Widzowie Army of the Dead są „źli” z powodu awarii aparatu w filmie Netflix

Widzowie Army of the Dead są „źli” z powodu awarii aparatu w filmie Netflix

Użytkownicy Netflixa znaleźli kolejny powód do narzekań Armia umarłych.

Ci, którzy Postanowiłem zainwestować czas W pełnometrażowym thrillerze o napadzie zombie nie możesz nie zauważyć niektórych scen, w których martwe piksele pojawiły się na ekranie telewizora.

Piksele stały się problemem, który sprawił, że wielu widzów zastanawiało się, czy ich telewizory nie działają. Jednak sama liczba osób, które narzekały na problem na Twitterze i Reddicie, ujawniła, że ​​przyczyną tego piksela może być „wadliwy czujnik” w aparacie, z którego korzysta Snyder.

Widzowie zauważyli nawet trzy piksele we wczesnych scenach, takich jak jedna scena z postacią Dave’a Bautisty, Scottem Wardem, omawiająca kradzież z miliarderem Billym Tanaką (Hiroyuki Sanada) i inna z łamaczem szafy Ludwigiem Dieter (Matthias Schweigover).

Użytkownik serwisu Netflix powiedział, że „szaleją” z powodu błędu aparatu.

„Nie jest to widoczne w każdej scenie, ponieważ tylko jedna z kamer (szacuję trzy) ma uszkodzony czujnik”. Jeden z użytkowników serwisu Reddit napisał, dodając: „Na przykład wyraźnie widać to na backhandowym ujęciu Dave’a Bautisty, który siedzi na kolacji na początku filmu”.

Inny facet zastanawiał się, w jaki sposób piksel nie został usunięty w postprodukcji, mówiąc: „Jestem zaskoczony, że Zach tego nie zauważył”.

Pomimo zawirowań technicznych, recenzje filmu były zdecydowanie pozytywne, a większość krytyków przyznała filmowi trzy gwiazdki.

Matthias Schweigover i Dave Bautista w „Armii umarłych”

(AP)

NiezależnyKsiążki Clarisse Lovre: „To jest Świt umarłych Spotyka sięOcean jedenasty, „Dodając, że tworzy zupełnie nową mieszankę znanych rytmów”.

Istnieje teoria, która krąży wokół, co sprawia, że ​​ludzie chcą ponownie obejrzeć film. Sugeruje się, że postacie Uwięziony w nieskończonej pętli czasu.

Armia umarłych Już teraz można przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *