Zdobądź pakiet iPada 10. generacji i AppleCare+ za 408 USD od Amazon

Skorzystaj z pakietu iPada 10. generacji już teraz.

Pierwszy czerwca/ZNet

Jeśli zastanawiasz się nad iPadem, wiesz, że flagowa linia tabletów Apple nie jest tania. Wiesz również, że produkty Apple nie są często sprzedawane. Ale na razie, przed Dniem Prezydenta 2024, Amazon ma najnowszy podstawowy model iPada, Generał XDo sprzedania za 408 dolarów.

Również: 50 najlepszych walentynkowych ofert technicznych bezpośrednio od Amazona

Nie tylko możesz kupić tablet 64 GB z obsługą Wi-Fi ze zniżką 21%, ale w ramach tego pakietu otrzymasz także dwa lata AppleCare+.

Dziesiąta generacja, wypuszczona w 2022 roku, to najnowszy iPad firmy Apple, zawierający istotne ulepszenia, takie jak symetryczne ramki, większy wyświetlacz o przekątnej 10,9 cala, obsługę Magic Keyboard Folio i najnowszą wersję oprogramowania iPadOS 16. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich standardowych iPadów, regularnie kosztuje 449 dolarów.

Zamiast przedniego czytnika Touch ID i przycisku Home, tablet dziesiątej generacji ma cieńsze ramki otaczające większy wyświetlacz Liquid Retina, czujnik odcisków palców został przesunięty na zewnętrzną krawędź, a dwa głośniki rozmieszczone są po lewej i prawej stronie, gdy tablet jest trzymany w orientacji poziomej orientacja. Całe urządzenie waży około jednego funta.

Przeczytaj recenzję: iPad 10. generacji (2022)

Kiedy Jun Wan, ekspert-recenzent ZDNET, zajął się… iPad 10. generacji W 2022 r. i pod wrażeniem ulepszeń Apple do swojego modelu podstawowego. Nadal korzystał z tabletu do 2023 r., a w maju ubiegłego roku zaktualizował swoją recenzję.

„Moje pierwsze wrażenia pozostają niezmienne: iPad przewyższa model iPada Pro pod dwoma względami. Pierwszym z nich są akcesoria Apple… Drugim obszarem, w którym zwykły iPad przewyższa Pro, jest umiejscowienie aparatu” – napisał w swojej recenzji.

Jeśli więc chcesz zdobyć iPada 10. generacji, który według Wana w pewnym stopniu konkuruje z iPadem Air, teraz jest dobry moment, aby sięgnąć po to piękne urządzenie. Oferta Amazona Choć nadal trwa.

READ  Gry niezależne, na które warto zwrócić uwagę w 2022 r.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *