Twórcy Gry o Tron namawiają Lucasfilm do anulowania filmu Gwiezdne Wojny: „Nie byliśmy robotami, których szukali”

Twórcy Gry o Tron namawiają Lucasfilm do anulowania filmu Gwiezdne Wojny: „Nie byliśmy robotami, których szukali”

David Benioff i Dan Weiss, twórcy serialu HBO „Gra o tron”, opowiedzieli więcej na temat anulowanego filmu „Gwiezdne Wojny”, mówiąc, że „nie byliśmy robotami”. [Lucasfilm] Szukamy”.

Mówiąc do Reporter z Hollywoodduet potwierdził także doniesienia z 2019 roku, że ich film będzie zasadniczo „Pierwszym Jedi” opowiadającym historię powstania zakonu Jedi, pierwszych mieczy świetlnych itd.

Lucasfilm zatrudnił Benioffa i Weissa do wyreżyserowania serii filmów w 2018 r., z premierą w 2022 r., która jednak została odwołana w 2019 r. ze względu na konflikty w harmonogramie – oznajmił wówczas duet. Rozłam wydawał się przyjazny, a prezes Lucasfilm Kathleen Kennedy również powiedziała, że ​​ma nadzieję, że Benioff i Weiss pewnego dnia powrócą do „Gwiezdnych Wojen”.

Całkowicie to rozumiemy. To ich firma i ich własność intelektualna, ale nie byliśmy robotami, których szukali.

„Wygląda na to, że oficjalna wersja uległa zmianie, powiedział teraz Benioff”.[Lucasfilm] Skończyło się na tym, że nie chcieliśmy robić pierwszej historii Jedi. Mieliśmy w głowie bardzo konkretny pomysł na historię i ostatecznie zdecydowali, że nie chcą tego robić.

„Całkowicie to rozumiemy. To ich firma i ich własność intelektualna, ale nie byliśmy robotami, których szukali”.

Na tym nie skończyły się zjadliwe komentarze, ponieważ Weiss wyraził także swoją frustrację wobec Riana Johnsona, który napisał i wyreżyserował Gwiezdne Wojny: Odcinek 8 – Ostatni Jedi, za nadepnięcie mu na palce.

„Chcieliśmy nakręcić film „Pierwszy Jedi” – powiedział Benioff. „Zasadniczo o tym, jak powstał Zakon Jedi, dlaczego powstał, pierwszy miecz świetlny”.

„Byliśmy bardzo zdenerwowani, gdy… [Rian Johnson] „Jego film nazywał się Ostatni Jedi. Całkowicie zniweczył oczywisty tytuł tego, nad czym pracowaliśmy” – dodał Weiss.

Zaniepokojenie stanem filmów z serii Gwiezdne Wojny nie jest niczym nowym, ponieważ trylogia Prequel spotkała się z ostrym przyjęciem krytycznym po premierze w 1999 r., ale fani są coraz bardziej zaniepokojeni i zdezorientowani liczbą filmów, które zostały ogłoszone, a żaden z nich nie został od tego czasu wypuszczony na ekrany kin. Gwiezdne Wojny: Odcinek 9: Skywalker. Odrodzenie z 2019 r.

READ  David Crosby Trashes, byli koledzy z zespołu Neil Young i Graham Nash w trudnym wywiadzie

Eskadra Łotrów z filmu Wonder Woman 1984, reżyserka Patty Jenkins, została zapowiedziana na 2021 rok, a premiera na 2023 rok, ale została po cichu usunięta z harmonogramu wydań Disneya pod koniec tego samego roku. Kolejne oświadczenie prezesa Marvel Studios, Kevina Feige, zostało ogłoszone w 2019 r., po czym przeszło w zapomnienie i zostało anulowane w 2023 r.

Wspomniany reżyser Gwiezdnych Wojen: Odcinek 8 – Ostatni Jedi Johnson ma w planach także kolejną trylogię filmową. Zostało to ogłoszone w 2017 r., ale ponad pół dekady później pozostaje niezapowiedziane, mimo że nie jest aktywnie rozwijane. Taika Waititi ma na podobnej łodzi film, który ma zostać zapowiedziany na rok 2020, ale według szacunków reżysera prawdopodobnie pojawi się dopiero około 2030 roku.

Jeśli chodzi o filmy, które rzekomo są w fazie aktywnego rozwoju i nie zostały opóźnione przez ogłoszenie czterech kolejnych filmów, które nie mają żadnych oznak faktycznego pojawienia się, Lucasfilm ogłosił trzy kolejne filmy na Star Wars Celebration 2023.

Jedna pochodzi od Mandalorianina i Ahsoki Dave’a Filoniego i prawdopodobnie zakończy historie rozpoczęte w programach telewizyjnych Gwiezdne Wojny, podczas gdy Indiana Jones i reżyser Dial of Destiny James Mangold chcą opowiedzieć historię początków Mocy.

Gwiazda trylogii, Daisy Ridley, powróci także jako Rey Skywalker w filmie wyreżyserowanym przez Charmaine Obaid-Chinoy, którego akcja rozgrywa się 15 lat po Gwiezdnych wojnach: Odcinek 9 – Skywalker odrodzenie.

A gdyby tego było mało, na styczeń 2024 roku zapowiedziano kolejny film z serii Gwiezdne Wojny. Producentem Mandalorian i Grogu jest Jon Favreau, a produkcja wejdzie do produkcji jeszcze w tym roku.

Żaden z tych filmów nie ma rzeczywistej daty premiery, chociaż Disney ma w swoim harmonogramie trzy filmy z serii Gwiezdne Wojny. Nie jest jasne, który to będzie, ale premiery tych filmów zaplanowano na 22 maja 2026 r., a następnie 18 grudnia 2026 r. i 17 grudnia 2027 r. Czas pokaże, czy Disney i Lucasfilm je osiągną. Daktyle.

READ  Disney pozwany przez Film Financier TSG

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem w IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Benedict Cumberbatch i Laura Dern dołączają do bezsennego filmu science-fiction

Usunięta scena Batmana sprawia, że ​​Joker Barry Keogan pasuje do Roberta Pattinsona

Usunięta scena Batmana sprawia, że ​​Joker Barry Keogan pasuje do Roberta Pattinsona

Śmierć dziesiątego odcinka House of the Dragon wskazuje na przyszłość serialu

Śmierć dziesiątego odcinka House of the Dragon wskazuje na przyszłość serialu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *