Wyniki bitwy pod 6 r. p.n.e

Wyniki bitwy pod 6 r. p.n.e









aktualizować: Ta historia została zaktualizowana o ostateczne wyniki.





Bitwa o BC 6 odbędzie się w najbliższy weekend w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.


Znani gracze uczestniczący to FaZe|Sparg0, Cody Schwab, Zain, BST|Daigo, Solary|Glutonny, Hurt, LG|MkLeo, Liquid|Hungrybox, RB|aMSa, TSM|Leffen, C9|Mango, FLY|Jmook, ChrisCCH, Revo . |Yoshidora, Liquid|Puzzles, Moki, 26R|Onin, Tempo|AX, Dorameji, Rune, Ruffalo, Toriguri i wiele innych.









Battle of BC 6 to głównie wydarzenie Super Smash Bros. Prawie 500 uczestników Super Smash Bros. Ultimate i prawie 400 graczy zapisało się do Super Smash Bros. Bijatyka.


Jednak wydarzenie poszerza się również o bardziej ogólne tytuły FGC, w tym turnieje zarówno dla Tekken 8, jak i Street Fighter 6, na które zarejestrowało się około 100 osób.


Odbędą się także podwójne wydarzenia dla obu Super Smash Bros. Ultimate i Super Smash Bros. Bijatyka.


Jest transmitowany waleczne gry, Zauroczenie BTS, Obóz szkoleniowy VG I Tampa nigdy nie śpi.


1. E36|Zło (Wąż)
2. FaZe|Sparg0 (Chmura, Corinne)
3. Refu | Yoshidora (Yoshi)
4. Obszar 310 | Doramiji (min. min)
5. FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie)
5. Pytający | Puzzle (Kazuya, Terry)
7. YSM|Magazyn przepustki (Jigglepuff)
7. O!? (Wilk)

9. Big D (Wspinacze lodowi)
9. Pancernik (Lucario)
9. Ron (Yoshi)
9. Pij (Steve)
13. Ruffalo (Palutena)
13. BKR|Mr. R (Szejk, Chrome)
13. LG|MkLeo (Joker, Byleth)
13. Jeniec wojenny?!|Monty (Mr. Game & Watch)

17. FTG|Rioh (Diddy Kong)
17. Łaskotanie (Pyra/Mitra)
17. BP|Lancelot (Chrom, Roy)
17. Szarmancki|Cytrynowy (Joker)
17. Webb JP (Szejk)
17. Golenie (Steve)
17. FLS|Ludo (Mario, Falco)
17. AoR|Chag (Palutena, Min Min)

25. SMu5h|Eksplozja (Yoshi)
25. Wilgotny Imp (Roy)
25. Uderz Tarakutori (Mały Mac)
25. FLS | Ministerstwo Spraw Zagranicznych (OLIMAR)
25. Spalarnia
25. Quandale Dinglington (Steve)
25. Szybki (Samos)
25. Goryoka (Joker, Mewtwo, Sephiroth)

• Wielkie finały, grupa A: E36|Hurt (Snake) pokonał FaZe|Sparg0 (Cloud) 3-1.

• Finały przegranych: FaZe|Sparg0 (Cloud) pokonał Revo|Yoshidorę (Yoshi) 3-2.

• Przegrani w półfinale: Refu|Yoshidora (Yoshi) wyeliminował Area310|Doramiji (Min-Min) wynikiem 3-1.

• Finały zwycięzców: E36|Hurt (Snake) pokonał FaZe|Sparg0 (Cloud) 3-0.

• District 310|Doramji (główny min) wyeliminował Liquid|Riddles (Terry) 3-1.

• Revo|Yoshidora (Yoshi) wyeliminował FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) 3-2.

• Zwycięzcy półfinału: E36|Heart (Snake) pokonał Area310|Doramigi (Min Min) 3-0.

READ  Rogers zamknie w poniedziałek byłych techników Shaw po fiasku rozmów w sprawie kontraktu – BC News

• Zwycięzcy półfinału: FaZe|Sparg0 (Cloud) pokonał Revo|Yoshidorę (Yoshi) 3-1.

• FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) wyeliminowało YSM|BassMage (Jigglypuff) 3-1.

• Pytający|Zagadki (Kazuya) Wyeliminuj Ouch!? (Wilk) 3-0.

• Oh!? (Wilk) wyeliminował Rona (Yoshi) 3-1.

• FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) wyeliminowało Big D (Ice Climbers) 3-0.

• YSM|BassMage (Jigglypuff) wyeliminował Armadillo (Lucario) 3-2.

• Pytający|Puzzles (Kazuya) eliminuje drinka (Steve) 3-1.

• Armadillo (Lucario) eliminuje BKR|Mr. R (Szejk, Chrome) 3-1.

• Big D (Ice Climbers) wyeliminował Raflowa (Palutena) 3-2.

• Napój Steve'a zabija jeńca wojennego?!|Monty (Mr. Game & Watch) 3-0.

• Ron (Yoshi) wyeliminował LG|MkLeo (Byleth) 3-1.

• Revo|Yoshidora (Yoshi) pokonał Ouch!? (Wilk) 3-0.

• FaZe|Sparg0 (Korrin) pokonał Liquid|Riddles (Kazuya) 3-1.

• E36|Heart (Snake) pokonał FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) 3-2.

• Area310|Doramigi (Min Min) pokonał YSM|BassMage (JigglypufF) 3-1.

• Serp (Steve) wyeliminował AoR|Chag (Min Min, Palutena) 3-0.

• POW?!|Monty (Mr. Game & Watch) wyeliminował FLS|Ludo (Falco) 3-1.

• Ron (Yoshi) pokonał Walla (Steve’a) 3:0.

• BKR|Mr. R (Szejk) wyeliminował BB | Lancelot (Roy) 3-0.

• Ruffalo (Palutena) pokonał FTG|Rioh (Diddy Kong) 3-2.

• LG|MkLeo (Joker) wyeliminował WebbaJP (Szejka) 3-1.

• Armadillo (Lucario) pokonał Gallanta|Lemona (Jokera) 3-1.

• Big D (Ice Climbers) wyeliminował Tickle (Pyra/Mythra) 3-1.

• FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie) pokonał LG|MkLeo (Joker) 3:0.

• FLS|Ludo (Mario) wyeliminował Solari|Glutoni (Wario) 3-0.

• Armadillo (Lucario) pokonał Solari|Glutoni (Wario) 3-1.

Zobacz dziennik bitwy


1. Imiona Cody Schaub (Fox)
2. RB|AMSA (Yoshi)
3. Maxim|Zain (Marth)
4. Latanie|Jumuk (Szejk)
5. Płyn |Głodne pudełko (Jigglepuff)
5. C9|Mango (Falco)
7. Jajka|Sól (Kapitan Sokół)
7. Wilgotny|Gushman (lis)

9. Wilgotny Mookie (Lis)
9. Sunsai (lis)
9. Imiona Aklo (Fox)
9. TSM|Levin (Fox)
13. Kodorin (Mart)
13. 69%|Beletrystyka (Fox)
13. Pies Edge'a|Iskra (Szejk)
13. Tempo|Topór (Pikachu)

17. Imiona|Paladyn (Lis)
17. PQ2|CPU0 (Jigglepuff)
17. ABG|Salami (lis)
17. Torba|Groby (Falco)
17. 69%|Nikimoet (Kapitan Sokół)
17. Pies Edge'a | Shango (Jigglepuff)
17. Zero (lis)
17. GM|Skirzo (lis)

25. Mistrz Ka (Luigi)
25. Kacper (Lis)
25. De|Aura (brzoskwinia)
25. Barz (lis)
25. Hadid (lis)
25. NSE|Maher (Mart)
25. Sardele (brzoskwinie)
25.R0M (Mart)

• Wielki finał, grupa B: Nouns|Cody Schaub (Fox) pokonał RB|aMSa (Yoshi) 3:0.

• Wielki finał, grupa A: Nouns|Cody Schaub (Fox) pokonał RB|aMSa (Yoshi) 3:0.

• Przegrani w finale: Nouns|Cody Scwhab (Fox) pokonał MxM|Zain (Marth) 3:0.

• Przegrani w półfinale: Team Nouns|Cody Schaub (Fox) pokonał FLY|Jmooka (Sheikh) 3-1.

READ  Kolumbia Brytyjska zamierza ograniczyć eksport surowych kłód i pobudzić przemysł drzewny o wyższej wartości – BC News

• Finał zwycięzców: RB|aMSa (Yoshi) pokonał MxM|Zaina (Marth) 3-2.

• FLY|Jmook (Sheik) max Liquid|Hungrybox (Jigglypuff) 3-2.

• Names|Cody Schaub (Fox) wyeliminował C9|Mango (Falco) 3-1.

• Zwycięzcy półfinału: MxM|Zain (Marth) pokonał Liquid|Hungrybox (Jigglypuff) 3:0.

• Zwycięzcy półfinału: RB|aMSa (Yoshi) pokonał C9|Mango (Falco) 3-1.

• Names|Cody Schaub (Fox) wyeliminował Moista|Gushmana (Fox) 3-1.

• FLY|Jmook (Sheik) pokonał EGG|Salt (Kapitan Falcon) 3-1.

• Moist|Gushman (Fox) wyeliminował Nunes|Aklo (Fox) 3:0.

• Imiona|Cody Schaub (Fox) wyeliminował TSM|Levin (Fox) 3-0.

• EGG|Salt (Kapitan Falcon) wyeliminował Sunsai (Fox) 3-1.

• FLY|Jmook (Sheik) wyeliminował Moista|Moky'ego (Fox) 3-1.

• Names|Aklo (Fox) wyeliminował Eggdoga|Spark (Sheik) 3-2.

• Jajka|Sól (Kapitan Sokół) eliminuje 69%|Wyobraźnia (Lis) 3-2.

• Names|Cody Schaub (Fox) pokonał Tempo|X (Pikachu) 3:0.

• FLY|Jmook (Sheik) pokonał KoDoRiN (Marth) 3:0.

• Liquid|Hungrybox (Jigglypuff) pokonał Moista|Joshmana (Fox) 3:0.

• MxM|Zane (Marth) pokonał TSM|Levin (Fox) 3-1.

• RB|aMSa (Yoshi) pokonał Moista|Mukiego (Fox) 3-1.

• C9|Mango (Falco) pokonał Sunsai (Fox) 3:0.

• Names|Cody Schaub (Fox) pokonał JM|Skirzo (Fox) 3:0.

• Tempo|X (Pikachu) pokonał Knolla (Fox) 3-1.

• Names|Aklo (Fox) pokonał Eggdoga|Chango (Jigglepuff) 3-1.

• EdgeDog|Spark (Szejk) wyeliminował 69%|Nikimoyet (Kapitan Falcon) 3-0.

• 69%|Fiction (Fox) eliminuje Bag|Graves (Falco) 3-0.

• EGG|Salt (Kapitan Falcon) wyeliminował ABG|Salami (Fox) 3-1.

• KoDoRiN (Marth) wyeliminował PQ2|CPU0 (Jigglypuff) 3-2.

• FLY|Jmook (Sheik) wyeliminował Nouns|Paladin (Fox) 3-0.

• Sunsai (Fox) pokonał Nunes|Cody Schaub (Fox) 3-2.

Zobacz dziennik bitwy


1. Uniwersytet Kolumbii Brytyjskiej | Apollyon (Dragunow)
2. Długi styl | Ziggy Zense (Paul, Jack-8)
3. 24 Boy (Devil Gin, Laos)
4. Zaid (Claudio, Alyssa)
5. Theone Asean (Lee)
5. MV|Rider Boy (Azocena)
7. Kenzaki (Feng, Jack-8)
7. LS|Nova (Steve)

9. Newsloth (Shaheen)
9. Szok powietrzny (azucena)
9. Jonch009 (Asuka)
9. FghtrJPN (Kazuya, Azucena)
13. SKBD|Ieatbutts77 (Azocena)
13. Juda Dam (Bryan)
13. Noc (Wiktor)
13,2NDEX

• Wielki finał, grupa A: UBC|Apollyon (Dragunov) wyeliminował Long Style|Ziggy Zense (Bull, Jack-8) 3-2.

• Finały przegranych: Longstyle|eliminował Ziggy Zensei (Paul) 24Boi (Law, Devil Jin) 3-1.

• Przegrani w półfinale: 24 Boy (Devil Jane) pokonał Zedda (Claudio, Alyssa) 3-2.

• Finały zwycięzców: UBC|Apollyon (Dragunov) pokonał Longstyle|Ziggy Zense (Bull, Jack-8) 3-1.

• Zedd (Claudio) eliminuje Team MV| Raider Boy (Azucena) 3-0.

• 24Boi (Devil Jin) wyeliminował TheOneAsian (Lee) 3-1.

• MV|Ryderboy (Azucena) wyeliminował LS|Nuffę (Steve) 3-2.

READ  Ont. Kobieta inwestuje w rzekomo nielicencjonowaną firmę hipoteczną

• 24Boi (Devil Jin) wyeliminował Kenzakiego (Feng, JACK-8) 3-1.

• Zwycięzcy półfinału: UBC|Apollyon (Dragunov) pokonał TheOneAsian (Lee) 3-1.

• Zwycięzcy półfinału: Longstyle|Ziggy Zense (Paul) pokonał Zedda (Claudio) 3-2.

Zobacz dziennik bitwy


1. Chris CCH (Luke, wyd.)
2. BST|Daegu (Ken)
3. Pytający|Zagadki (Łukasz)
4. Masło Galaktyczne (Rashid)
5. Jay Jay (Zingif)
5. Mortzi (Manon, Aki)
7. Mądrość (Marissa)
7. Mawan (Ken)

9. Pan Jay (Cami)
9. Christophe (Wielka Brytania)
9. Pałkarz (Wielka Brytania, Jori)
9. Lodillo (Zingef)
13,7 TB (Gori)
13. Kadencja (Kimberly)
13. S-Royal (Łukasz)
13. H19|Transport sterowy (Zangief)

• Wielki finał, grupa 2: Chris CCH (Luke) pokonał BST|Daegu (Ken) 3-1.

• Wielki finał, grupa A: Chris CCH (Luke) pokonał BST|Daigo (Ken) 3-2.

• Finały przegranych: ChrisCCH (Luke) wyeliminował Liquid|Riddles (Luke) wynikiem 3-0.

• Przegrani w półfinale: Liquid|Riddles (Luke) pokonał Galaxybuttera (Rasheed) 3:0.

• Finał zwycięzców: BST|Daigo (Ken) pokonał ChrisCCH (Luke) 3-2.

• Liquid|Riddles (Luke) wyeliminował Mortsy'ego (Manon) 3-1.

• Galaxy Butter (Rashid) pokonał Jaya Jaya (Zangiev) 3:0.

• Mortzi (Manon, Aki) wyeliminował Marouane’a (Kane) 3-2.

• Galaxy Butter (Rashid) pokonał Wesa Dance (Marissa) 3:0.

• Zwycięzcy półfinału: ChrisCCH (Ed, Luke) pokonał GuyGuya (Zangiefa) 3-2.

• Zwycięzcy półfinału: BST|Daigo (Ken) pokonał Liquid|Riddles (Luke) 3-0.

Zobacz dziennik bitwy


1. Rune (Yoshi) i Refu|Yoshidora (Yoshi)
2. O!? (Wilk) i Stride|Dark Weezy (Mario)
3. FaZe|Sparg0 (Chmura) i AoR|Chag (Palutena)
4. Hawkeye (Rob, Ike) i Linus (Bowser)
5. TS|Sparkle (bohater) i Jardisking 1 (Shulk)
5. AREA310|Doramiji (Min-Min) i Maidacon (Zelda)
7. FTG|Rioh (Diddy Kong) i FTG|Toriguri (Banjo-Kazooie)
7. Goryoka (Joker) i E36|Serce (Wąż)


1. Imiona|Cody Schaub (Fox) i FLY|Jmock (Sheik)
2. Tempo|X (Pikachu) i RB|Amsa (Yoshi)
3. NSE|Maher (Marth) i Names|Aklo (Fox)
4. Zobi (lis) i Matteo (lis)
5. Vito (lis) i makaron (lis)
5. Barz (Lis) i Jajko|Sól (Kapitan Sokół)
7. MSI|Symbol (Falco) i TXH|Beezy (Marth)
7. 306|Jamih (Fox) i Espy (Fox)


Bitwa o rok p.n.e. 6. Tabela wydarzeń Zdjęcie nr 1

Bitwa pod 6 r. p.n.e. Tabela wydarzeń Zdjęcie nr 2

Bitwa pod 6 r. p.n.e. Tabela wydarzeń Zdjęcie 3

Kliknij obrazy, aby wyświetlić większe wersje

Wszystkie podane godziny dotyczą czasu letniego Pacyfiku.

Konwersja strefy czasowej:
EDT: Dodaj 3 godziny.
Skoordynowany czas uniwersalny: dodaj 7 godzin.
Brytyjski czas letni/czas środkowoeuropejski: dodaj 8 godzin.
CEST: Dodaj 9 godzin.
JST: Dodaj 16 godzin.







Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *