Zdjęcia Katy Perry z gali Met obiegły internet, ponieważ piosenkarka twierdzi, że sztuczna inteligencja jest fałszywa

Zdjęcia Katy Perry z gali Met obiegły internet, ponieważ piosenkarka twierdzi, że sztuczna inteligencja jest fałszywa

Katy Perry zaprezentowała się podczas ostatnich gal Met w kilku nierealistycznych kreacjach, ale nic nie może się równać z tym roku: zdjęcia Perry, które wypłynęły na schodach Metropolitan Museum of Art, nie są prawdziwe.

Piosenkarka supergwiazda zyskała ogromną popularność w poniedziałkowy wieczór podczas relacji z Met Gala po tym, jak w Internecie pojawiły się zdjęcia, które najwyraźniej przedstawiały Perry’ego w bufiastej różowej sukience. Kodeks ubioru „Ogród czasu” jest inspirowany opowiadaniem J. G. Ballarda z 1962 r. pod tym samym tytułem i doskonale komponuje się z wystawą „Śpiąca królewna: moda przerobiona” Metropolitan Institute of Costume Arts.

Jednak w ciągu kilku godzin Perry na Instagramie potwierdziła swoją nieobecność i obwiniła sztuczną inteligencję za katastrofę.

„Nie mogłam dotrzeć do Met, musiałam pracować” – Perry podzieliła się ze swoimi 207 milionami obserwujących na Instagramie zestawem zdjęć, w tym dwoma fałszywymi zdjęciami na czerwonym dywanie Met Gala. Trzecie zdjęcie z serii przedstawiało SMS-a od matki piosenkarki, Mary Berry, w którym napisała: „Co za cudowna sukienka, wyglądasz jak Rose Parade, jesteś swoją własną platformą”. Jej słynna córka odpowiedziała: „Mamo, sztuczna inteligencja też cię opanowała, uważaj”.

Dziwne czasy. Jeśli chodzi o tę pracę, ostatni slajd w karuzeli Perry’ego wydaje się pokazywać Perry’ego w czymś, co wygląda jak studio. the Amerykański idol Weteranka już wcześniej zapowiadała, że ​​pracuje nad nową muzyką, stąd jej odejście z trwającego od dawna cyklu konkursów ABC.

Szkoda, że ​​Perry nie mogła być dziś wieczorem w Nowym Jorku, bo zawsze dostarcza niezapomniane sety. Zobacz niektóre z jej bardziej ekstrawaganckich stylizacji poniżej. Przeczytaj więcej z Reporter z Hollywood Relacjonuj galę Met tutaj i zobacz przyjazdy pełne gwiazd – te, które możemy potwierdzić, są legalne.

Katy Perry na Gali Met 2019

Katy Perry w 2019 za film „Obóz: Notatki o modzie”

Nelsona Barnarda/Getty Images

Katy Perry na Gali Met 2018

Katy Perry w 2018 r. za „Ciała niebieskie: moda i katolicka wyobraźnia”

Zdjęcie: Jamie McCarthy/Getty Images

Katy Perry na Gali Met 2017

Katy Perry w 2017 roku świętuje „Rei Kawakubo/Comme des Garcons: Art Of The In-Between”

(Zdjęcie: Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Katy Perry na Gali Met 2016

Katy Perry w 2016 roku za „Manus x Machina: moda w dobie technologii”

Mike’a Coppoli/Getty Images

Katy Perry na Gali Met 2013

Katy Perry w 2013 roku za „Punk: chaos do mody”

Dimitriosa Kambourisa/Getty Images

Katy Perry na Gali Met 2015

Katy Perry w 2015 roku za „Chiny: po drugiej stronie lustra”

Demetriusz Kambouris

READ  Aresztowanie Jonathana Majorsa obala reklamy rekrutacyjne armii amerykańskiej

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *