Twój horoskop dzienny: 7 czerwca

Twój horoskop dzienny: 7 czerwca
Otwórz ten obraz w galerii:

bliźniak.iStockPhoto/Getty Images

Perspektywy, jeśli dzisiaj są twoje urodziny

Jeśli rozegrasz swoje karty przez cały następny rok, możesz wkrótce zostać supergwiazdą. Nauczyłeś się tak wiele z ostatnich doświadczeń, że wiesz, jak sobie radzić i jest mało prawdopodobne, abyś dał się onieśmielić nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Saturn w najbardziej wrażliwym obszarze twojego wykresu ostrzega, że ​​nie jest to czas na rzucanie wyzwania komuś, kto ma mocną pozycję. Możesz myśleć, że masz wszystko, czego potrzeba, aby dobrze wyglądać ich kosztem, ale oni mogą mieć asa w rękawie.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Czy możesz być pewien, że coś, w co wierzysz w 100 procentach, jest również w 100 procentach prawdziwe? W zależności od wykresu słonecznego, mogłeś przeoczyć informacje, które mogłyby podać w wątpliwość „fakty”, na których opierasz swoje wnioski.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Osoba, z którą pracujesz lub z którą masz do czynienia, jest zbyt doświadczona, aby dać się pochłonąć liczbom, które oczywiście się nie sumują, więc upewnij się, że wiesz, o czym mówisz i nie oszukuj się nawet przez chwilę, ponieważ możesz być w stanie zmylić ich.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Możesz bardzo chcieć zmienić sytuację, w której się znalazłeś, ale nie będziesz w stanie tego zrobić, jeśli nie będziesz przygotowany na radykalnie odmienne podejście do swojej roli w tej sprawie. Krótko mówiąc, nie możesz być szefem w każdej minucie każdego dnia.

Niska orbita okołoziemska (24 lipca – 23 sierpnia):

Zakłócenia na froncie pracy stały się ostatnio tak powszechne, że tak naprawdę już ci nie przeszkadzają, ale to, co dzieje się dzisiaj, jasno pokaże, że między teraz a końcem tygodnia może być więcej zamieszania. Obiecaj sobie, że nie będziesz przesadzać.

READ  Gwiazda „WKRP w Cincinnati” Frank Bonner umiera w wieku 79 lat

Panna (24 sierpnia – 23 września):

Nie zdziw się, jeśli to, co chcesz robić, a to, co chcą robić przyjaciele i bliscy, to zupełnie inne rzeczy. Ani ty, ani oni nie osiągną celu, więc postaraj się znaleźć złoty środek. Jest tam, jeśli go szukasz.

Waga (24 września – 23 października):

W ciągu najbliższych kilku dni będziesz musiał podjąć naprawdę ważną decyzję dotyczącą swoich długoterminowych ambicji, więc uporządkuj swoje myśli i przygotuj się na wszelkie poświęcenia, które być może będziesz musiał ponieść. Unikaj drobnych spraw i małostkowych ludzi.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Usłyszysz coś na swoją korzyść w ciągu najbliższych 24 godzin, ale będzie to dla ciebie korzystne tylko wtedy, gdy będziesz działać szybko. Nie czekaj, aby zobaczyć, jak zareagują twoi współpracownicy, ponieważ jeśli tak się stanie, w pierwszej kolejności zajmą się własnymi interesami.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Będziesz musiał dzisiaj wytyczyć granicę między prywatnymi i publicznymi aspektami swojego życia. Jeśli przyjaciel lub krewny poprosi Cię o pomoc zawodową lub finansową, mądrze jest powiedzieć „nie”, ale w sposób, który ich nie upokarza.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Możesz być zły na kogoś, kogo moralność nie dorównuje dzisiaj, ale nie posuwaj się tak daleko, by robić z tego wielką sprawę. Możesz być uosobieniem uprzejmości, ale nie wszyscy podzielają twoją miłość do fair play. Tak to jest.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Masz teraz do dyspozycji tak dużo energii, że musisz znaleźć pozytywne ujście dla tego wszystkiego. W porządku jest zrobić dzisiaj coś niezwykłego, ale nie rób tego tak dziwnym i cudownym, że inni ludzie pomyślą, że zwariowałeś!

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Im bardziej ktoś próbuje dziś skłonić cię do sprawdzenia swoich granic, tym bardziej powinieneś być podejrzliwy wobec jego motywów. Być może mieli nadzieję zepsuć ci wielki czas, aby mogli skorzystać z twojego nieszczęścia. Ale ty nie jesteś taki głupi, prawda?

READ  Zobacz, jak Pink występuje na AMA 2022 dla Olivii Newton-John [VIDEO]

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *