W mieście, w którym urodziła się Shakira w Kolumbii, odsłonięto potężny pomnik ku czci piosenkarki | Wiadomości muzyczne

W mieście, w którym urodziła się Shakira w Kolumbii, odsłonięto potężny pomnik ku czci piosenkarki |  Wiadomości muzyczne

„Biodra, które nie kłamią, wyjątkowy talent, głos, który porusza masy” – głosi 6,5-metrowy pomnik.

W mieście Barranquilla, miejscu narodzin kolumbijskiej gwiazdy Shakiry na Karaibach, odsłonięto 6,5-metrowy pomnik ku jej czci.

Wysoki projekt z brązu i aluminium przedstawia piosenkarkę ubraną w górę od bikini, odkrytą talię i długą, zwiewną spódnicę, z rękami splecionymi nad głową i jednym z bioder wystającym w jednym z jej charakterystycznych ruchów tanecznych.

„Biodra, które nie kłamią, wyjątkowy talent, głos, który porusza masy” – głosi napis na podstawie pomnika, który został odsłonięty nad brzegiem rzeki Magdaleny podczas wtorkowej ceremonii, w której uczestniczyli rodzice Shakiry, Williama Mubaraka i Nydii Ripoll. .

„Hips Don’t Lie” to tytuł jednej z wielokrotnie nagradzanych piosenek 46-letniej Shakiry.

Na X, wcześniej na Twitterze, piosenkarka podziękowała rzeźbiarzowi Yno Márquezowi i jego współpracownikom ze studiów artystycznych za „ten przykład ogromnego talentu artystycznego mieszkańców mojego kraju”.

tłumaczenie: „Dziękuję rzeźbiarzowi Yno Márquezowi i uczniom okręgowej szkoły artystycznej za ten przykład ogromnego talentu artystycznego mieszkańców mojej ziemi”.

Shakira Isabel Mebarak Ripoll, ikona latynoskiej siły dziewcząt, sprzedała prawie 80 milionów albumów na całym świecie i zdobyła trzy nagrody Grammy.

Ostatnio pojawiło się w wiadomościach z zupełnie innych powodów, ponieważ toczyło się przeciwko niej śledztwo w sprawie niezapłaconych podatków w Hiszpanii i zapłaciła wielomilionowe rozliczenia.

W 2021 roku nazwisko Shakiry pojawiło się w wycieku Pandora Papers, który ujawnił strategie bogactwa i uchylania się od płacenia podatków stosowane przez światową elitę.

Od tego czasu wraz z argentyńskim DJ-em Bizarrapem wydała nowy hit, który obejrzano ponad 666 milionów razy w serwisie YouTube i zdobył nagrodę Song of the Year 2023 na gali Latin Grammy Awards.

READ  Selena Gomez w dowcipie o przeszczepie nerki w dobrej walce

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *