W ekskluzywnym wywiadzie OnePlus prezentuje nowe urządzenie Pad Go And Watch, które ma konkurować z Apple

W ekskluzywnym wywiadzie OnePlus prezentuje nowe urządzenie Pad Go And Watch, które ma konkurować z Apple

OnePlus wkrótce wprowadzi na rynek dwa nowe produkty: dostępne wyłącznie w UE wersje OnePlus Watch 2 i tablet Pad Go. Bingo Liu, dyrektor generalny OnePlus Europe, opowiedział mi o nowych produktach i podejściu do nich.

OnePlus Watch 2 był ważną premierą firmy w ostatnich miesiącach, aktualizując każdą część oryginalnego smartwatcha firmy i zdobywając dobre recenzje. Liu powiedział mi, że nowy zegarek również odniósł sukces sprzedażowy: „Odzew był ogromny. Właściwie już w ciągu pierwszych 18 godzin został wyprzedany i był to nasz najlepiej sprzedający się produkt w ciągu ostatnich dwóch lat.

Więcej z ForbesaApple potwierdza duże zmiany w iPhonie z włączonymi nowymi funkcjami aplikacji

Czym więc będzie się różnić wyłączność w UE i dlaczego OnePlus poszedł tą drogą? „W OnePlus wprowadzamy na rynek produkty w oparciu o lokalne zapotrzebowanie, preferencje i nasze oczekiwania. Wprowadziliśmy ekskluzywne produkty na niektóre rynki przed lub w szeregu regionów, które obejmują również Europę. OnePlus Watch 2 został wprowadzony na rynek trzy lata po naszym pierwszym zegarku. Nasza podróż do wprowadzenia tego produktu rozpoczęła się od prostego pytania: „Co wyróżnia świetny smartwatch?” Przeprowadziliśmy ankiety, przeczytaliśmy badania, rozmawialiśmy z naszą społecznością i nie tylko. W rezultacie powstała globalna lista oczekiwań — zegarek o najwyższej wydajności, zabójcza żywotność baterii, dokładne śledzenie kondycji i komfort użytkowania. Przyjemność.

Co doprowadziło do wypuszczenia zegarka w lutym, a stamtąd do nowego modelu. „Chociaż nowy, dostępny wyłącznie w UE zegarek będzie ściśle powiązany z wprowadzonym na rynek na początku tego roku OnePlus Watch 2, naszym celem jest dostarczenie urządzenia, które doskonale przejdzie między każdym aspektem Twojego życia: od biura po siłownię, po niedzielny spacer po niedzielny spacer po randkę z przyjaciółmi.

Znaczenie Europy

OnePlus zdaje się wmawiać, że dla marki ważna jest Europa. – Jasne – upiera się Leo. „Europa zawsze była dla nas kluczowym regionem i ma ogromny potencjał wzrostu. Mamy tu bardzo aktywną i wspierającą społeczność, a sukces naszych niedawno wprowadzonych produktów jest świadectwem strategicznego znaczenia Europy. Wprowadziliśmy na rynek nasz pierwszy składany smartfon OnePlus Open po raz pierwszy w dniu premiery W historii OnePlus w Europie smartfon został całkowicie wyprzedany przed premierą. Drugi egzemplarz OnePlus Open dostępny zaraz po premierze również został wyprzedany w ciągu 24 godzin.

Nic więc dziwnego, że firma ma wielkie plany wobec regionu, jak wyjaśnia Liu: „Odnieśliśmy ogromny sukces w Europie i jesteśmy zaangażowani w budowanie silnej i zróżnicowanej marki w całym regionie. Jest to ważne, ponieważ nasza strategia biznesowa ewoluowała od z czołowego zabójcy smartfonów w twórcę ekosystemu”. „Znakomity. Ewoluujemy, ponieważ zmieniła się definicja„ wspaniałego doświadczenia technologicznego ”.

Budowanie ekosystemu

Jak dokładnie to zmieniło firmę? „Dziesięć lat temu nasze «wspaniałe doświadczenie technologiczne» opierało się w dużej mierze na wspaniałych doświadczeniach ze smartfonami. Ale w 2024 r. świat jest lepiej połączony niż kiedykolwiek wcześniej. Wierzymy, że dziś wykracza to poza jedno urządzenie i obejmuje ekosystem Wspaniałych urządzeń które płynnie ze sobą współpracują i komunikują się z otaczającym je światem.

Ekosystem obejmuje słuchawki douszne, takie jak OnePlus Buds Pro 2, które zostały wprowadzone na rynek w lutym ubiegłego roku, flagowy tablet OnePlus Pad, składany i nie tylko.

Nowy tablet Pad Go

Ale nowy tablet, o którym Liu chce dzisiaj porozmawiać, różni się od OnePlus Pad. „Jestem podekscytowany możliwością ogłoszenia, że ​​OnePlus Pad Go pojawi się w Europie. Podobnie jak reakcja na OnePlus Watch 2, opinie na temat naszego pierwszego tabletu, OnePlus Pad, cieszyły się ogromną popularnością – dlatego warto przyprowadzać ludzi więcej tego, co kochają. OnePlus Pad Go zapewnia nieco inny segment rynku niż OnePlus Pad, będąc tabletem rozrywkowym średniej klasy, wyposażonym w wspaniały wyświetlacz 2,4K, który oferuje osobom poszukującym wartości najwyższą jakość i dostęp do ekosystemu OnePlus, bez wydawania dużej ilości pieniędzy.

Ponownie zastanawiam się: dlaczego Europa jest tak głównym przedmiotem zainteresowania? „Europejski rynek smartfonów i szersza technologia podlegają ciągłym zmianom. Zbudowaliśmy w regionie bardzo silną grupę fanów, którzy mają ogromną pasję do naszej marki, ale szczególnie do naszych najnowszych urządzeń. To idealne miejsce do realizacji nasza wizja produktu typu „wszystko w jednym” dla każdego.Europa jest w stanie konkurować: OnePlus jest gotowy stawić czoła wyzwaniu i konkurować z liderami branży pod względem jakości i liczby urządzeń sprzedawanych w Europie.

Ale w świecie tabletów jest jedna marka, Apple, która dominuje, szczególnie w urządzeniach premium. Czy dlatego OnePlus koncentruje się na rynku przystępnym cenowo?

„Każda decyzja dotycząca produktu opiera się na szeroko zakrojonych badaniach rynku. Po pomyślnym wprowadzeniu na rynek tabletu OnePlus Pad i fantastycznej reakcji, jaką otrzymał on od społeczności, a także pozytywnej reakcji na tablet OnePlus Pad Go w Indiach, nasze zaufanie co do rozszerzenia naszej linii tabletów -up w Europie został wzmocniony. OnePlus został zaprojektowany. Dostosowany do młodszej grupy demograficznej, która często korzysta z tabletów mobilnych do różnych celów rozrywkowych, Pad Go wyróżnia się w takich scenariuszach, jak oglądanie wideo, edytowanie plików i przeglądanie informacji. Nasz świadomy wybór wersji 2.4 K display podkreśla nasze przekonanie, że wyjątkowy wyświetlacz to esencja komputera PC, tabletu, który znacznie poprawia wrażenia wizualne.

Data lunchu

Oficjalna premiera odbędzie się w Finlandii w nadchodzących tygodniach, dlatego sugeruję, aby Liu uważał na niektóre szczegóły, takie jak cena, która będzie kluczem do sukcesu Pad Go. Jest kilka aspektów, które Leo może ujawnić na tym etapie. „Chociaż nie mogę jeszcze ujawnić szczegółów na temat naszego nowego, dostępnego wyłącznie w UE zegarka, mogę powiedzieć, że projekt jest kluczowy. Inteligentne zegarki ewoluowały nie tylko jako urządzenia funkcjonalne; stały się przedłużeniem osobistego stylu i ekspresji. ” Technologia Urządzenie do noszenia to nie tylko gadżet, ale wyraz mody odzwierciedlający osobowość i gust danej osoby. Zdaliśmy sobie sprawę, że funkcje OnePlus Watch 2 są wiodące w branży, ale była część naszego społeczeństwa, która chciała, aby zegarek idealnie przełączał się między każdym aspektem ich życia. życie, od biura po siłownię, sport, nieformalne niedzielne wyjście na randkę z przyjaciółmi. Inspirację czerpaliśmy z regionu europejskiego, zwłaszcza z krajów nordyckich, aby zapewnić europejskim konsumentom urządzenie, które im odpowiada i spełnia ich potrzeba posiadania urządzenia, które sprawdzi się w dzień i w nocy, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.

A co z tabletem? „OnePlus Pad Go to nasza propozycja wartości w kategorii tabletów, ale nadal ma imponującą cenę. Cechą wyróżniającą OnePlus Pad Go jest niewątpliwie najnowocześniejszy wyświetlacz o najwyższej rozdzielczości dostępnej obecnie na rynku Zintegrowaliśmy wspaniałe funkcje, takie jak Dolby Atmos i funkcje Eye Care.

„OnePlus Pad Go zapewnia także płynną współpracę ze smartfonami OnePlus, oferując szereg inteligentnych funkcji. Na przykład funkcja Content Sync umożliwia łatwe udostępnianie schowka i galerii zdjęć pomiędzy tabletem a smartfonami OnePlus, zapewniając jednocześnie udostępnianie danych komórkowych w modelach, które nie obsługują nie obsługuje LTE to bardziej niezawodna i energooszczędna metoda połączenia w porównaniu ze standardowymi połączeniami typu hotspot. Na tym urządzeniu nasi użytkownicy czekają na wiele sztuczek, które mogą wypróbować.

Dlatego wkrótce oczy wszystkich będą zwrócone na premierę firmy w Finlandii.

Chodź za mną Świergot.

READ  Infinix Zero 5G debiutuje w Indiach w Rs 19999; Sprawdź szczegóły tutaj

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *