Wyniki loterii Taylor Swift Vancouver

Wyniki loterii Taylor Swift Vancouver

Wielu fanów Taylor Swift dowiedziało się w środę, czy ich najśmielsze marzenia się spełnią, gdy na Ticketmaster opublikowano wyniki loterii w Vancouver.

Około godziny 15:00 zaczęto wysyłać e-maile do potencjalnych uczestników, a wielu z nich w mediach społecznościowych dzieliło się informacją, czy zostali wybrani, a inni zostali powiadomieni, że znajdują się na liście oczekujących.

E-mail informujący fana Taylor Swift, że znajduje się na liście oczekujących, aby móc kupić bilety na występy gwiazdy popu w Vancouver w grudniu 2024 r. (Przesłano)

Popyt na trasę koncertową Swift The Eras Tour jest tak duży, że podczas większości jej występów korzystano z loterii. Fani, którzy chcą wziąć udział w koncertach gwiazdy popu, muszą się zarejestrować, aby otrzymać kod niezbędny do zakupu biletów.

Szybki ma Trzy koncerty zaplanowane w Vancouver – wszystko w grudniu 2024 r. Daty odpowiadają sześciu wcześniej ogłoszonym występom w Toronto.

Ticketmaster twierdzi, że wykorzystuje system kodów, aby „zapewnić, że więcej biletów trafi do rąk bywalców koncertów”.

„Program Verified Fan wymaga rejestracji, aby odfiltrować kupujących chcących odsprzedać bilety i zamiast tego dostarczyć je fanom, którzy chcą wziąć udział w koncercie” – podało biuro obsługi sprzedaży biletów.

Ale Ticketmaster może okazać się antybohaterem, bo pokazuje, że nie każdemu, kto się zapisze, uda się kupić bilety.

„Bilety będą sprzedawane według kolejności zgłoszeń, do wyczerpania aktualnie dostępnych zapasów.”

Rozpoczynająca się w marcu tego roku w Arizonie trasa Eras Tour jest szóstą dużą trasą koncertową Swifta. Program ma charakter trzyipółgodzinnej prezentacji przedstawiającej 10 albumów studyjnych Swifta.

READ  Uwaga: nowa reklama telewizyjna Shazam 2 psuje duże występy

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *