4 października: raport informacyjny National Hockey League

Giroud, który również otrzymał pomoc, 13 lipca podpisał trzyletni kontrakt o wartości 19,5 mln USD (6,5 mln USD średnia roczna wartość) z Ottawą.

Alex DeBrinkat A Shin Bento Każdy z nich miał cel i pomoc, a Mateusz Józef Miał dwóch asystentów senatorów. Anton Forsberg Dokonano 21 eksportu.

Nicka Suzukiego W swoim przedsezonowym debiucie miał dwie asysty i Sam Montembolt Dla Kanadyjczyków, którzy przegrali sześć pierwszych przedsezonowych meczów (0-5-1), wykonał 18 rzutów obronnych.

DeBrincat dał Ottawie prowadzenie 1:0 w 3:13 pierwszej tercji w mocnej grze, jeden raz zabrakło Giroux po trzecim przedsezonowym golu.

Giroud powiększył prowadzenie do 2:0 w 5:52 drugiej połowy, wykorzystując podanie DeBrincata.

Joel Jeremiasz Zmniejsz go do 2-1 o 8:20 i David Savard Strzelił po 44 sekundach o 9:04, remisując wynik 2-2.

Tyler Mutt Strzelił swojego trzeciego gola w tym sezonie, dając Senatorom prowadzenie 3-2 o 11:10, a Pinto odzyskał dwubramkową przewagę dla Senatorów, strzelił czwartego gola przedsezonowego 18:53.

Cole Caufield Spadł do 4-3 na mocy gry w 14:57 z trzeciej tercji, ale Brady Tkachuk Strzelił swojego pierwszego gola przedsezonowego 1:11 później o 16:08, aby dać Ottawie prowadzenie 5-3.

Arber Xhekaj Jego nadgarstek eksplodował z ręki Josepha o 16:36 w finale 5-4.

Blues 4, Dziki 2: Pavel Buchnevich Strzelił gola i asystował dla St. Louis Blues w wygranym 4-2 meczu z Minnesota Wild w Enterprise Center w St. Louis.

Jordania Bennington Zatrzymał wszystkie 11 strzałów, z którymi miał do czynienia w swoich pierwszych dwóch czarach dla the Blues. Joel Hoover Wykonaj 15 rzutów obronnych z ulgą.

Tyson Jost A Pokaz murarski Każdy z nich miał cel i pomoc na pustyni. Philip Gustafson Wykonano 23 rzuty obronne.

Buchnevic strzelił jedną bramkę z prawego koła 1:05 w pierwszej połowie, dając St. Louis prowadzenie 1:0.

Jake sąsiad Po mocnym golu z lewego koła było 2-0 o 11:42.

Nathan Walker Strzelił gola z dołka, aby doprowadzić do 3-0 przy 10:18 drugiej połowy.

Shu obniżył się do 3-1 po odbiciu o 6:58 w trzeciej tercji, ale Clem Costin Strzelił gola 13:57 dla the Blues, prowadząc 4-1.

READ  Florida Panthers Frank Vatrano New York Rangers

Jost strzelił gola w minucie 19:19 w finale 4:2.

Islanders 4, Flyers 3 (dogrywka): Noah Dobson Zdobył osiem sekund przed dogrywką, co dało New York Islanders zwycięstwo 4:3 nad Philadelphia Flyers w Wells Fargo Center w Filadelfii.

Josh Bailey Miał bramkę i dwa podania, i Adam Bellick Dwie przełęcze Dwie przełęcze do wyspiarzy, którzy… Zgodziłem się na ośmioletni kontrakt z centrum Mateusz Barzal wcześniej we wtorek. Ilja Sorokin Wykonaj 30 sejwów.

Scott Lawton Miał cel i pomoc, i Samuel Erson Uratował wszystkie 15 strzałów, z którymi miał do czynienia w 29:17 dla Flyers w ich ostatnim meczu przed rozpoczęciem sezonu (1-4-1). Troy Grosnick Wykonaj 14 rzutów obronnych z ulgą.

Loughton strzelił z woleja w 2:09 drugiej połowy i dał Filadelfii prowadzenie 1:0.

Bailey zremisował 1-1 z celem gry o władzę o 16:13 i Casey Sisikas Strzelił krótkiego rzutu w 18:22, aby doprowadzić do 2-1.

Owen Tybet Strzelił gola w 5:05 trzeciej tercji, remisując 2-2 i Taner Łaziński Wyprzedź Flyers 3-2 o 8:53.

Anders Lee Remis 3-3 dla wyspiarzy o 12:19.

Cyprys 4, Huragan 2: Korona Thompsona A Kuzyni Dylana Każdy z nich miał bramkę i asystę dla Buffalo Sears w wygranym 4-2 meczu z Carolina Hurricanes w KeyBank Center w Buffalo.

Vinnie Hinostroza A JJ Petrka nagrywać i Craig Anderson Wykonano 23 rzuty obronne dla Buffalo.

Wyścig Jamisona A Słód Stromwal nagrywać i Piotr Kochetkov W przedsezonowym finale przedsezonowym wykonał 26 obrońców dla Karoliny (4:1-0).

Al Saif awansował 3-0 po pierwszej połowie.

Hinostrosa strzelił 1:0 w 6:59, oddając dziesiąty strzał Buffalo z rzędu, który rozpoczął mecz.

Thompson jeździ na łyżwach wokół Hurricane Defense Man Ethan Burr Strzelił gola nad ramieniem Kochetkova, by doprowadzić do 2:0 przy 10:52.

Cozens objął prowadzenie na 3-0 przy 18:16, kiedy przechwycił podanie z przyłożenia we własnym polu i strzelił gola mocnym kopnięciem w ucieczce.

Reiss obniżył wynik do 3-1 w 1:45 trzeciej rundy, a Stromwall strzelił 19 sekund później w 2:04, aby zmienić Karolinę na 3-2, zanim Petrka trafiła do pustej bramki 18:40 w finale 4-2 . .

READ  Guerrero Jr. Rosenthal honoruje Bucka Martineza, Jimmy'ego Campbella w walce z rakiem

Szabla do przodu Kyle Okposu Doznał kontuzji górnej części ciała w drugim okresie i według trenera Dona Granato nie będzie jeździł na łyżwach przez kilka dni.

Obrońcy huraganów Dylan Coughlan Opuścił mecz w pierwszej tercji z kontuzją dolnej części ciała.

Rekiny 3, Isparin Berlin 1: Stephen Lorentz strzelił zielonego gola dla San Jose Sharks w wygranym 3:1 meczu z Esperin Berlin w NHL World Challenge na Mercedes-Benz Arena w Berlinie.

Rekord Thomasa Hurta dla rekinów i James Reimer Udało mu się wykonać dziewięć rzutów obronnych w czasie 31:25. został zastąpiony przez Kapo KahkkonenKto wykonał dziewięć zapisów.

Gola strzelił Giovanni Fiore, a Tobias Anseca zatrzymał wszystkie 21 strzałów, z którymi walczył dla Izbarina w 30:01 minucie, zanim został zastąpiony przez Juho Markanena, który pozwolił trzy gole z 15 strzałów.

Fury dał Esparnowi prowadzenie 1-0 w 12:10 drugiej połowy strzałem spoza lewego koła.

Hertel zremisował 1-1 o 17:06 w drugiej połowie z wąskim marginesem Timo Meyeri strzelił przed bramką. Lorentz dał rekinom prowadzenie 2:1 po 40 sekundach 17:46, prowadząc strzałem z Eric Carlson.

Łukasz Konin Różnica wzrosła do 3:1 przy bramce krótkoterminowej o 11:56 trzeciej połowy.

The Sharks otwierają sezon regularny przeciwko Nashville Predators w Pradze w piątek i sobotę w ramach 2022 NHL World Series (14:00 ET; NHLN, NBCSCA, BSSO).

Kaczki 5, Królowie 4: Derek Grant Strzelił jednego gola i trzy asysty dla Anaheim Ducks w wygranym 5:4 meczu z Los Angeles Kings w Honda Center w Anaheim.

Max Jones nagraj dwa razy, Paful Regenda Miał bramkę i dwa podania, i Jana Klingberga Miał dwie przepustki na kaczkę. Anthony Stollers Dokonano 32 eksportu

Gabriel Velardi strzelił dwa gole i Cal Petersen Dokonał 27 eksportu dla królów.

Villardi dał Los Angeles prowadzenie 1:0 o 11:06 w pierwszej połowie w mocnej grze, strzelając dobitkę.

Grant zremisował 1-1 o 13:56, kiedy jego strzał trafił w kij obrony Kings Jordania Spence.

READ  FIFA honoruje kapitan Kanady Christine Sinclair za jej rekordowe gole

Velardi strzelił swojego drugiego gola w 2:16 minucie drugiej połowy, dając Los Angeles prowadzenie 2-1, a Arthur Kaliev strzelił po 33 sekundach szybkim strzałem z prawego koła w 2:49, aby wydłużyć go do 3 1.

Jones obniżył wynik do 3-2 o 4:09 po uderzeniu Kingsa po strzale do przodu Karl Grundstrom. Tobias Björnfoot Los Angeles odzyskało prowadzenie dwoma bramkami przy 7:47 z lewego koła.

Jones strzelił swojego drugiego gola po podaniu bez patrzenia między dwoma mężczyznami, z bekhendem Granta, który obniżył go na 4-3 w 14:44.

Regenda zremisował 4-4 o 16:48, zdobywając trzecią bramkę przedsezonową. Frank Vatrano Zdobył 51 sekund w trzeciej rundzie w ostatnim meczu siłowym 5-4.

Złote Noce 4, Kojoty 3: Aden Hill Dokonał 50 rzutów obronnych na Vegas Golden Knights w wygranym 4-3 z Arizona Coyotes na T-Mobile Arena w Las Vegas.

Arizona pokonała Vegas 53-28, w tym 28-5 w drugim okresie, kiedy Hill uratował 26 obron.

William Carlson Złoci Rycerze dali prowadzenie 4-3 z prawego koła 18:02 w trzeciej rundzie.

Zachary Hayes strzelił dwa gole i Michael Amadeo Trzy asysty dla Vegas.

Barrett Highton Miał bramkę i dwa podania, i Jonas Johansson Zrobił 24 przystanki do Arizony.

Hayes dał Złotym Rycerzom prowadzenie 1:0 o 8:53 w pierwszej tercji i 2:0 o 13:57, po podaniu Amadeo.

Matthias Maxelli Wyrównał go do 2-1 o 4:19 drugiej połowy po odbiciu w prawy słupek, zanim Highton wyrównał 2-2 o 6:01, gdy krążek zjechał z łyżwy po odbiciu się od niego strzału. Dylan Ginter.

Paweł Dorofiejew Złoci Rycerze dali prowadzenie 3-2, zdobyte z miejsca podania Sakari Mannin Jest 12:06 od trzeciej. Alex Chiason Remis 3-3 w grze o władzę o 17:44 z Wilkami grającymi 6v4 po tym, jak Johansson został wycofany.