Władca Pierścieni Hobbici (i Legolas) ponownie spotykają się na dobrych zdjęciach nocnych

Władca Pierścieni Hobbici (i Legolas) ponownie spotykają się na dobrych zdjęciach nocnych

Obsada Władcy Pierścieni ponownie spotkała się w weekend i udostępniła kilka przydatnych zdjęć wszystkich czterech hobbitów (i Legolasa) spędzających zabawny wieczór w Anglii.

Jak donosi Czas dostawyaktor Merry Brandybuck Dominic Monaghan opublikował swoje zdjęcia na Instagramie (poniżej) z Elijahem Woodem (Frodo Baggins), Seanem Astinem (Samwise Gamgee), Billym Boydem (Pippin Tuck) i Orlando Bloomem (Legolas).

Grupa pojawiła się na Liverpool Comic Con, który odbył się w dniach 4–5 maja 2024 r., i świętowała swoje rzadkie spotkanie wieczornymi drinkami. „Trzej hobbici, krasnolud i gaduła zostali dziś wieczorem zakazani” – napisała Monaghan w poście. Drugi po prostu powiedział: „Cele zespołu. Jakie są Twoje cele?”

Spotkanie przykuło uwagę innej gwiazdy Władcy Pierścieni, ponieważ wraz z samym Bloomem, który nazwał to „najlepszym filmem”, skomentowała to aktorka Liv Tyler Lady Arwen: „Ochhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sama gwiazda „Najlepszego filmu” Liv Tyler’s Aktorka Lady Arwen Liv Tyler i Lady Arwena.

Ponowne spotkanie ze wszystkimi hobbitami nie zdarza się często, ponieważ w wywiadzie dla IGN z całą czwórką w 2022 r. zobaczyli, jak spotykają się po raz pierwszy od dekady. Nie oznacza to, że nie utrzymują kontaktu, ponieważ Boyd powiedział, że regularnie spotykają się w różnych grupach, a nawet prowadzą czat grupowy o nazwie Hobbici.

Te zdjęcia pochodzą z niefortunnego weekendu dla fanów Władcy Pierścieni, którzy opłakują stratę aktora króla Théodena Bernarda Hilla, który zmarł 5 maja w wieku 79 lat.

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem w IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

READ  Keanu Reeves ogłasza swoje nowe odejście od kina

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *