ZOBACZ: Dom do wynajęcia nad jeziorem, według relacji Travisa Kelce’a podczas Super Bowl

ZOBACZ: Dom do wynajęcia nad jeziorem, według relacji Travisa Kelce’a podczas Super Bowl

Travisa Kelseya Podobno zarezerwował wynajęty dom, kiedy on i Kansas City Chiefs byli w Las Vegas, aby zagrać z San Francisco 49ers w Super Bowl.

Kansas City Chiefs wybrali nowocześnie wyglądający dom na zamkniętym osiedlu społeczności wynajmującej Reflection Bay w mieście na południowy wschód od Las Vegas. Według amerykańskiej gazety The Sun. Opublikowała także materiał wideo, który rzekomo uchwycił, jak to wygląda z nieba.

Według doniesień posiadłość nad jeziorem znajdowała się w pobliżu Westin Lake Las Vegas Resort & Spa. Hotel ten, należący do marki Marriott, pełnił funkcję hotelu zespołowego drużyny Kansas City Chiefs.

THERMAL, Kalifornia – 15 kwietnia: Travis Kelce wziął udział w festiwalu REVOLVE 2023, który odbył się 15 kwietnia 2023 r. w Thermal w Kalifornii. (Zdjęcie: Stephen Simeone/Getty Images) (Stephen Simeone/Getty Images/Getty Images)

Zarówno FANDUEL, jak i DRAFTKINGS notują ogromne sumy zakładów na Super Bowl

Według wpisu Zillow dom, który według „US Sun” wynajął Kelsey, ma powierzchnię 8800 stóp kwadratowych. Oprócz wielu sypialni i łazienek obejmuje także basen z widokiem na jezioro Las Vegas.

Według outletu jego wartość jest siedmiocyfrowa.

FOX Business skontaktował się z przedstawicielami Kelce z prośbą o komentarz w sprawie domu.

Po zwycięstwie Chiefs matka mistrza Super Bowl, Travisa Kelce’a, leci samolotem do domu

Po Super Bowl Kelsey zabrał ze sobą swoją dziewczynę, zdobywczynię nagrody Grammy Taylora Swifta Podczas gdy on i jego koledzy z drużyny świętowali zwycięstwo po dogrywce nad 49ers. Obgryzałem paznokcie z trybuny stadionu.

Przyłożenie skrzydłowego Mecole Hardman zadecydowało o meczu, zapewniając Chiefs trzecie zwycięstwo w Super Bowl w ciągu pięciu lat i czwarte w sumie.

CBS Sports podało, że Super Bowl oglądało średnio 123,7 miliona widzów i było „najchętniej oglądaną transmisją telewizyjną w historii”.

Oceny SUPER BOWL: Najwyżej oceniana i najczęściej oglądana transmisja telewizyjna wszechczasów

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *