Twój horoskop na ten tydzień: 25 lutego 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

Ryby.istockphoto/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Zajęcia towarzyskie będą w tym roku świetną zabawą, ale uważaj, aby nie przesadzić z pieniędzmi do tego stopnia, że ​​będziesz cierpieć na deficyt finansowy. Traktuj swoich bliskich i prawdziwych przyjaciół jak królów i królowe, ale nie próbuj finansować kogokolwiek i wszystkich.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Przyjaźń jest zawsze ważna, ale teraz bardziej niż kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia osób, które w Ciebie wierzą. Pomoc grupy osób, które podzielają Twoje cele i ambicje, będzie bardzo pomocna w ciągu najbliższych dni.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Twój sposób posługiwania się słowami otworzy przed tobą wszelkiego rodzaju możliwości w nadchodzącym tygodniu, szczególnie na froncie pracy, gdzie niewielu będzie w stanie oprzeć się twojemu urokowi. Uważaj, aby nie wymagać od nich zbyt wiele – inni mają ograniczenia, takie jak Ty.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Przesłanie gwiazd na najbliższe dni jest takie, że masz zamiar wyrazić swoją opinię na temat tego, czy innym się to podoba, czy nie. Niech twoi przyjaciele, rodzina i współpracownicy wiedzą, że nie dasz się uciszyć, ani teraz, ani nigdy.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Jeśli w pierwszej części tygodnia pozwolisz, aby zwyciężył strach, w dalszej części tygodnia będzie ci trudno ruszyć do przodu, a to będzie niefortunne, ponieważ otwierają się przed tobą duże możliwości. Spokojnie, takie jest życie.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Jeśli podejmiesz decyzję wyłącznie ze względów emocjonalnych, z łatwością może to być zła decyzja. Niezależnie od osobistych odczuć możesz i powinieneś przyjrzeć się faktom, a następnie zastosować się do nich, wykluczając wszystko inne.

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Zdecydowanie podejmij w tym tygodniu ryzyko lub dwa, ale pamiętaj, że nie wszyscy podzielają Twoje poczucie przygody. Przesuwanie granic jest w porządku, ale uważaj, aby inni nie odpychali ich tak mocno, że te granice spadną ci na głowę!

READ  Mila Kunis chwalona za radzenie sobie z buczeniem fanów Jimmy'ego Kimmela na żywo

Waga (24 września – 23 października):

Osoba, o której myślałeś, że jest przeciwna temu, co robisz, będzie teraz cię wspierać na każdym kroku, co pokazuje, jak kiepski był ostatnio twój osąd. Nie ma znaczenia, jakie są ich motywy, ważne jest tylko, że są po twojej stronie.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Posiadanie Słońca w znaku Ryb o tej porze roku oznacza, że ​​możesz i powinieneś czerpać z siebie to, co najlepsze. Postaraj się zrobić w następnym tygodniu coś niezwykłego, coś, co przyniesie ci pochwałę i zwiększy twoje dochody.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Przyjaciel potrzebuje twojego wsparcia, a ponieważ jesteś tak życzliwą osobą, nie zawahasz się wspierać go w jego wysiłkach, nawet jeśli w tajemnicy myślisz, że może podążać złą drogą. Twoja pomoc może przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

W tej chwili wydaje się, że Twój nastrój zmienia się z minuty na minutę, ale wraz z upływem tygodnia zacznie obowiązywać lżejsze podejście do życia i tak pozostanie. Zajęcia towarzyskie i podróże pod wspaniałymi gwiazdami.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Jeśli będziesz potrzebować jakiejkolwiek pomocy w ciągu najbliższych kilku dni, po prostu otwórz usta i skorzystaj z niej. Jeśli jednak zdecydujesz się zachować milczenie, nikt nie będzie wiedział, jakie są Twoje potrzeby, a Twoje wysiłki prawdopodobnie zawiodą. Zdobądź mój głos!

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Mimo że jest to dla Ciebie odpowiednia pora roku, nie możesz oprzeć się przeczuciu, że coś pójdzie nie tak. Powinieneś już wiedzieć, że taka negatywność może się samospełniać, więc przestań się martwić i rób tylko te rzeczy, które wywołują uśmiech na twojej twarzy.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

READ  Millicent Simmonds, gwiazda „Cichego miejsca w Hollywood”, jest głucha

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *