Ottawa Redblacks odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo, denerwując Toronto Argonauts

TORONTO – Ottawa Redblacks czuli, że to tylko kwestia czasu, zanim usuną zero z lewej strony kolumny klasyfikacji CFL.

„Cóż, zdecydowanie łamie to 'Cóż, nie wygrałeś jeszcze meczu, prawda?'” – powiedział trener Redblacks Paul Lapolis po wygranym 23-13 meczu jego drużyny z Toronto Argonauts na BMO Field w niedzielę. „.

„Cieszymy się, że wygrywamy i cieszymy się, że żyjemy i cieszymy się 24 godzinami”.

Odbiorca Ottawy Jaelon Acklin otrzymał przyjęcie przyziemienia i poprowadził swoją drużynę na 144 jardy. Caleb Evans, który pełnił funkcję rozgrywającego od czasu, gdy Jeremiah Masoli upadł wcześniej w sezonie z powodu kontuzji nogi, wykonał 24 z 29 podań i rzucił na 286 jardów i miał dwa przyłożenia.

Czerwonoczarni poprawili się do jednego zwycięstwa i sześciu przegranych i ponownie znaleźli się w poszukiwaniu dodatkowego miejsca w szczupłej wschodniej dywizji CFL.

„Wydaje się, że ściągnęliśmy z pleców małpę, ponieważ byliśmy tak blisko”, powiedział Acllen. „Myślę, że pięć z tych gier przetrwało do ostatnich kilku minut”.

The Redblacks otworzyli wynik w swoim pierwszym występie w meczu, kiedy Lewis Ward strzelił gola z pola z 46 jardów. Pozycja pola dla Ottawy została ustalona przez pas 46 jardów z Evans do Acllen wcześniej w jeździe.

Argos zremisował mecz 3-3 w swoim następnym biegu. Boris Bedi strzelił gola z pola z 42 jardów przy 7:36 do gry w pierwszej kwarcie.

Czerwonoczarni odzyskali trzypunktową przewagę, gdy Ward strzelił gola z gry z 31 jardów, a drugi został do gry. W drugiej kwarcie Ottawa prowadziła 6-3.

Toronto odpowiedziało pierwszym poważnym mistrzostwem w grze. McLeod Bethel-Thompson znalazł Brandona Banksa za podanie przyziemienia z 29 jardów, gdy Argos prowadził 10-6 po udanym rzucie z rzutu Bede’a z 7:17 przed końcem drugiej kwarty.

Bede strzelił swojego drugiego gola z pola z 32 jardów, dając Toronto prowadzenie 13-6 na 55 sekund przed przerwą.

READ  Mariners Ray przegrywają z White Sox, Mets Alonso ma wielką grę

Ottawa szybko przeniósł piłkę w dół boiska, zanim Evans znalazł Aklina, który strzelał z 30 jardów. Dodatkowy punkt Warda zremisował w meczu 13-13 i taki był wynik, gdy zbliżała się druga połowa.

„Pomogło nam to uzyskać małą iskrę,” powiedział Evans o grze pod koniec punktacji. „Potem poczuliśmy, że musimy wyjść i trzymać nogę na gazie”.

Przyjęcie od Acklin pozwoliło liderowi CFL otrzymać jardy, aby przeskoczyć 100 jardów w trzecim meczu z rzędu.

W trzeciej kwarcie Redblacks odzyskali prowadzenie w swojej pierwszej karierze, kiedy Ward strzelił swojego trzeciego gola z gry, dając Ottawę prowadzenie 16-13.

W czwartej kwarcie sprawy szybko potoczyły się na południe. Broniąc się w głąb swojego terytorium, obrońca Argos, Wynton McManis, otrzymał karę za zachowanie dezaprobaty za rzucenie butami zawodnika Redblacks, którego zablokował.

Z krótką pozycją w polu, Evans znalazł Nate’a Behara za podanie TD z siedmiu jardów. Konwertowane kopnięcie Lewisa podniosło Ottawę 23-13 w czwartej kwarcie.

Chris Edwards z Toronto został również oceniony jako niedopuszczalna kara za zachowanie po spadku Behara.

– Musimy znaleźć sposób na zdyscyplinowanie siebie – powiedział po meczu trener Argos Ryan Dinwiddy. „Jedynym sposobem, w jaki czasami wiem, jak to naprawić, jest to, że czasami ktoś musi iść.

„Kiedy sprawy nie idą po naszej myśli, zachowujemy się jak dzieci i wpadamy w napady złości, a potem zawodzimy naszych kolegów z drużyny”.

Argos nigdy nie doszedł do siebie po wyniku w Ottawie. Przez cały mecz ofensywa w Toronto była nękana podaniami, które spadły lub zostały strącone.

„Mieliśmy te cztery piłki, a to zwycięstwo 34:20 i nie jest blisko” – powiedział Bethel Thompson. Centrum Toronto wykonało zaledwie 26 z 40 podań na odległość 340 jardów i jedno przyłożenie dla Argonauts (3-3), którzy przerwali zwycięską passę nad Redblacks na BMO Stadium w pięciu meczach.

READ  Keefe Maple Leafs o tym, dlaczego Nylander jest kluczem do nowego doświadczenia zespołu

Strefa końcowa: W drugiej kwarcie Bethel-Thompson przekroczył przepustkę 10 000 jardów w swojej karierze w CFL, stając się piątym Argonautą, który osiągnął kamień milowy. … 5 sierpnia w Ottawie odbędzie się Calgary Stampeders (4-2), a 6 sierpnia w Toronto odbędzie się Hamilton Tiger Cats (2-5).

Ten raport został po raz pierwszy opublikowany przez The Canadian Press 31 lipca 2022 r.