Zwiastun Garfielda przedstawia pierwsze spojrzenie na kultowego kota Chrisa Pratta

Zwiastun Garfielda przedstawia pierwsze spojrzenie na kultowego kota Chrisa Pratta

Nowy zwiastun filmu Garfield pozwolił nam po raz pierwszy rzucić okiem na najnowszą przygodę Garfielda.

Chris Pratt podkłada głos kultowemu, kochającemu lasagne rysunkowemu kotowi w nadchodzącym filmie animowanym, a Samuel L. Jackson dołączy w zaskakującej roli: dawno zaginionego ojca Garfielda.

„Hej, Juniorze” – mówi Vic, gdy Garfield przedstawia go jako swojego „tatusia”… zgadza się, wygląda na to, że ich ponowne spotkanie nie będzie wcale takie łatwe.

Zwiastun rozpoczyna się przejmującą retrospekcją, przedstawiającą Garfielda jako młodego kota, który po raz pierwszy spotyka Jona, podczas gdy samotny człowiek samotnie delektuje się pizzą w lokalnej włoskiej restauracji. Wprowadź uroczego kota, który kradnie jego serce i jedzenie. niesamowity.

Oto streszczenie filmu:

„Garfield (głos Chrisa Pratta), światowej sławy kot domowy, który nienawidzi poniedziałków i uwielbia lasagne, wyrusza na dziką przygodę na świeżym powietrzu! Po nieoczekiwanym spotkaniu ze swoim dawno zaginionym ojcem – obdartym ulicznym kotem Vic ( (głos Samuela L. Jacksona) – Garfield i jego psi przyjaciel Odie są zmuszeni porzucić swoje całkowicie rozpieszczone życie, aby dołączyć do Vica w zabawnym napadzie o wysoką stawkę.

Wygląda na to, że Vic nie wycofuje się z dobroci swego serca, lecz zamiast tego Garfield i Odie angażują się w tajemniczy napad. W obsadzie jest także imponująca obsada głosowa – do Pratta i Jacksona dołączyli Nicholas Hoult, Hannah Waddingham, Brett Goldstein, Ving Rhames, Cecily Strong, Bowen Young i Luke Sink White. Mark Dendall wyreżyserował Garfielda na podstawie scenariusza Paula A. Kaplana, Marka Torgova i Davida Reynoldsa.

Premiera Garfielda była wcześniej planowana na luty 2024 r., ale nowy zwiastun potwierdza, że ​​premierę przesunięto na lato. Prace nad animowanym filmem o Garfieldzie trwały od sierpnia 2016 r.

Chcesz przeczytać więcej o filmach animowanych? Dowiedz się, jak internet zareagował na Chrisa Pratta w roli Garfielda i dowiedz się wszystkiego, co wiemy o nadchodzącej animacji Disneya Wish.

READ  Kluczowy członek rodziny królewskiej może przekroczyć linie wroga, aby pomóc księciu Harrym i Meghan

Ryan Liston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym pracujący dla IGN. Możesz to śledzić Świergot.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *