Zobacz łamiącą zasady zimową stylizację Meghan Markle

Zobacz łamiącą zasady zimową stylizację Meghan Markle

Meghan Markle pisze na nowo zbiór zasad mody. Po tym, jak tego lata po Święcie Pracy przez dwa dni z rzędu nosiła się na biało podczas Igrzysk Invictus Games 2023 w Dusseldorfie w Niemczech, księżna Sussex powraca do łamania zasad w tak zwanym stylu „no-go”.


W czwartek Meghan nadal popisywała się swoim stylem śnieżnego króliczka, świętując ogłoszenie nadchodzącej zimowej edycji Invictus Games w Kanadzie w przyszłym roku podczas zimowego obozu szkoleniowego uczestniczących krajów w Whistler, gdzie uczestnicy mają szansę poćwiczyć przed faktycznymi startami w zawodach. w 2025 r. Tym razem Meghan zastąpiła noszone zimowe ubrania ubraniami z drugiej strony spektrum kolorów.


GT


Drugiego dnia w Kolumbii Brytyjskiej Meghan miała na sobie czarny puchowy płaszcz, czarne obcisłe dżinsy i granatowe dodatki, w tym czapkę, szalik i skórzane rękawiczki. Choć tradycyjnie uważana za zabronione połączenie kolorów, strój Meghan udowodnił, że czerń i granat mogą tworzyć bardzo stylową parę. Całość uzupełniła brązowymi, pikowanymi butami w kształcie kaczki z wytłoczonymi detalami, a jej glamowski wygląd składał się z promiennej skóry, błyszczących loków i różowych policzków.
Obserwując, jak jej mąż, książę Harry, bierze udział w wyścigu szkieletów, który polega na lądowaniu na sankach głową po oblodzonym torze, Meghan wyjęła telefon i nagrała jego podróż w dół zbocza.


GT


Ponieważ do końca ich podróży pozostał tylko jeden dzień, nie wiadomo, w co Meghan się ubierze ani w jakie szaleństwa wda się Harry.Więcej w aktualnościach o gwiazdach


READ  Nagrody Bafta Games Awards: Kto jest nominowany i oczekuje się, że wygra?

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *