„Willy Wonka Experience” to w zasadzie festiwal ognia dla dzieci

„Willy Wonka Experience” to w zasadzie festiwal ognia dla dzieci

zdjęcie: Dom Iluminatów / Stuart Sinclair

Policja została wezwana do obiektu „Willie's Chocolate Experience” w Glasgow w Szkocji, gdzie dzieci wybuchły płaczem, gdy „wciągające doświadczenie” obiecane w reklamach AI okazało się skromnie udekorowanym magazynem.

Organizacja stojąca za tym wydarzeniem, Izba Iluminatów, podobno pobrała opłatę w wysokości do 35 funtów za bilety (około 45 dolarów) na popołudniowe zajęcia oparte na twórczości Timothée Chalameta Wonka Ponowne uruchomienie. Wydarzenie to było promowane za pomocą Kompletne renderingi AI Od lasów lizaków, kaskad fasoli, latających koni, gigantycznych grzybów i innych niezwykłych scen fantasy – obiecuje „miejsce, w którym spełniają się czekoladowe marzenia”.

Kliknij pokaz slajdów, aby zobaczyć, jak reklamy AI radzą sobie z prawdziwym wydarzeniem.

Kiedy setki rodziców przybyło ze swoimi rodzinami, powitała ich zniszczona fabryka z brudnymi oknami i odsłoniętymi systemami klimatyzacji, dwiema plastikowymi laskami po cukierkach i innymi wypożyczonymi rekwizytami porozrzucanymi po gołych betonowych podłogach.

Sfrustrowane rodziny doniosły, że „ekscentryczny” Oompa Loompas okazał się aktorami z problemami, gorączkowo czytającymi scenariusze rozdawane w noc poprzedzającą wydarzenie. Aktorzy podobno napisali w mediach społecznościowych, że poproszono ich o improwizację przy użyciu rekwizytów, których nie było, kiedy przyjechali.

Agent Stuart Sinclair napisał na Facebooku, że wydarzenie, które miało zapewnić godzinną rozrywkę, trwało około dwóch minut, a główną atrakcją były osoby ustawiające się w kolejce, by złożyć skargę do zdezorientowanych organizatorów.

Sinclair napisał, że wraz z dwoma synami i czteroletnią córką jechał na to wydarzenie dwie godziny. „Opisano to jako pełne przeżycie Willy’ego Wonki z fontannami czekoladowymi itp. i wspaniały dzień spędzony dla dzieci” – napisał. „Za nic nie poleciłbym tej firmy.” Sinclair opisał to doświadczenie jako „absolutne zdzierstwo”. Dom Iluminatów nie odpowiedział natychmiast na prośbę Gizmodo o komentarz.

Według doniesień Dom Iluminatów zaoferował 850 klientom pełny zwrot pieniędzy i odwołał wydarzenie już po jednym dniu.


Ta historia pierwotnie się pojawił NA Gizmodo.

READ  Film Deadpool Unmade Christmas został współautorem scenariusza Ryana Reynoldsa

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *