Kate Connor z Heartstopper jest biseksualna

Dwa miesiące później na Paradzie Równości w Londynie Connor i jego towarzysze Heartstuber Jego koledzy z klasy nosili tęczowe ubrania tak, jak są Tańczyła przed protestującymi przeciwko LGBT.

Connor mówił wcześniej o presji, pod jaką on i mężczyzna Jo Lock byli poddani publicznej dyskusji o swoim życiu seksualnym. Zamiast tego Connor powiedział, że wolałby nie używać żadnych naklejek.

„Wciąż jesteśmy za młodzi” – powiedział Connor. „Aby zacząć spekulować na temat naszej orientacji seksualnej i może naciskać na nas, abyśmy wyszli, gdy nie jesteśmy gotowi”. Przymierze z Joshem Smithem Podcast w maju. „Dla mnie czuję się całkowicie pewny siebie i zadowolony ze swojej seksualności. Ale tak naprawdę nie czuję takiej potrzeby, wiesz – nie jestem za duży na etykiety i tego typu rzeczy. Nie jestem w tym wielki. nie czuję, że muszę się etykietować, zwłaszcza nie publicznie” .

„Trochę dziwne wydaje się przyjmowanie założeń dotyczących seksualności danej osoby na podstawie słyszenia jej głosu lub zobaczenia jej wyglądu” – dodał wtedy Connor. „Czuję, że jest to interesujące i nieco problematyczne założenie, które należy poczynić”.

w HeartstuberConnor gra Nicka u boku Charliego Luke’a, gdy dwóch licealistów nawiązuje przyjaźń, która staje się romantyczna.

Fani Connora ścigali się w poniedziałek w jego obronie, witając go w społeczności LGBTQ, jednocześnie obwiniając tych, którzy wywierali na niego presję.

READ  Harry i Meghan „nieproszeni” z przyjęcia w Pałacu Buckingham na pogrzebie królowej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top