Yuri Lowenthal o zakończeniu Marvel's Spider-Man 2: „Nie sądzę, że to ostatnie spotkanie z Peterem”

Yuri Lowenthal o zakończeniu Marvel's Spider-Man 2: „Nie sądzę, że to ostatnie spotkanie z Peterem”

Yuri Lowenthal, który gra Petera Parkera w grach Marvel's Spider-Man, opowiedział o zakończeniu Spider-Mana 2 i dalszym rozwoju tej historii.

Poniżej znajdują się spoilery dotyczące Marvel's Spider-Man 2.

Pod koniec Spider-Mana 2 Peter Parker przekazuje pochodnię Spider-Mana Milesowi Moralesowi jako główny Spider-Man w przerywniku filmowym, który sugeruje, że Parker chce zrobić sobie przerwę na czas nieokreślony od rzucania sieciami. Niektórzy postrzegają zakończenie jako rodzaj emerytury Petera Parkera, ale według Yuri Lowenthala Pete ma wiele do zaoferowania.

„Ostatnio pojawiły się komentarze, z których wynikało, że Peter odszedł, a Miles objął stanowisko” – powiedział Lowenthal w wywiadzie dla brytyjskiej gazety „Daily Mail”. różnorodny. „Chociaż myślę, że Peter chciałby wierzyć, że może to wyłączyć, nie być już Spider-Manem i prowadzić zupełnie normalne życie, nie sądzę, że teraz to się stanie”.

Lowenthal dodał dalej, że nie przeczytał jeszcze scenariusza do niezapowiedzianego, ale nieuniknionego Spider-Mana 3, więc nie jestem pewien, co planuje deweloper Insomniac. „Być może nadal nad tym pracują” – dodał Lowenthal. „Ale nie sądzę, że to ostatni raz, kiedy widzimy Petera. Myślę, że to świetne miejsce, aby go opuścić. To dla niego wielka zmiana”.

„Myślę, że ufa Milesowi w 100 procentach. Miles rzeczywiście wkroczył i powiedział: „Och, może uda mi się trochę odpocząć”. A ja podczas meczu Milesa miałem wakacje w Symkarii. Niewiele wakacji, ale przynajmniej MJ się nauczył jeździć na rowerze.” Motocykle, co jest fajne Ta linia motocykli jest ukłonem w stronę nowo odkrytych umiejętności MJ-a w posługiwaniu się motocyklem w Spider-Man 2 (i fajnej pisance Akiry).

Ekskluzywny Spider-Man 2 na PlayStation 5 pojawił się na rynku w październiku ubiegłego roku i do tej pory sprzedał się w 10 milionach egzemplarzy. Aktualizacja New Game Plus ukaże się w przyszłym miesiącu. Ale myśli już poszły w stronę tego, co będzie dalej z Insomniac. Chociaż trwają prace nad grą Wolverine, wydaje się prawdopodobne, że wypuści także spinoff Marvel's Spider-Man podobny pod względem zakresu do niezwykle udanej samodzielnej gry Milesa Moralesa, z możliwym skupieniem się na Venomie.

READ  Brian Adams jako Cher, Grimes i Iggy Pop w kalendarzu Pirelli | Muzyka

Aby dowiedzieć się, jak Insomniac przygotowuje kolejną część, zapoznaj się z wyjaśnieniem zakończenia Spider-Mana 2 na IGN.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *