Złe słowa żony Kravsika. Ostatnie ostrzeżenie dla Krzysztofa Juniora – o2

Dalsze szczegóły dotyczące Krzysztofa Krawczyka Jr. ujawnił autor słynnego raportu Thomas Potter. Serwis Plejada.pl opisuje, jak zdradził, że wybór najlepszego artysty zmienił się we wrześniu ubiegłego roku w „Digi Dobri TVN”. W poprzedniej edycji mówiono, że połowa szczęścia trafi do jego syna.

Przed emisją raportu Eva Kravsik skontaktowała się z Chryzostomem Igorem Krovsikiem. Syn piosenkarza nagrał rozmowę i przedstawił ją Tomasowi Podorze.

Dziennikarz powiedział, że była trzecią żoną Krovsika Zaproponował przerwanie walki prawnej 47-latka o własność w zamian za „coś dziedzicznego”.

Z akt wynika, że ​​Eva Kravsik nakazała ustąpienie prawnika i wszystkich delegatów. Powiedziała mu, że jeśli nie będzie wiedział, jak zrezygnować z takich usług prawnych, może do niego napisać. Jeśli syn Kravsika jej posłucha, to zamiast tego „dostanie coś” z linii – powiedział w „DC Topri TVN”.

bDZVfmPx

– Przyszła do jego domu. To było okropne.

Dziennikarz rozwinął rozmowę Evy z Krzysztofem Igorem.

To jest ostatnie ostrzeżenie. Przyszła do jego domu i to było okropne. Jest zapis tej rozmowy i wszystkie techniki manipulacji. Płacze, boją się sądy, że nie dopisze mu szczęścia, a M.N. coś obiecuje. To może nie jest takie skandaliczne, te techniki negocjacyjne, ale to osoba niepełnosprawna, to nie jest takie zabawne – powiedział.

bDZVfmPy

Patora też to ogłosił „Puentą tej rozmowy jest zdanie, które powiedziała: Czy będziesz spędzać czas z gospodarzem, czy ze mną”.

bDZVfmPS

READ  Levi Strauss zamknął fabrykę w Polsce po ponad trzech dekadach

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *