Wykorzystywanie informacji poufnych: Siła pozycyjna sprawia, że ​​Chychrun jest cennym aktywem handlowym

Wykorzystywanie informacji poufnych: Siła pozycyjna sprawia, że ​​Chychrun jest cennym aktywem handlowym

Do gospodarza Jamesa Duthie dołączają znawcy TSN Hockey Insiders Darren Dreger, Chris Johnston i Pierre LeBrun, aby omówić pogłoski handlowe dotyczące Jakuba Cicero w Ottawie, AL Los Angeles Kings również planują wyjść z lasu Umieści Nashville Predators Juuse Saros na rynku i więcej o wykorzystywaniu informacji poufnych.


W ciągu roku senatorów z Ottawy Jakub Cyceron, czy może znowu się ruszyć?

Darren Dreger: Tak, mogłoby tak być, ale w takim razie jest to aktualna decyzja [general manager] Steve Stause i senatorowie zdecydowali się pójść tą drogą.

Spójrzcie przez chwilę na finanse. Thomas Chabot i Jake Sanderson mają długoterminowe kontrakty i są dwoma lewicowymi obrońcami, którzy podobnie jak Cicero zarabiają 8 milionów dolarów.

Staios i firma taka jak Chychrun. Pozostał mu rok kontraktu, zanim wygaśnie. Pozostało jeszcze trochę pracy do zrobienia, być może na początku sezonu poza sezonem.

Oto, co ciekawe, drużyny wzywają Chychruna, więc Staios oczywiście musi słuchać. To będzie wymagało dużego występu i nie jestem pewien, czy uda się go zrealizować w terminie, ale myślę, że słuchanie będzie kontynuowane tego lata.

Jak wysoka jest temperatura Los Angeles Kings wygrali tylko raz w ostatnich 10 meczach?

Chrisa Johnstona: To zaczyna się dziać. To nigdy nie jest dobry znak, gdy dyrektor generalny Roba Blake’a jest publicznie pytany, czy rozważa zwolnienie swojego głównego trenera, w tym przypadku Todda McLellana.

Tego dnia Blake powiedział reporterom, że nawet przez myśl mu to nie przeszło. Myślę jednak, że to znak, w jakim kierunku zmierza sytuacja tej drużyny, która w czwartek wygrała jedno z ostatnich 10 meczów.

Na horyzoncie nie widać zbyt wiele pomocy, jeśli chodzi o ruch handlowy, ponieważ Kings nie mają obecnie zbyt wiele miejsca na kapitalizację. McClellan właśnie przedłużył kontrakt przed rozpoczęciem sezonu zasadniczego na przyszły rok i odniósł tam wiele sukcesów.

Będą starali się utrzymać wszystko w jak najlepszym porządku i samodzielnie wydostać się z tej sytuacji.

Czy jest taka możliwość Nashville Predators przejdą dalej Juuse Saros zamiast go przedłużać?

Pierre Lebrun: Istnieje taka możliwość i zaskakujące jest, że takie słowa wychodzą z moich ust, ponieważ Nashville konsekwentnie twierdzi, że ich jedynym planem jest przedłużenie Saros tego lata.

Plan nr 1 pozostaje, ale od początku roku zmieniła się liczba drużyn chcących poprawić swoją grę bramkarską. Z tego powodu powiedziano mi, że Predators uważają, że nie mają innego wyjścia, jak tylko wysłuchać drużyn, jeśli złożą im poważną, poważną ofertę.

Mam przez to na myśli to, że jeśli nie postawisz kilku typów w pierwszej rundzie, która w przypadku Predators będzie wynosić około 20, to to nie zadziała. [general manager] Barry Trotz mruga.

Weźmy za przykład Kings, jeśli w pakiecie umieścili nazwisko takie jak Quinton Byfield, przyciągnęłoby to uwagę Predators lub jakiejkolwiek organizacji, która chciała wylądować na Saros.

To wielkie nazwisko i nadal zamierzają go podpisać, ale będzie musiał go obserwować przed 8 marca.

Biorąc pod uwagę niedawną passę czterech zwycięstw Calgary Flames, która zapewniła im powrót do rywalizacji o play-offy, jaki wpływ ma to na relacje dyrektora generalnego Craiga Conroya przed ostatecznym terminem wymiany zdań?

Darren Dreger: Z pewnością tak jest, szczególnie jeśli spojrzysz na ten tydzień i nadchodzące mecze, w których dwa trudne pojedynki przeciwko Toronto Maple Leafs i Edmonton Oilers. Przed przerwą na All-Star mają w sumie pięć meczów.

Patrzeć na [defenceman] Na przykład Noaha Hanifina. Nie jest wykluczone, że będzie mógł zostać z Flames. Myślę, że decyzja zostanie podjęta wkrótce po przerwie na All-Star.

Jeśli jednak w najbliższej przyszłości sprawy nie pójdą dobrze, może to skłonić Conroya do podjęcia decyzji na długo przed 8 marca. I odwrotnie, jeśli wszystko pójdzie dobrze, wygrają mecze i pozostaną w grze, może Conroy to zrobi. Przesunął decyzję na najwcześniejszy termin 8 marca.

Wiele mówi się o przyszłości Jake’a Genzela w Pittsburgh Penguins. Jakie są najnowsze wieści?

Pierre Lebrun: [Team president and general manager] Kyle Dubas wystąpił w tym tygodniu w swoim cotygodniowym wystąpieniu radiowym i powiedział, że nie prowadził żadnych rozmów handlowych z żadnym innym zespołem, i myślę, że to absolutna prawda.

Nie może powiedzieć, co ostatecznie zrobi, ponieważ uważam, że to jedna z najtrudniejszych decyzji w całym ostatecznym terminie transakcji dla niezastrzeżonego wolnego agenta.

To starzejący się zespół. Czy możesz dać temu facetowi ośmioletni kontrakt, aby mógł wypełnić wszystkie inne długoterminowe zobowiązania z tym starzejącym się sercem?

Dubas powiedział, że to, jak zespół poradzi sobie w drugiej połowie, zadecyduje o tym, co zrobi z Guentzelem, ale zespół znajduje się w fazie pucharowej, co utrudnia zadanie.

Wygląda na to, że Amazon wchodzi w fazę NHL, więc czy może to być oznaką nadchodzących wydarzeń?

Chrisa Johnstona: Tak, to chyba jak patrzenie w przyszłość.

W środę ogłoszono, że Amazon podejmie próbę zainwestowania w Diamond Sports, podmiot znajdujący się w sądzie upadłościowym, w którym na Amazon Prime zostaną umieszczone profesjonalne sporty i lokalne gry.

Myślę, że kiedy NHL spojrzy na swoje krajowe kontrakty telewizyjne, po tym w Kanadzie i czterech w Stanach Zjednoczonych zostaną jeszcze tylko dwa sezony. Spodziewają się dużego zainteresowania usługami streamingowymi, dlatego wszyscy powinniśmy przyzwyczaić się do zmiany krajobrazu medialnego.

READ  Pięciokrotny mistrz olimpijski w kolarstwie mówi, że został seksualnie przygotowany przez trenera w wieku 13 lat

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *