Twój horoskop dzienny: 7 listopada

Twój horoskop dzienny: 7 listopada
Otwórz ten obraz w galerii:

Skorpion.iStockZdjęcia/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Świat jest taki, jaki chcesz, żeby był. Może się to wydawać nieco naciągane, ale w zasadzie jest prawdą – wydarzenia w Twoim życiu odzwierciedlają to, co dzieje się w Twojej głowie i sercu. Myśl więc tylko o dobrych myślach i przyjmuj w tym roku wyłącznie pozytywne wibracje.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Możesz czuć się trochę zły z powodu czegoś, co dzieje się w Twojej okolicy, ale nie trać czasu na myślenie o tym. Niesprawiedliwości na świecie będą nadal istnieć jutro, tak jak były wczoraj i tak jak są dzisiaj. Skup się wyłącznie na tym, co sprawia Ci radość.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Niektórzy ludzie mogą nie aprobować tego, co robisz, ale nie jesteś w nastroju, aby poważnie traktować ich krytykę, nie mówiąc już o zmianie swojego postępowania. Wierzysz w siebie na 100%, a jeśli inni nie widzą, że jesteś wyjątkowy, to muszą być ślepi.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Postaw sobie za priorytet zmianę harmonogramu, aby mieć więcej czasu na rzeczy, które są dla Ciebie najważniejsze. Niektórzy z Twoich współpracowników mogą być niezadowoleni, że muszą robić dla siebie więcej, ale odrobina ciężkiej pracy nie zaszkodzi im zbytnio.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Wiesz bez cienia wątpliwości, że masz wszystko, czego potrzeba, aby być najlepszym w tym, co robisz, a przy tak dużej kosmicznej aktywności działającej na Twoją korzyść, nie zawahasz się dążyć do sukcesu. Nie ma nic poza tobą, jeśli chcesz tego wystarczająco mocno.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Kosmiczna aktywność w wewnętrznym obszarze twojego wykresu zachęci cię do wprowadzenia zmian, których w większości innych przypadków mógłbyś uniknąć w obawie przed sprowokowaniem sprzeciwu. Nie obchodzi Cię, czy inni zgadzają się z Tobą, czy nie, zależy Ci tylko na tym, aby robili to, co mówisz.

READ  Celine Dion mówi, że ma do czynienia z chorobą neurologiczną znaną jako zespół sztywnej osoby

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Sposób, w jaki używasz słów, w ciągu najbliższych kilku dni postawi Cię w ciekawych sytuacjach, ale pamiętaj, aby wiedzieć, jak się z nich wydostać, jeśli zajdzie taka potrzeba! Może powinieneś złagodzić swoje poczucie przygody dużą dawką zdrowego rozsądku.

Waga (24 września – 23 października):

Wygląda na to, że jesteś teraz w nastroju typu „wszystko albo nic” i choć w pracy może to zająć Ci dużo czasu, w domu może to spowodować pewne problemy. Spróbuj zdać sobie sprawę, że potrzeby innych ludzi nie zawsze są takie same jak Twoje.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Możliwe, że cały świat jest teraz przeciwko tobie, a ty nadal będziesz wspierać swoje zwycięstwo. Z taką pewnością siebie niewiele jest rzeczy, których nie możesz osiągnąć, więc mierz wysoko, a potem celuj w wzniesienie się jeszcze wyżej.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Może być prawdą, że przyjaciel lub członek rodziny coś przed tobą ukrywa, ale nie pozwól im zobaczyć, że cię to przygnębia. Zachowuj się tak, jakby nic cię nie obchodziło, a zanim się zorientujesz, zdradzą ci sekret.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

To dobry moment na zaangażowanie się w grupowe działania o charakterze twórczym, a jeszcze lepszy na wpisanie się w akcję mającą na celu uczynienie świata lepszym miejscem. Zanim rok 2023 dobiegnie końca, stanie się on istotną częścią Twojego życia.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Dziś staniesz twarzą w twarz z sytuacją, której zwykle starasz się uniknąć. Ale tym razem nie będzie ucieczki – musisz stawić czoła temu, co się dzieje i zrobić wszystko, co w Twojej mocy, aby zamienić coś złego w coś dobrego.

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Jeśli chcesz zmienić swoje życie na lepsze, to najwyższy czas, aby przestać o tym marzyć i zabrać się do poważnej pracy. Dokładnie zaplanuj swoją transformację od teraz do końca roku, a następnie realnie wdroż ją w 2024 roku.

READ  Ronitz i ikona lat 60. Ronnie Spector umiera w wieku 78

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *