5 powodów, dla których GTA 6 dodaje wiele lokalizacji za pośrednictwem DLC

5 powodów, dla których GTA 6 dodaje wiele lokalizacji za pośrednictwem DLC

GTA 6 jest obecnie w fazie rozwoju, a fani z niecierpliwością czekają na jego premierę. Podczas gdy ostatnie przecieki dały wczesny wgląd w nadchodzącą grę, gracze wciąż spekulują na temat różnych aspektów tytułu. Jedną z najczęstszych plotek na temat nadchodzącego wydania jest to, że wróci ona do serii DLC dla jednego gracza.

GTA 4 zawiera dwa DLC, które rozszerzają fabułę: The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Toni, ale jego następca nie. Rockstar Games mogło porzucić ideologię treści do pobrania na rzecz trybu dla jednego gracza, ponieważ nie wydali żadnego od dziewięciu lat. Chociaż nic nie zostało jeszcze potwierdzone w odniesieniu do DLC do nadchodzącego tytułu, gracze są optymistami.

W tym artykule wyjaśniono, dlaczego Rockstar powinien rozważyć włączenie wielu lokalizacji do nadchodzącej gry za pośrednictwem aktualizacji DLC.

Uwaga: ten artykuł jest osobisty i odzwierciedla wyłącznie opinie autora.


5 powodów, dla których gracze chcą wielu lokalizacji DLC w GTA 6

1) Rozwiń mapę

Pierwszą i najbardziej oczywistą zaletą dodawania wielu lokalizacji jest rozbudowa mapy. Grand Theft Auto 4 A 5 ma ogromne mapy otwartego świata z wieloma unikalnymi lokalizacjami, a GTA 6 powinno pójść w ich ślady. Co więcej, dodawanie nowych lokalizacji znacznie poprawi Twoje wrażenia z gry.

Fani GTA to jedna z najbardziej aktywnych społeczności graczy na świecie i jest bardzo prawdopodobne, że gracze poznają całą początkową mapę w ciągu kilku dni od jej premiery. Dlatego dla Rockstar Games korzystne będzie rozszerzenie jej poprzez dodanie do gry wielu lokacji. Chociaż nie należy tego robić od razu, roczna lub dwuletnia przerwa wystarczy na nowe pliki DLC.


2) Nowa historia

Nowe lokacje mogą również wprowadzić do gry nowe wątki fabularne. Dodatek „Episodes of Liberty City” dodał dwa nowe elementy do Grand Theft Auto 4. Podobnie, GTA 6 Może zawierać wiele narracji opartych na różnych lokalizacjach na mapie.

READ  Kendra Connelly, Sotheby's International Realty Canada

Niewątpliwie zapewni to wyjątkowe wrażenia z gry, ponieważ gracze będą musieli podróżować do różnych miejsc, aby uczestniczyć w różnych misjach. Istniejące gry wideo są znane z tego, że wprowadzają odrębną atmosferę i smak do niektórych miejsc, a fani docenią również dodanie lokalnych historii do tych regionów.


3) Miejsce na wprowadzenie nowej postaci

Nowe lokalizacje i historie torują drogę do wprowadzenia nowych postaci, a nawet bohaterów. Obecnie krążą pogłoski, że GTA 6 ma dwóch mistrzów. Wiadomo jednak, że Rockstar jest nieprzewidywalny. Twórcy gry mogą z łatwością przemycić nowego bohatera do jednego z nowych DLC, nadając tytułowi nowy zwrot.

Nowe lub powracające postacie mogą zostać wprowadzone jako NPC w nowych lokacjach. Oczekuje się, że gra obejmie między innymi takie miejsca, jak Brazylia, Karaiby, Liberty City i Carcer City. Chociaż nie jest to pewne, Rockstar może przywrócić Claude’a i Nico w następnej grze.


4) Nowe środki podróżowania

Posiadanie wielu lokalizacji wymaga różnych środków transportu, aby do nich dotrzeć. Długie przejażdżki w obecnych grach są zwykle zautomatyzowane przez samoloty ze scenami filmowymi. Jednak GTA 6 powinno zawierać ręczne scenariusze podróży, w których gracze mogą wybrać środek transportu, z którego chcą skorzystać; Im bardziej zaangażowany jest gracz, tym lepiej.

Chociaż w podróży można się nudzić, twórcy gier mogą dołączyć kilka zabawne przedmioty lub działania poboczne, aby utrzymać graczy w ruchu.


5) Rozszerzone i ulepszone doświadczenie

Wersja GTA 5 na PlayStation 5 została oficjalnie nazwana Expanded and Enhanced. Jednak fani byli rozczarowani Rockstarem, że tego nie zrobili Duże ulepszenia Zamiast tego wprowadzane są tylko drobne zmiany. Większość graczy czuła się, jakby zostali oszukani.

Ten problem można całkowicie rozwiązać, dodając nowe lokacje za pośrednictwem DLC. Fani mają wysokie oczekiwania wobec Rockstar, a deweloperzy powinni po prostu skupić się na zapewnieniu naprawdę „rozszerzonego i ulepszonego” doświadczenia w nadchodzącej grze.

Szybkie linki

Więcej od Sportskeeda

Edytowane przez Soumyadyuti Ghosh

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *