9 października: raport informacyjny National Hockey League

To był koniec przedsezonu dla każdej drużyny.

McKinnon strzelił 1:0 po 3:45 w pierwszej tercji i 3-1 po 6:11 w trzeciej. Miko Rantanen nagrywać i Jonas Johansson Zrobił 18 uderzeń dla Colorado, które w środę otworzyło sezon zasadniczy przeciwko Chicago Blackhawks.

Denis Guryanov I Jakuba Petersona Wszyscy zdobyli bramkę do gry o władzę, Braden Holtby Pozwolił na dwa gole na 20 strzałów i Anton Khadobin W trzecim inningu wykonał dziewięć rzutów obronnych dla Dallas, który w czwartek rozpoczął swój regularny sezon w New York Rangers.

Oglądaj mecze NHL na żywo poza rynkiem w tym sezonie

Black Hawks 5, Dzikość 1: Jonathan Toews Pierwsze dwa gole strzelił w przedsezonie, każdy w mocnej grze dla Chicago Blackhawks w wygranym 5:1 meczu z Minnesota Wild w sobotnim finale wszystkich drużyn w United Center w Chicago.

The Toews przegapili sezon 2020-21 z zespołem przewlekłej odpowiedzi immunologicznej. Centrum zwiększyło przewagę do 4-1 16:27 drugiej połowy i sprowadziło na 5-1 6:18 w trzeciej.

Toews zdobył sześć punktów (dwie gole, cztery asysty) w czterech meczach przedsezonowych.

Alex DeBrinkat Miał bramkę i dwa podania, Ryan Carpenter krótka płyta, Seth Jones Trzy asysty i Marc-Andre Fleury Wykonaj 25 rzutów obronnych na otwarcie sezonu regularnego Chicago na Colorado Avalanche w środę.

Ryan Hartman nagrywać i Kapo Kahkkonen Zrobił 32 rzuty obronne dla Minnesoty, która rozpoczyna swój sezon w Anaheim Ducks w piątek.

Rangers 5, Islanders 4 (dogrywka): Filip Szettle Ukończył hat-tricka w meczu siłowym 2:06 w dogrywce, co dało New York Rangers zwycięstwo 5-4 nad New York Islanders w przedsezonowym finale wszystkich drużyn na Webster Bank Arena w Bridgeport w stanie Connecticut. Sobota.

Chytil strzelił dwa z trzech goli Rangersów w walce o władzę.

Mateusz Barzal Remisował 4-4 dla wyspiarzy, z 50 sekundami do końca w trzeciej grze.

READ  Zamknij Dzikich Złotych Rycerzy, aby pozostać przy życiu, i zmuś Game 7 do zdefiniowania serii

Ryan Strom Miał cel i pomoc, Witalij Krawcow Strzel gola do gry o władzę i Aleksander Georgijew Zaoszczędził 28 piłek dla Rangers, którzy w środę rozpoczęli sezon zasadniczy w Washington Capitals.

Barzal i Anders Lee Każdy miał dwa gole i asystę, i Ilja Sorokin Zaoszczędził 17 obrońców dla Islanders, którzy w czwartek rozpoczęli sezon na Carolina Hurricanes.

Strom został kontuzjowany na jedną sekundę w drugiej połowie po zderzeniu z obrońcą wyspiarzy Scott Mayfield, Strażnicy do przodu Kevin Rooney Odszedł z pozorną kontuzją w trzecim okresie po kłótni z wyspiarzami do przodu Ross Johnston.

Maple Leafs 4, Senator 1: John Tavares I Morgan Riley Każdy z nich miał bramkę i asystę dla Toronto Maple Leafs w wygranym 4:1 meczu z Ottawa Senators na Scotiabank Arena w Toronto w sobotę w przedsezonowym finale obu drużyn.

Nick Ritchie I Pierre Engvall Gola dla Toronto, które jest gospodarzem Montreal Canadiens w środowym otwarciu sezonu zasadniczego. Jack Campbell Wykonaj 18 rzutów karnych.

Alex Formenton Strzelił dla Ottawy, która w czwartek rozpoczyna sezon z Toronto u siebie. Matt Murray pozwolił 3 gole z 16 strzałów, i Anton Forsberg Wykonaj 14 rzutów obronnych z ulgą.

Maple Leafs do przodu Ilja Michejew Nie zagrał po pierwszej połowie z powodu kontuzji ręki. Miał asystę w bramce Riley’a w mocnej grze, która doprowadziła do 1-0 o 11:03.

– W poniedziałek dowiemy się więcej – powiedział trener Maple Leafs Sheldon Keefe. Ale nie wygląda na to, że będzie to krótkoterminowe.

