Guerrero Jr. Rosenthal honoruje Bucka Martineza, Jimmy’ego Campbella w walce z rakiem

To był wzruszający moment dla zespołu Toronto Blue Jays, który transmitował mecz MLB All-Star we wtorek.

Podczas corocznego hołdu dla Fox Sports „Stand Up Against Cancer” po piątej rundzie, Jays był pierwszym policjantem Vladimirem Guerrero Jr. sportowiecKen Rosenthal z Sportsnetback uhonorował Martineza i Jimmy’ego Campbella, obaj walczący z rakiem.

Martinez, prezenter i komentator Blue Jays od 2010 roku, ogłosił swoją diagnozę raka i odszedł z Sportsnet w kwietniu 2022 roku. Jego partner telewizyjny, Dan Shulman, ogłosił za pośrednictwem Twittera w czerwcu, że Martinez zakończył leczenie i ma nadzieję wrócić po przerwa All-Star.

Campbell, który prowadzi Blue Jays Central w Sportsnet, ogłosił swoją diagnozę białaczki w marcu. Pozostał członkiem zespołu telewizyjnego przez cały okres leczenia, co dało mu możliwość bezpośredniego obserwowania wsparcia, jakie otrzymał nie tylko od rodziny Blue Jays, ale także od całej społeczności baseballowej.

Campbell podziękował Rosenthalowi w solowym klipie w Blue Jays Central, wspominając o wsparciu, jakie otrzymuje od swojego kolegi, medialnego baseballisty.

„Ken wysyła mi wiadomości dwa razy w miesiącu, aby sprawdzić mój stan i walkę z białaczką” – powiedział Campbell. Komunikuje się również z Buckiem Martinezem.

Campbell następnie podziękował Guerrero Jr., który również napisał imię Campbella na banerze „Stand Up Against Cancer”.

Campbell powiedział o Guerrero Jr. „Doceniam, że stoisz ze mną i dla Bucka. Wiem, że jest zdecydowanie wdzięczny za to, co zdecydowałeś się zrobić w dzisiejszym meczu All-Star”.

READ  Chiny odrzucają bojkot Igrzysk Olimpijskich przez Kanadę i Wielką Brytanię jako „farsę”

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top