Aaron Jean mówi, że zrobi to miejsce na wyróżnienie: NDP

Nowa Kandydat na liberalne przywództwo BC, Aaron Gan, mówi, że jeśli zostanie wybrany na lidera, zrobi miejsce dla opinii anty-2SLGBTQ+ w partii, mówi NDP.

W ostatnim podcaście Gunn został zapytany o to, że liberałowie z Kolumbii Brytyjskiej są „przytłoczeni tym obrazem antygejowskim i seksistowskim”.

Jan obwiniał media i obiecał bronić społecznych konserwatystów:

“Myślę, że zostaliśmy wciągnięci w mecze rozgrywane przez media i staliśmy w defensywie. Słuchaj, myślę, że to musi być duża impreza namiotowa i muszą być ludzie z całego spektrum politycznego w kwestiach społecznych, o których konkretnie wspomniałeś … Myślę, że nie powinno tak być. Wrzuć konserwatystów pod autobus na imprezie. Są ważną częścią Kolumbii Brytyjskiej i jej historii. (Mikrolink 5:50)

Gunn wyraził również krzywdzące opinie o sobie:

Żaden kandydat na liberalne przywództwo Kolumbii Brytyjskiej nie powiedział, że zdyskwalifikowuje kandydatów o poglądach anty-2SLGBTQ+. Laurie Trony I Margaret Kunst joggingu pod ich kierownictwem.

NDP twierdzi, że wewnętrzny przegląd wyborów liberałów BC stwierdził, że kandydaci ci mogli startować, ponieważ „podstawowe napięcie Który znajduje się w BC Partii Liberalnej i większości innych partii centroprawicowych w Kanadzie. Istnieje przekonanie, prawdziwe lub nie, że wyobcowanie społecznie konserwatywnych chrześcijańskich wyborców uniemożliwi utworzenie zwycięskiej koalicji”.

Grace Laure, MLA, Victoria-Beacon Hill mówi: “Liberałowie BC zrobili miejsce dla kandydatów o szkodliwych i dyskryminujących poglądach zbyt długo. Powitanie Aarona Gunna w ich partii pokazuje, że się nie zmienili. Nadszedł czas, aby każdy kandydat na przywódcę powiedz, że żaden kandydat taki jak Aaron nie zostanie wpuszczony.

READ  Jeff Bezos i Elon Musk grzecznie po premierze Inspiration 4

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top