po ośmiu latach w Saturday Night Live, Beck Bennett opuści show. Swoją decyzję ogłosił 27 września. Potwierdzono również, że Lauren Holt nie wróci.

Beck Bennett Powiedz do widzenia Sobotnia noc na żywo. 36-letni komik ogłosił 27 września, że ​​nie wróci do serialu komediowego NBC, gdy w październiku 2021 r. powróci on w swoim 47. sezonie. Udostępnił tę wiadomość na Instagramie wraz ze zdjęciami z czasu swojego występu w serialu. Napisał również długi list, przytaczając niektóre ze swoich ulubionych wspomnień z bycia członkiem obsady, które znajdują się na każdym zdjęciu.

“Kocham cię, SNLKsiążki Becka. “Będę za tobą bardzo tęsknić. Dziękuję za 8 lat wyjątkowych ludzi i niesamowitych doświadczeń, które całkowicie zmieniły moje życie. Świetnie się bawiłam.” Niektóre z niezapomnianych chwil Becka obejmowały finał jego pierwszego sezonu, czas spędzony z zespołem, który pomagał mu przygotować się do każdego programu, spotkanie z publicznością pod koniec programu i przebywanie w pokoju scenarzysty przed sobotnimi porannymi spotkaniami.

Beck Bennett
Beck Bennett w “SNL”. (Everetta)

Oprócz Lauren Holt, który był członkiem obsady w 46 sezonie, nie wróci po raz drugi. Ogłoszenia pojawiają się po tym, jak finał 46. sezonu serialu wskazywał na możliwość pojawienia się niektórych członków obsady wiosną 2021 roku. Kenan ThompsonI Kate McKinnonI Cecily SilnaI Eddie Bryant, I Pete Davidson Wygłosił refleksyjne i emocjonalne monologi na temat minionego roku, które sugerowały, że koniec jest bliski.

Jednak 27 września NBC potwierdziło, że Eddie Michael Chi Dom , Mickey Day, Heidi Gardner, Colin JostKate, Alex Moffat, Kyle Mooney, Ego Nodim, Chris Reed, Sisley, Kenan, Melissa Villasinor i Chloe Feynman I Bowen Yang Wszyscy są gotowi do powrotu w jakimś charakterze. Na wystawie pojawi się również trzech nowych polecanych komików: Arystoteles Archeolog, James Austin Johnson I Sarah Sherman.

READ  Korona ujawnia swoje pierwsze spojrzenie na Elizabeth Debicki i Dominica Westa jako następną Dianę i Karola

jak Hollywood na żywo wcześniej zgłaszane wyłącznie, SNL inicjator Lorne Michaels Chciał całą obsadę Powrót na kolejny rok „przynajmniej” W świetle trwającej pandemii COVID-19. „COVID był trudny dla wielu, ale był bardzo trudny SNL”, powiedział HL źródło.

„Zwykłe przesłuchania i oglądanie ludzi w klubach komediowych Lorne [determine] Jeśli ktokolwiek ma być dobry w serialu, napotkał kilka interesujących przeszkód, więc w następnym sezonie Lorne powiedział całej obsadzie z zeszłego roku, że chciałby, aby wszyscy z powrotem ”- kontynuuje źródło.

Zarówno Lorne, jak i NBC mieli nadzieję, że zwykli gracze powrócą i „rzeczy pozostaną takie, jakie są”. Ale, oczywiście, zespół zdał sobie sprawę, że nie byłoby to całkowicie prawdopodobne, „ponieważ kiedy ludzie chcą odejść, odejdą” – mówi nasze źródło. sezon 47 SNL Premiera 2 października.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top