Zapowiedź odważnego i pięknego: Stevie uderza Sheilę

Zapowiedź odważnego i pięknego: Stevie uderza Sheilę

W najnowszym Piękna i Bestia Zapowiedź 6–10 listopada Znowu wojna pomiędzy Sheilą i Steviem. Czytaj dalej i obejrzyj podgląd poniżej.

Steffy w końcu wraca do Los Angeles, aby zaskoczyć swojego męża, Finna. Nie mógł uwierzyć, że wróciła, ale zapewniła go, że jest w domu. Przyznała, że ​​tęskniła za nim i za dziećmi, a przebywanie z dala od domu łamało jej serce. Później Levin przyznała, że ​​wiedziała o Sheili i Deaconie, ponieważ Liam wysłał jej wiadomość, w której ostrzegał ją przed tą parą. Konfrontacja z Deaconem i Sheilą nie zajmuje dużo czasu Finnowi i Steffy, a Steffy wyjaśnia, że ​​nie pozwoli Sheili wypędzić jej z miasta, popychając ją przy tym.

Następnie Ridge ostrzega Steviego, aby uważał na Sheilę, ponieważ śruba jest luźna. Tymczasem Deacon upiera się Sheila, że ​​nie może być częścią życia Finna i Steffy. Oddaj Deacon, bo ona nigdy tego nie zaakceptuje!

Kiedy Stevie i Finn konfrontują się z Sheilą i Deaconem, sytuacja staje się fizyczna, a Sheila jest zaskoczona, że ​​Stevie ją popchnął. Steffy odpowiada: „Ponieważ popchnąłeś mnie za daleko… Zadarłam z niewłaściwą kobietą!” Następnie Stevie uderzył Sheilę w twarz i zostawił ją z podbitym okiem!

Przeczytać Odważny i piękny Spoilery tego, czego Steffy była zszokowana.

Zanim wyruszysz, sprawdź naszą galerię listopadowych zapowiedzi wszystkich czterech mydeł!

wideo: Odważny i piękny/Instagram

READ  Gdy na horyzoncie widać zaćmienie słońca, Carly Simon opowiada o Nowej Szkocji, której imię nadała w „You're So Cocky”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *