Sieć kanapek Jimmy John's rozszerza działalność na Kanadę

Sieć kanapek Jimmy John's rozszerza działalność na Kanadę

Główny gracz na scenie kanapek na wynos na południe od granicy przybywa do Kanady

Główny gracz na scenie kanapek na wynos na południe od granicy ujawnił ambitne plany globalnej ekspansji, obejmujące wprowadzenie produktów na rynek kanadyjski.

Znany z obszernej listy kanapek i wrapów, Ogłosił Jimmy John Środa (17 stycznia) Została zawarta nowa międzynarodowa umowa franczyzowa pomiędzy spółką-matką Inspire Brands a smaczne jedzenie w Kanadzie.

Ponadto Inspired zawarło podobną umowę z franczyzobiorcą w Ameryce Łacińskiej w celu zwiększenia swojego rozwoju na tym rynku globalnym.

„Przez 40 lat firma Jimmy John's stosowała proste podejście do robienia absurdalnie dobrych kanapek wysokiej jakości, a teraz nadszedł czas, aby podzielić się nimi ze światem” – powiedział w prasie Michael Haley, prezes i dyrektor zarządzający Inspire Brands International. uwolnienie. „W globalnym środowisku restauracyjnym, gdzie prostota jest najważniejsza, jesteśmy pewni, że ta marka jest przygotowana na intensywny międzynarodowy rozwój”.

Inspired, który jest także właścicielem i operatorem głównych amerykańskich firm zajmujących się fast foodami, takich jak Dunkin', Buffalo Wild Wings i Sonic Drive-In (oraz amerykańskie franczyzy Baskin-Robbins i Arby's), twierdzi, że wybrał „dwóch silnych operatorów, którzy mają znaczące doświadczenie w restauracjach szybkiej obsługi i ugruntowana obecność w całej Kanadzie i Ameryce Łacińskiej.”

Ze swojej strony Foodtastic jest franczyzodawcą kilku sieci ściśle powiązanych z Quebecem, takich jak La Belle et La Boeuf, Rotisseries Benny i L'Gros Luxe. Jedna z jej marek, sieć fast casual Copper Branch z Montrealu, otworzyła swoją pierwszą lokalizację w Vancouver w marcu 2020 r. Copper Branch zamknęła swoją jedyną placówkę w Vancouver w połowie 2022 r.

Być może najbardziej znaną marką Vancouverites z portfolio Foodtastic są lokalne Milestones, które franczyzobiorca zakupił w 2021 r. od Recipe Unlimited, mając na celu skupienie się na rozwoju w innych częściach Kanady, szczególnie na przedmieściach.

READ  Pilot LCBO przed wejściem do sklepów wymaga dokumentu tożsamości ze zdjęciem

Jimmy John's: Co warto wiedzieć o sieci kanapek szybkiej obsługi

Siedziba firmy Jimmy John's znajduje się na Środkowym Zachodzie Stanów Zjednoczonych, w Champaign w stanie Illinois, a jej działalność rozpoczęła się w 1983 r. W 2019 r. firma Inspired Brands kupiła odnoszącą sukcesy franczyzę obejmującą wiele placówek od założyciela Jimmy'ego Johna Liautauda.

Sieć znana jest z kanapek serwowanych na trzech rodzajach pieczywa: francuskim, plastrach pszenicy lub wrapach z tortilli. Robią też kanapki zawijane w sałatę, które nazywają „onwich”. Firma zachwala, że ​​chleb jest codziennie wypiekany na miejscu i można go tostować.

Dodatki to tradycyjne opcje mięsne, serowe i warzywne w różnych kombinacjach i rozmiarach. W menu opcja „Oryginalna” to jedno białko, natomiast opcja „Mega” to pięć białek.

Kanapki można zamówić w restauracjach, z odbiorem i dostawą lub w kasie, jeśli jest to możliwe. Sieć oferuje możliwość składania zamówień mobilnych oraz program lojalnościowy.

Kiedy i gdzie otworzy się Jimmy John's w Vancouver?

Ponieważ podpisano jedynie wstępną umowę franczyzową na sprowadzenie Jimmy John's do Kanady, nie ma jeszcze informacji, na jakich rynkach Foodtastic zamierza się skoncentrować ani gdzie mogą znajdować się pierwsze lokalizacje.

Mieszkańcy Metro Vancouver, którzy szukają najbliższej lokalizacji Jimmy'ego Johna w okolicy, znajdą franczyzę w Bellingham w stanie Waszyngton, pod adresem 4265 Meridian Street.


Więcej pysznych opowieści wideo o jedzeniu i napojach w Vancouver znajdziesz, śledząc dalej VIA uruchamia niesamowitą aplikację TikTok konto, @forkingawesomevancouver Na Instagramie i subskrybuj naszą stronę internetową Forking to świetny newsletter Dostarczane świeże do Twojej skrzynki odbiorczej w każdy czwartek.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *