„Park” rozrywki planowany dla sekcji Tsawwassen Mills Corporation – BC News

„Park” rozrywki planowany dla sekcji Tsawwassen Mills Corporation – BC News

Nowy właściciel Tsawwassen Mills ma wielkie plany dotyczące południowo-zachodniej części megacentrum handlowego o powierzchni 1,2 miliona stóp kwadratowych.

We współpracy z Dizign Design & Build, spółka zależna Central Walk, Tsawwassen Mills, rozpoczęła formalny proces z właścicielem – Tsawwassen First Nation – w celu konsultacji ze społecznością w sprawie propozycji przeprojektowania wejścia nr 3.

Projekt przekształci ten obszar w karnawał jedzenia, napojów i rozrywki o powierzchni 110 000 stóp kwadratowych, skupiony na wielomilionowej arenie sportowej o powierzchni 45 000 stóp kwadratowych.

Plan obejmuje również inspirowany kulturą azjatycką korytarz kulturowy o powierzchni 250 stóp kwadratowych, w którym znajdzie się 15 restauracji o powierzchni od 800 do 3,70 stóp kwadratowych.

Zastosowania mogą obejmować kuchnię południowochińską, kawiarnie w stylu Hongkongu i szaszłyki z grilla, popularne gorące potrawy, kuchnię północno-wschodnią, kuchnię indyjską, tajską i tajwańską.

Dodatkowe 15 000 stóp kwadratowych zostanie przeznaczone na tematyczne potrawy kuchni azjatyckiej. Inne dodatkowe funkcje to sztuczny sufit nieba – masowy efekt LED wraz ze sceną widowiskową.

Proces konsultacji społecznych rozpoczął się 27 maja.

„W nadchodzących miesiącach zapraszamy opinię publiczną do przekazywania opinii, gdy wspólnie opracowujemy koncepcję i ją utrwalamy. Celem przebudowy Entry 3 jest oparcie się na i tak już oszałamiającym, starannie wyselekcjonowanym projekcie Tsawwassen Mills” – powiedział Central Walk w przygotowanym wydaniu. „Znajdź okazje i oferty, aby zobaczyć naszego szefa w centrum handlowym”.

Minął nieco ponad rok, kiedy Central Walk kupił Mills od pierwotnego właściciela, Ivanhoé Cambridge.

Globalny operator właścicieli nieruchomości specjalizuje się w inwestycjach, zarządzaniu i innowacjach centrów handlowych.

Firma rozpoczęła migrację swojej azjatyckiej siedziby do Kanady w 2020 roku. Wcześniej nabyła trzy regionalne centra handlowe w ramach swoich wysiłków na rzecz kanadyjskiego rynku detalicznego w Ameryce Północnej.

READ  Ontario zgłasza 715 nowych przypadków COVID-19 i 6 zgonów

Podczas wycieczki po Tsawwassen Mills wkrótce po zakupie urzędnicy Central Walk powiedzieli, że planują rozszerzyć usługi gastronomiczne w centrum handlowym i „skupić się na rozwijaniu znaczącej obecności rozrywkowej na terenie nieruchomości”, a także wprowadzić zmiany w podstawowej ofercie detalicznej.

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *