WOŚP 2021. Ile zebrano? Kwota na koniec 29. Finału Wielkiej Fundacji Świątecznej Fundacji

WOŚP 2021. Ile zebrano?  Kwota na koniec 29. Finału Wielkiej Fundacji Świątecznej Fundacji

Zebrano 127 495 626 zł w 29. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Fundacji. To ponad 12 milionów więcej niż w zeszłym roku. W niedzielę dziesiątki tysięcy wolontariuszy zebrało pieniądze na zakup sprzętu do laryngologii, laryngologii i diagnostyki głowy w całej Polsce. W ramach festiwalu odbywały się koncerty oraz różne wydarzenia kulturalne i sportowe. W tym roku w ramach programu Health Regime odbył się 29. finał big bandu Christmas Foundation.

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Fundacji pod hasłem „Finał z Głową” zbiera środki na zakup sprzętu laryngologicznego, otolaryngologicznego i do wykrywania głowy. To już drugi finał dużego zespołu Christmas Foundation, podczas którego zbierane są fundusze na struny głosowe. Za zebrane w tym roku pieniądze Fundacja WOŚP chciałaby zakupić specjalny sprzęt. Sprzęt do krtaniowych komór operacyjnych. W poprzednich 28 edycjach fundacja zebrała i wydzieliła łącznie ponad miliard miejsc na wsparcie polskiego systemu ochrony zdrowia.

Związek był 29. WOŚP FINAŁ w TVO24.PL

Wilka Orchestra 29wiątecznej Pomocy 29. finał zakończył się wynikiem 127 495 626 złotych. To ponad 12 milionów rok temu. W ubiegłym roku podczas Wielkiego Finału Orkiestry Świątecznej Fundacji zebrano 115 362 894, rekord.

W poniedziałek – jak twierdzi Jersey Ovsiak – musimy poznać wstępne dane o wielkości tegorocznej kolekcji.

Zobacz też 29. Koniec Wielkiej Świątecznej Pomocy

W Warszawie w Czarnej Składzie rozstawiono duży namiot, w którym w niedziele odbywały się koncerty i działał główny personel zespołu. W związku z epidemią przez wiele lat nie planowano żadnych większych imprez plenerowych związanych z pogrzebem.

Boże Narodzenie to 29. finał charytatywnego najlepszego zespołuAdam Warwawa / BAP

Światło do nieba

Jedną z głównych atrakcji finału była godzina 20:00 – Światło do nieba. Podczas Czarnej Debaty odbył się pokaz świateł w Warszawie. Ponad 170 punktów zostało oświetlonych w dużej piramidalnej strukturze, która oświetlała niebo. Wyświetlacz świetlny połączony z pirotechniką. Cała konstrukcja piramidy waży łącznie około 68 ton.

READ  Hydrogen - Hydrogen utopia rozwija projekty wodorowe z tworzyw sztucznych w Polsce

Niebo do nieba w WarszawieTVN24

Podczas 29. finału wielkiej orkiestry Świątecznej Fundacji blisko 120 000 wolontariuszy zebrało pieniądze.

W sumie w ubiegłym roku Polki wrzucały do ​​puszek orkiestry wielkiej orkiestry Świątecznej Fundacji lub wpłaciły łącznie 187 mln zł.

Światło do niebaPAP / Rafał Guz

Kluczowe źródło zdjęć: twitter.com/fundacjawosp

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *