Sprawdź oczekiwane ceny i specyfikacje tutaj – Wiadomości technologiczne, Firstpost

Realme ostatecznie potwierdziło, że Realme GT 5G – wraz z Realme GT Master Edition – zostanie wprowadzony do Indii 18 sierpnia. Dyrektor generalny firmy, Madhav Sheth, podzielił się tą ważną aktualizacją i dał wgląd w specyfikacje telefonu i strategię cenową.

W ostatnim odcinku Zapytaj MadhavSheth udostępnił szczegóły dotyczące uruchomienia, potwierdzając wirtualną premierę dwóch telefonów. Jak dotąd nie jest jasne, która flagowa wersja zostanie uruchomiona w Indiach – Realme GT Master Edition czy Realme GT Explorer Master Edition. Obejrzyj cały odcinek poniżej.

Wcześniej w marcu Realme GT 5G został wprowadzony w Chinach, a na innych rynkach zagranicznych w czerwcu. Telefon w końcu trafi do Indii w tym miesiącu.

Mówiąc o specyfikacji Realme GT 5G, telefon ma 6,43-calowy wyświetlacz Full HD AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Będzie dostępny z takimi samymi detalami jak wersja globalna, a nawet z tymi samymi kolorami – Realme GT 5G jest dostępny w opcjach kolorystycznych w kolorze niebieskim, srebrnym i żółtym.

Telefon zawiera flagowy chipset Qualcomm Snapdragon 888, który jest sparowany z 12 GB pamięci RAM LPDDR5 i jest wyposażony w 256 GB pamięci wewnętrznej 3.1 UFS.

Realme GT 5G prawdopodobnie zostanie umieszczony w segmencie 30 000-35 000 Rs. Zdjęcie: Realme

Ma potrójną konfigurację tylnej kamery, którą uzupełnia główny czujnik Sony IMX682 64MP. Posiada również baterię 4500 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie 65 W.

Jak na razie nie ma potwierdzenia faktycznej ceny, ale Sheth wspomniał, że Realme GT 5G nie będzie wyceniony poniżej 30 000 rupii. Telefon prawdopodobnie zostanie umieszczony w przedziale 30 000-35 000 Rs.

Z drugiej strony, Realme GT Master Edition jest zasilany przez Qualcomm Snapdragon 778 SoC, który jest sparowany z 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci masowej. Telefon ma 6,43-calowy wyświetlacz HD Super AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i częstotliwością dotyku 360 Hz. Telefon (z obsługą szybkiego ładowania 65 W) ma baterię 4300 mAh.

READ  Wszystko ogłoszone na dzisiejszym wydarzeniu Apple: iPhone 13 i więcej

Ten smartfon oferuje potrójny tylny aparat, który obejmuje podstawową strzelankę 64 MP, szeroki kąt 8 MP i czujnik makro 2 MP. Nie ma żadnych aktualizacji oczekiwanej ceny Realme GT Master Edition w Indiach, ale w Chinach jest ona wyceniana na 2399 CNY, czyli około 27 600 Rs w naszych pieniądzach.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top