Twój horoskop dzienny: 18 stycznia 2024 r

Otwórz ten obraz w galerii:

KoziorożeciStockZdjęcia/Getty Images

Horoskopy, jeśli dzisiaj są Twoje urodziny

Połączenie Merkurego z Saturnem w dniu Twoich urodzin zachęci Cię do głębokiego i poważnego myślenia przez następne 12 miesięcy. W każdym razie baw się dobrze, ale nie ignoruj ​​tego cichego głosu z tyłu głowy, który wysyła wyraźnie głębokie wiadomości.

Baran (21 marca – 20 kwietnia):

Nawet jeśli nie zgadzasz się z tym, co robi przyjaciel lub bliska osoba, wiesz, że niewiele możesz z tym zrobić. Możesz albo przymknąć oko na ich wysiłki, albo mimo wszystko je skrytykować, wiedząc, że z pewnością zignorują każde Twoje słowo.

Byk (21 kwietnia – 21 maja):

Możesz i powinieneś przejąć inicjatywę i sprawić, by coś wydarzyło się w ciągu najbliższych 24 godzin. Kosmiczna aktywność w bardziej pełnym przygód obszarze Twojego wykresu może nie być tak silna jak wcześniej, ale wciąż jest mnóstwo miejsca, aby zacząć dziać się dobre rzeczy.

Bliźnięta (22 maja – 21 czerwca):

Facet, z którym jesteś, wydaje się być nieco powolny w sferze psychicznej i szczerze mówiąc, lepiej byłoby, gdybyś nie miała jego pomysłów. Znajdź dziś wymówkę, aby wyjść i zająć się czymś samemu, i nie spiesz się.

Rak (22 czerwca – 23 lipca):

Daj komuś do zrozumienia, że ​​nie pozwolisz już, żeby Cię popychał. Jeśli znajdziesz w sobie odwagę, żeby dzisiaj zabrać głos, wkrótce zorientują się, że nie jesteś tą łatwą osobą, za jaką cię uważali, i pójdą i będą nękać kogoś innego.

Lew (24 lipca – 23 sierpnia):

Nie ma nic złego w posiadaniu kontrowersyjnych poglądów – możesz myśleć i mówić, jak chcesz – ale pamiętaj, że jeśli te poglądy będą zbyt oburzające, możesz zyskać wrogów wśród ludzi, którzy mogą utrudniać ci życie. Tonuj trochę swoje zachowanie.

READ  Twój horoskop dzienny: 5 maja

Panna (24 sierpnia – 23 września):

To, co wydarzy się w ciągu najbliższych kilku dni, a zwłaszcza gdy w weekend zmienią się znaki słońca, może sprawić, że padniesz na ziemię. Ale w pewnym sensie to dobrze, bo latałeś tak wysoko. Lepiej upaść teraz niż później.

Od romantycznych perspektyw po zmiany w karierze – nasz horoskop na 2024 rok

Waga (24 września – 23 października):

Wygląda na to, że pozwoliłeś pewnym osobom mówić i robić rzeczy, z którymi zdecydowanie się nie zgadzasz, i należy to teraz zakończyć. Ponieważ słońce wkrótce znowu zacznie sprzyjać Twojej sytuacji, nie będziesz musiał tam siedzieć i brać tego. Daj tyle, ile otrzymasz.

Skorpion (24 października – 22 listopada):

Bez względu na to, co się dzisiaj stanie, nie powinieneś rezygnować ze swoich planów podróżniczych i towarzyskich. Jeśli przyjaciele, członkowie rodziny lub współpracownicy namawiają Cię, abyś zrobił coś dla nich, zamiast robić to dla siebie, po prostu bądź surowy i powiedz „nie”. Nic nie mogą z tym zrobić.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia):

Dziś dowiesz się czegoś na swoją korzyść i choć informacje te mogą obecnie wydawać się mało przydatne, w ciągu najbliższych kilku tygodni staną się coraz ważniejsze. Miej oczy i uszy otwarte, ponieważ to, co zobaczysz i usłyszysz, będzie miało ogromne znaczenie.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia):

Jest jeszcze czas, aby doprowadzić projekt do pomyślnego zakończenia, ale musisz się spieszyć. Ponieważ zarówno Słońce, jak i Pluton opuszczą Twój znak w ciągu najbliższych kilku dni, na horyzoncie wyłania się swego rodzaju ostateczny termin, a jeśli go nie dotrzymasz, będziesz tego żałować na zawsze.

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego):

Możesz chcieć rozpocząć coś nowego, ale odrobina cierpliwości bardzo Ci się przyda, więc nie daj się popędzać, czy to ze strony innych, czy własnych, intensywnych ambicji. Masz cały czas na świecie, aby zrobić dobre wrażenie.

READ  Britney Spears zdradza, gdzie chciała mieć swój ślub

Ryby (20 lutego – 20 marca):

Ostatnie wydarzenia w życiu osobistym wprawiły Cię nieco w konsternację, a teraz musisz się uspokoić i sprawić, aby Twój umysł i serce znów pracowały w harmonii. Czymkolwiek się martwiłeś, w szerszej perspektywie nie miało to większego znaczenia.

Dowiedz się więcej o sobie na sallybrompton.com

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *