W oczekiwaniu na GTA 6 dyrektor generalny Take-Two ujawnia rosnącą popularność trylogii GTA studia Netflix Games

W oczekiwaniu na GTA 6 dyrektor generalny Take-Two ujawnia rosnącą popularność trylogii GTA studia Netflix Games

Oczekiwanie wokół GTA 6 spowodowało wzrost zainteresowania tytułami GTA Trilogy sprzed kilkudziesięciu lat na platformie gier Netflix. Dyrektor generalny Take-Two Interactive, Strauss Zelnick, ujawnił podczas niedawnej rozmowy telefonicznej o zarobkach, że „Grand Theft Auto Trilogy” zdominowało liczbę pobrań gier Netflix po ogłoszeniu „GTA 6”.

Ponowne zainteresowanie klasycznymi tytułami

Trylogia GTA, obejmująca Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas, została pierwotnie wydana w latach 2001–2004, a została zebrana i ponownie wydana w 2021 r., Business Insider wspomniany.

Platforma gier Netflix

Z raportów Netflix wynika, że ​​gry Netflix, które zostały wprowadzone w 2021 roku w celu zwiększenia zaangażowania użytkowników, odnotowały szybki wzrost popularności po włączeniu do swojego katalogu „Trylogii Grand Theft Auto”.

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić wyszukiwarkę telefonu komórkowego

Wpływ reklamy „GTA 6”.

Zelnik przypisał ten wzrost zainteresowania „efektowi aureoli” wywołanemu zapowiedzią „GTA 6”, co sugeruje, że wszelkie wieści związane z franczyzą GTA wywołują zwiększone emocje wśród fanów.

Co więcej, sprzedaż Grand Theft Auto 5 przekroczyła oczekiwania w zeszłym kwartale, przekraczając 195 milionów sprzedanych egzemplarzy od premiery w 2013 roku. Pomimo oczekiwań na nadchodzącą kontynuację GTA, której premiera zaplanowana jest na 2025 rok, długi czas oczekiwania spowodował przejściowy spadek popularności Take Two Cena akcji. Zapowiedź GTA 6 wywołała spore zamieszanie w Internecie, a jej pierwszy zwiastun stał się najczęściej oglądanym filmem niemuzycznym w serwisie YouTube, z ponad 170 milionami wyświetleń.

Zelnick pochwalił współpracę z Netfliksem w celu uruchomienia „GTA Trilogy” na swojej platformie, uznając ją za „ogromny sukces”. Wyraził zainteresowanie dalszą współpracą z Netflix Games, pod warunkiem, że będzie ona odpowiadać preferencjom konsumentów i wykonalności ekonomicznej.

Planując wypuszczenie kilku nowych gier w nadchodzących latach, Take-Two przewiduje, że nadchodzący okres potencjalnie ulegnie transformacji i spodziewa się, że przychody w roku finansowym 2025 przekroczą 7 miliardów dolarów, jak stwierdzono podczas wezwania do ogłoszenia wyników.

READ  Shueisha ujawnia „Taktyczną grę akcji” Captain Velvet Meteor: The JUMP + Dimensions

Przeczytaj także najważniejsze wiadomości dzisiejszego dnia:

Nadeszła nowa, straszna twarz wojny! Izraelska armia po raz pierwszy wdrożyła technologię wojskową opartą na sztucznej inteligencji w walce w Gazie, budząc obawy dotyczące użycia broni autonomicznej we współczesnych działaniach wojennych. Wiem o tym wszystko Tutaj. Wydało Ci się to interesujące? Śmiało, podziel się tym ze wszystkimi, których znasz.

Szukasz iPhone'a w obniżonej cenie? Nie szukaj dalej! To jest iPhone 14 Plus i jest dostępny z ogromną zniżką. Prawo do skoku Tutaj.

Jeśli podobała Ci się lektura tego artykułu, przekaż go znajomym i rodzinie.

Zwalniać pracowników czy nie? W jaki sposób największe firmy na świecie unikają tego, co nazywają rzeczywistością zwalniania pracowników? Wśród masowych zwolnień firmy wybierają eufemizmy i niejasne synonimy, takie jak „właściwy rozmiar” i „przetasowania organizacyjne”. Dowiedz się o co w tym wszystkim chodzi Tutaj.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *