Wielkanoc to nie tylko zajączki

Wielkanoc to nie tylko zajączki

Wszystkie zwierzęta domowe mogą uczestniczyć w uroczystościach w Canadian Bushplane Heritage Centre i zbiórce funduszy Entomica Insectarium

Zwierzęta wezmą udział w uroczystościach wielkanocnych podczas zbiórki pieniędzy zorganizowanej wspólnie dla Canadian Bushplane Heritage Centre i Entomica Insectarium.

„Nasz zespół kocha swoje zwierzaki, a podczas burzy mózgów nad pomysłami na kreatywne wydarzenia wszyscy zgodzili się, że musimy zorganizować wydarzenie, na które ludzie będą mogli przyprowadzić swoje zwierzaki” — mówi Jimmy Helsinger, dyrektor wykonawczy Canadian Bushplane Heritage Centre.

Odwiedzający mogą wziąć udział w polowaniu na jajka wielkanocne lub cieszyć się muzyką na żywo i rozrywką, targiem rękodzieła i sprzedawców, słodkimi i przytulankami króliczków oraz zajęciami dla dzieci. Istnieją również trzy konkursy dla zwierząt domowych z nagrodami zasilanymi przez Pet Valu i Pet Food Warehouse.

  • Konkurs na najlepszą modę dla zwierząt
  • Najlepszy zwierzak / właściciel wygląda jak quiz
  • Konkurs na najlepszą sztuczkę

Rodziny mogą urządzić profesjonalną wielkanocną sesję zdjęciową ze swoim futrzanym kumplem. Meaghan Kent Photography będzie na miejscu, aby zrobić zdjęcie z zajączkiem wielkanocnym.

Będzie wystawiała owady w Entomica Insectarium w całym muzeum, a także będzie prezentować owady na scenie.

„Od dwóch lat z wielkim sukcesem prowadzimy wielkanocną zbiórkę pieniędzy w Bushplane Museum. Cieszymy się, że możemy współpracować z Bushplane i wspólnie rozwijać to wydarzenie” – mówi John Dedes, prezes Entomica Insectarium.

Wszystkie zebrane fundusze wesprą Bushplane Museum i Entomica w świadczeniu bieżących usług dla społeczności. Więcej informacji na temat atrakcji i harmonogramu wydarzeń oraz możliwości wcześniejszego zakupu biletów można znaleźć na stronie Tutaj. To wszystko dzieje się 8 kwietnia od 10:00 do 15:00 w Bushplane Center.

READ  Donald Trump zwraca się do sądu apelacyjnego o opóźnienie wydania akt 6 stycznia

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *