203 Królewskie Regaty Św. Jana A Go

203. ulica Królewska Regaty Johna odbywają się dzisiaj.

Nie była to trudna decyzja dla Królewskiej Komisji Regat St John’s, która wczoraj musiała przełożyć wyścigi z powodu silnych wiatrów.

Kapitan kursu Noel Thomas zadzwonił do Metrobus Go/No Go wkrótce po 5:30 rano. Mówi, że to była jednogłośna decyzja.

Thomas twierdzi, że dzisiaj pogoda jest znacznie lepsza, a wiatr utrzymuje się przez cały dzień z prędkością około 20 km/h, a w porywach do 40 km/h.

(Przewodniczący Królewskiej Komisji Regat St. John’s Bradley Power, kapitan Noel Thomas.)

Wyścigi rozpoczną się o godzinie 8 rano, zaczynając od dwóch najlepszych wyścigów mężczyzn, a następnie dwóch wyścigów najlepszych kobiet. W tegorocznych regatach bierze udział 17 wyścigów i 63 załogi.

Thomas mówi, że ostatni zaplanowany wyścig rozpocznie się o 16:00, a potem nastąpi przerwa na przygotowania do wyścigów mistrzowskich. Wyścig o mistrzostwo mężczyzn rozpoczyna się o 18:30 i po raz pierwszy w historii mistrzostwa kobiet kończą się dzisiaj.

Thomas mówi, że to historyczny dzień i jest dumna, że ​​dokonała tej zmiany harmonogramu. Rezolucja ta została przegłosowana w 2019 roku, aby uczcić 40. rocznicę pierwszych mistrzostw kobiet. Zgodnie z nową polityką regaty będą na przemian rozgrywane między mistrzostwami mężczyzn i kobiet jako ostatni wyścig.

Thomas przypomina opinii publicznej o środkach COVID-19 stosowanych podczas wyścigów i mówi, że każdy, kto nie jest bezpośrednio zaangażowany w regaty, powinien Ciesz się nim z domu.

READ  Blue Jays eksplodują o dziewiątej, wpadając w ręce marynarzy, gdy wyczerpujący odcinek trwa dalej

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top