Zamykanie browaru South River – North Bay News

Zamykanie browaru South River – North Bay News

„Z ciężkimi sercami podjęliśmy bardzo trudną decyzję o zamknięciu naszego browaru 29 lutego 2024 r.”

Szokująca wiadomość dla fanów piwa rzemieślniczego w okolicy, firma South River Brewing Company, wcześniej znana jako Highlander, z końcem lutego zakończy działalność.

W wpis na Facebooku, „Założyliśmy firmę w 2009 roku i z ciężkim sercem podjęliśmy bardzo trudną decyzję o zamknięciu naszego browaru 29 lutego 2024 roku” – mówi właściciel Dwayne Waner.

Ostatnie cztery lata były „bardzo trudne” – mówi Wanner. browar.

„Proszę wiedzieć, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za zaufanie i wsparcie jako naszych klientów oraz wszystkich piwowarów, dla których wyprodukowaliśmy produkty w puszkach. W ciągu ostatniego roku prowadziliśmy negocjacje z szeregiem odbiorców i nadal prowadzimy rozmowy z kilkoma grupami, nie jesteśmy jednak pewni, czy dyskusje te doprowadzą do pozytywnego wyniku w najbliższej przyszłości.” „.

W publikacji dodaje się, że właściciele podejmują wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić wszystkim zaangażowanym jak najbardziej płynne przejście.

W 2020 roku lokalna firma New Ontario Brewing rozwinęła się, przejmując produkcję wszystkich produktów Highlander Brewing Company, warzonych wcześniej w South River. W tamtym czasie South River Brewery planował przenieść produkcję do Ottawy lub południowego Ontario, ale po konsultacji z New Ontario Brewing zdecydował się zatrzymać całą produkcję Highlander Brewing w północnym Ontario.

być widzianym: New Ontario Brewing Company produkuje browar Highlander w South River

To ogłoszenie New Ontario Brewing wywołało zamieszanie na rynku, jak powiedział wówczas właściciel Dwayne Wanner.

„Browar South River nie zmienił właściciela ani nie zaprzestał działalności. Decyzja o zmianie nazwy browaru jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania na rzecz społeczności South River, z którą pracowaliśmy przez ostatnie osiem lat nad rozwojem destynacji”.

Właściciele browaru osobiście zainwestowali w projekt kilka milionów dolarów i są zaangażowani w dalszy rozwój działalności w społeczności South River, Wanner powiedział BayToday.

READ  Chiny wzywają swoich obywateli do trzymania się z daleka od kryptowalut - RT Business News

być widzianym: „Hej, nadal jesteśmy otwarci” – mówi South River Brewing.

Teraz, jeśli nie znajdą się nowi właściciele, browar zostanie zamknięty na zawsze.

„Aby zlikwidować nasze zapasy, nasze piwa są w sprzedaży za jedyne 2 dolary za puszkę, z wyjątkiem Imperial Stout, który kosztuje 4 dolary za puszkę. Zapraszamy do naszego browaru lub zakupów online piwa South River Brewing, zanim skończy nam się piwo.

„Dziękuję za (prawie) 15 cudownych lat.”

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *