„Wycofane”: Duże wycofania produktów dla dzieci sprzedawanych przez Walmart, Hallmark i żywności paczkowanej w SportChek, Rabba Fine Foods prowadzą do wielu ostrzeżeń ze strony Health Canada

Health Canada ostrzega kupujących po wielu wycofaniach z rynku w ciągu ostatnich kilku dni dotyczących artykułów spożywczych i detalicznych.

Wycofanie obejmuje siedem różnych stylów okrągłych zębów Hallmark wykonanych z miękkiego drewna i różnych akcesoriów, w tym dołączonej tkaniny dekoracyjnej lub pluszowych grzechotek w kształcie głów zwierząt, poinformował Health Canada w swoim raporcie. Zapamiętaj ostrzeżenie wydany w tym tygodniu.

Produkty, których dotyczy problem, zostały wyprodukowane w latach 2015-2020 i zostały oznaczone na białych, zszytych etykietach kodami dat 15 lipca, 1117, 0618, 0719 i 1020. Następujące kody SKU zostały również zidentyfikowane na zszytych białych etykietach, powiedział Health Canada.

Health Canada ujawniło, że „drewniany pierścień może pęknąć na małe kawałki, stwarzając ryzyko zadławienia”.

Do dnia 29 lipca 2021 r. firma otrzymała dwa zgłoszenia złamania gryzaka na kawałki w Kanadzie i nie ma doniesień o urazach. W USA firma otrzymała dwa doniesienia o rozpadaniu się gryzaka na kawałki i braku obrażeń.

Firma stwierdziła, że ​​około 1228 sztuk produktu, którego dotyczy problem, zostało sprzedanych w Kanadzie, a około 15 500 w Stanach Zjednoczonych od około stycznia 2018 r. do stycznia 2021 r.

„Konsumenci powinni natychmiast zaprzestać używania produktu i skontaktować się z obsługą klienta Hallmark w celu uzyskania pełnej rekompensaty” – powiedział Health Canada.

Aby uzyskać więcej informacji, konsumenci mogą skontaktować się z Hallmark telefonicznie pod numerem 1-800-268-3230, od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00 czasu wschodniego lub odwiedzić Strona internetowa i kliknij Wycofanie produktu.

Inne wezwanie zawiera Nico SeeWonder Magnetic Rattle Snake Eggs, które składają się z 8 pojedynczych owalnych magnesów w zestawie. Pojedynczy magnes ma wymiary 43 mm x 15 mm (1,7 cala x 0,6 cala) i waży 250 gramów (8,82 uncji). Numer części producenta to Eggmagnet10, powiedział Health Canada.

Firma poinformowała o sprzedaży pięciu sztuk wycofanego produktu online na Walmart.ca w Kanadzie.

READ  Akcje Peloton są wykolejone z powodu doniesień, że wzrost liczby użytkowników hamuje

Program pobierania próbek i oceny Health Canada ustalił, że magnesy nie spełniają wymagań dotyczących siły magnetycznej dla Zasady gry i stwarzają ryzyko połknięciaZdrowie Kanada ujawnione w Ostrzeżenie.

„Konsekwencje połknięcia małych, silnych magnesów mogą być bardzo poważne i zagrażające życiu. Wypadki połknięcia często prowadzą do rozległych uszkodzeń tkanki przewodu pokarmowego i wymagają natychmiastowego leczenia chirurgicznego. Dla osób, które przeżyły, mogą wystąpić długoterminowe konsekwencje zdrowotne” Kanada powiedział.

Do 6 sierpnia firma nie otrzymała żadnych zgłoszeń dotyczących urazów ani wypadków.

Produkty, których dotyczy problem, sprzedawane od października 2020 r. do lipca 2021 r.

Health Canada powiedziało, że konsumenci powinni natychmiast zabrać odzyskane magnesy z dala od dzieci i wrócić do Ami Ventures Inc. o zwrot pieniędzy.

Aby uzyskać więcej informacji, klienci mogą skontaktować się z Ami Ventures Inc. Telefonicznie pod numerem 1-281-738-1101, od 9:00 do 20:00 (CDT) lub pocztą elektroniczną na adres [email protected].

Tymczasem, według Agencji Kontroli Żywności Kanady i Zdrowia Kanady, Abo Anwar Bakery Inc. Marka Abo Anwar Namoura z rynku, ponieważ zawiera sezam, orzechy nerkowca i pszenicę niewymienioną na etykiecie.

Osoby uczulone na sezam, orzechy nerkowca lub pszenicę lub cierpiące na celiakię lub inne zaburzenia związane z glutenem nie powinny spożywać wycofanych produktów, zgodnie z Ostrzeżenie CFIA.

Produkty były sprzedawane w Ontario w różnych sklepach Rabba Fine Foods.

Nie zgłoszono żadnych reakcji związanych ze spożywaniem tych produktów.

Nomad Nutrition wycofuje z rynku markę Nomad Nutrition Kathmandu Curry, ponieważ zawiera niezadeklarowaną musztardę i groszek, które nie są reklamowane na etykiecie.

Osoby uczulone na musztardę lub groszek nie powinny spożywać wycofanych produktów oraz CFIA powiedział w swoim ostrzeżeniu.

SportChek ujawnił plik strona przywołania Produkt sprzedawany przez kanadyjskiego sprzedawcę sportowego.

Oto zdjęcia niektórych zwracanych produktów:

READ  Pracownicy Algoma Steel są tak bogaci jak Rockefeller!

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *