Adele powiedziała Jennifer Lawrence, żeby nie robiła pasażerów

Jeśli nie, to nie twoja wina. Film był jednak krytyczną porażką w kasie, przynosząc 303,1 miliona dolarów na całym świecie przy budżecie wynoszącym 110 milionów dolarów.

Pełne ujawnienie, widziałem Pasażerowie I im się to nie podobało – i jak się okazuje, Jennifer myśli to samo o filmie.

W nowym wywiadzie z New York TimesJennifer ujawniła, że ​​rozważa Pasażerowie Jako przykład czasu, gdy jej fani zdali sobie sprawę, że niektóre filmy, w których zagrała, nie były filmami wysokiej jakości.

„Pomyślałem:„ O nie, jesteś tutaj, ponieważ jesteś tutaj, a ja jestem tutaj, ponieważ jesteś tutaj”. Zaraz, kto zdecydował, że to dobry film? „

Jak się okazuje, Jennifer została ostrzeżona przed przyjęciem swojej roli w Pasażerowie A kto ją ostrzegł? Dziwaczny’ Adeleto jest.

Jennifer twierdziła: „Adele powiedziała mi, żebym tego nie robił!” Powiedziała: „Czuję, że filmy kosmiczne to nowe filmy o wampirach”. Powinienem był tego posłuchać.

To nie pierwszy raz, kiedy Jennifer zastanawia się ostatnio nad swoimi wyborami zawodowymi w 2000 roku. W zeszłym miesiącu ona Przyznał się Za poczucie, że po zagraniu w niej „straciła kontrolę” nad swoją karierą Igrzyska głodowe Kino.

„Kiedy myślę teraz, nie mogę myśleć o kolejnych latach, [because there was] Po prostu tracę kontrolę”, powiedziała publiczności na Londyńskim Festiwalu Filmowym, po tym, jak wspomniała o tym „pomiędzy Igrzyska głodowe Kiedy wyszedłem i zdobyłem Oscara, stało się to towarem, który sprawiał wrażenie, że każda decyzja była wielką, wielką wspólną decyzją”.

głowa tutaj Przeczytaj więcej z wywiadu Jennifer dla The New York Times.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top