Pingwin 4, Niebieskie Kurtki 3 (dogrywka): Jason Zucker Strzelił gola w trybie Power-Play 1:18 w dogrywce, aby dać Pittsburgh Penguins zwycięstwo 4:3 nad Columbus Blue Jackets na Nationwide Arena w Columbus w sobotę w przedsezonowym finale dla każdej drużyny.

READ  Strażnicy zgadzają się na warunki z Kabu Kaku

Teddy Blogger I Brian Rust Każdy z nich miał cel i pomoc, a Tristan Garry Zrobił 26 obrońców dla Pittsburgha, który we wtorek otworzył regularny sezon hokeja na Tampa Bay Lightning.

Sean Coralie Strzelił swojego pierwszego gola dla Blue Jackets po tym, jak został podpisany jako wolny agent 28 lipca. Elvis Marslikins Zrobił 25 obrońców dla Kolumba, który w czwartek rozpoczął swój regularny sezon przeciwko Arizona Coyotes.

Błyskawica 4, Pantery 3: Tampa Bay Lightning strzelił trzy gole w trzeciej rundzie, wygrywając 4-3 z Florida Panthers na FLA Live Arena w Sunrise na Florydzie w sobotę w przedsezonowym finale dla każdej drużyny.

poklep bordowy Pierwsze dwa gole strzelił przed rozpoczęciem kolejnego sezonu Punkt Brayden Strzelił gola, aby zdobyć Tampa Bay w ciągu 3-2. Alex Killorn rekord w pierwszym okresie i Andriej Wasilewski Zrobił 45 rzutów obronnych na Lightning, który we wtorek otworzył sezon zasadniczy NHL przeciwko Pittsburgh Penguins.

Kevina Connaughtona I Sam Reinhart nagrywać i Siergiej Bobrowski Zrobił 25 rzutów obronnych dla Panter, które w czwartek rozpoczęły swój sezon przeciwko Penguins.

Sam Bennett Nie grał dla Florydy po tym, jak napastnik wszedł do protokołu COVID-19.

Rekiny 4, Złoci Rycerze 0: Adin Hill W przedsezonowym finale obu drużyn wykonał 25 rzutów obronnych na San Jose Sharks w wygranym 4:0 meczu z Vegas Golden Knights w SAP Center w San Jose w sobotę.

Kevin Labank Miał cel i pomocną dłoń, a Jonathan Dallen, William Ecklund I Brent Burns Strzelił gola dla San Jose, które w sobotę zagra u siebie w pierwszym meczu z Winnipeg Jets. Eric Carlson dwa podania.

Robin Liner Dokonał 30 rzutów obronnych w Vegas, które we wtorek będzie gospodarzem Seattle Kraken w ich otwierającym meczu.

Cyprys 3, Czerwone Skrzydła 1: Zemgus Girgensons strzelił redukcyjnego gola za zielone światło dla Buffalo Sears w wygranym 3:1 meczu z Detroit Red Wings pod koniec przedsezonu dla każdej drużyny w KeyBank Center w Buffalo w sobotę.

READ  Coca-Cola kosztowała Coca-Coli 4 miliardy dolarów, zagrożona grzywnami za zaniedbanie Ronaldo

Jergenson strzelił gola w 19:17 minucie drugiej połowy po podarunku od bramkarza Red Wings Alex Ndeljković Aby przejść 2-1.

JJ Petrka I Vinnie Hinostroza nagrywać i Craig Anderson Zbiegło się to z 18 eksportami na otwarcie sezonu Sabres przeciwko Montreal Canadiens w czwartek.

Sam Win Strzelając bramkę Nedeljekovic strzelił 35 bramek dla Red Wings, którzy w czwartek rozpoczną sezon regularny przeciwko Tampa Bay Lightning.

Predators 4 i Hurricane 3: włosy saros Zagrał 23 rzuty obronne dla Nashville Predators w wygranym 4:3 meczu z Carolina Hurricanes pod koniec sobotniego przedsezonowego meczu obu drużyn na Bridgestone Arena w Nashville.

rzymski joussiI Jakow twój pociąg I Filip Forsberg Strzelił gole w drugiej połowie dla Predatorów, którzy w czwartek rozpoczęli sezon zasadniczy przeciwko Seattle Kraken.

David Ritch (11 uratowanych) Zastąp Sarosa, aby rozpocząć trzecią tercję.

Jordan MartinockI Ethan Burr I Stefan Neusen nagrywać i Fryderyk Andersen Uratował 13 Hurricane’ów, które w czwartek rozpoczęły sezon przeciwko New York Islanders.