WOŚP 2021. Ile zebrano? Kwota na koniec 29. Finału Wielkiej Fundacji Świątecznej Fundacji

Zebrano 127 495 626 zł w 29. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Fundacji. To ponad 12 milionów więcej niż w zeszłym roku. W niedzielę dziesiątki tysięcy wolontariuszy zebrało pieniądze na zakup sprzętu do laryngologii, laryngologii i diagnostyki głowy w całej Polsce. W ramach festiwalu odbywały się koncerty oraz różne wydarzenia kulturalne i sportowe. W tym roku w ramach programu Health Regime odbył się 29. finał big bandu Christmas Foundation.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Fundacji pod hasłem „Finał z Głową” zbiera środki na zakup sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego i do wykrywania głowy. To już drugi finał dużego zespołu Christmas Foundation, podczas którego zbierane są fundusze na struny głosowe. Za zebrane w tym roku pieniądze Fundacja WOŚP chciałaby zakupić specjalny sprzęt. Sprzęt do krtaniowych komór operacyjnych. W poprzednich 28 edycjach fundacja zebrała i wydzieliła łącznie ponad miliard miejsc na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia.

Związek był 29. WOŚP FINAŁ w TVO24.PL

Wilka Orchestra 29wiątecznej Pomocy 29. finał zakończył się wynikiem 127 495 626 złotych. To ponad 12 milionów rok temu. W ubiegłym roku podczas Wielkiego Finału Orkiestry Świątecznej Fundacji zebrano 115 362 894, rekord.

W poniedziałek – jak twierdzi Jersey Ovsiak – musimy poznać wstępne dane o wielkości tegorocznej kolekcji.

Zobacz też 29. Koniec Wielkiej Świątecznej Pomocy

W Warszawie w Czarnej Składzie rozstawiono duży namiot, w którym w niedziele odbywały się koncerty i działał główny personel zespołu. W związku z epidemią przez wiele lat nie planowano żadnych większych imprez plenerowych związanych z pogrzebem.

Boże Narodzenie to 29. finał charytatywnego najlepszego zespołuAdam Warwawa / BAP

Światło do nieba

Jedną z głównych atrakcji finału była godzina 20:00 – Światło do nieba. Podczas Czarnej Debaty odbył się pokaz świateł w Warszawie. Ponad 170 punktów zostało oświetlonych w dużej piramidalnej strukturze, która oświetlała niebo. Wyświetlacz świetlny połączony z pirotechniką. Cała konstrukcja piramidy waży łącznie około 68 ton.

READ  Spojrzenie na ulubione gry Polaków – Kafkadesk

Niebo do nieba w WarszawieTVN24

Podczas 29. finału wielkiej orkiestry Świątecznej Fundacji blisko 120 000 wolontariuszy zebrało pieniądze.

W sumie w ubiegłym roku Polki wrzucały do ​​puszek orkiestry wielkiej orkiestry Świątecznej Fundacji lub wpłaciły łącznie 187 mln zł.

Światło do niebaPAP / Rafał Guz

Kluczowe źródło zdjęć: twitter.com/fundacjawosp

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *