Trumpa „nie obchodzi”, że ma żydowską rodzinę – Michaela Cohena

Trumpa „nie obchodzi”, że ma żydowską rodzinę – Michaela Cohena
  • Michael Cohen powiedział, że Donald Trump nie przeprosi za to, że nie postawił Kanye Westa w stan oskarżenia.
  • Cohen powiedział w MSNBC, że byłego prezydenta „nie obchodzi”, że rodzina jego córki jest żydowska.
  • Cohen został zapytany o Artykuł w Rolling Stone Powiedział, że żydowscy republikanie „błagają” Trumpa, by mnie wydał.

Michał Kohen, Adwokat i były doradca byłego prezydenta Donalda TrumpaW sobotę powiedział, że Trump nie przeprosi za to, że nie potępił antysemityzmu Ye, znanego wcześniej jako Kanye West, pomimo faktu, że rodzina Ivanki Trump jest żydowska.

Pojawienie się w MSNBC W przypadku Alexa Witta Cohen został zapytany o Artykuł w Rolling Stone Powiedział, że żydowscy sojusznicy Trumpa „błagali” go, by mnie wydał.

Rolling Stone poinformował, że wybitni republikańscy aktywiści żydowscy namawiali Trumpa do potępienia Ye, który spędził tygodnie Robienie antysemickich wypowiedzidystans Obiad Wzięli w nim udział skompromitowany raper Trump i biały nacjonalista Nicka Fuentesa W Mar-a-Lago w zeszłym miesiącu.

Trump jak dotąd odmówił skazania Yee po niesławnej kolacji, a według magazynu Rolling Stone doradca Trumpa powiedział, że „nie są zainteresowani” rozpowszechnianiem projektu listu przez żydowskich aktywistów, wzywającego Trumpa do „całkowitego wyrzeczenia się”. i Fuentesa.

Były prezydent był krytykowany nawet przez własną partię, m.in Lider mniejszości w Senacie Mitch McConnellPo kolacji.

W MSNBC Witt powiedział Cohenowi, że brak wyroku skazującego może być dla Trumpa „problemem rodzinnym”, biorąc pod uwagę, że jego zięć Jared Kushner jest Żydem, a jego córka Ivanka przeszła na judaizm. „To po prostu nie może pójść źle” – powiedział Witt.

Cohen odpowiedział: „Nie obchodzi go, że Ivanka wyszła za Jareda, nie obchodzi go, że Ivanka się nawróciła. Aby dbać o czyjąś religię, musisz dbać o swoją religię, a Donald Trump nie ma żadnych przekonań religijnych”.

READ  Sąd apelacyjny zatwierdza mandat Bidena dotyczący szczepionek dla pracowników federalnych

Cohen dodał, że „potencjalnie” stałoby się to problemem dla Trumpa, ponieważ jego wnuki są Żydami.

Były moderator powiedział, że nie spodziewa się, że Trump przeprosi za to, że nie potępił antysemityzmu Ye. „Czy przeprosił Davida Duke’a w Charlottesville? Nie” – powiedział Cohen. „Czy kiedykolwiek słyszałeś przeprosiny Donalda Trumpa?”

Kanye Westa i Donalda Trumpa.

Edouarda Berthelota/Justina Sullivana/Getty ImagesW 2017 roku Trump jest na pierwszym miejscu Odmówił wydania księcia Po zatwierdzeniu przez byłego Wielkiego Czarodzieja Ku Klux Klanu. Trumpa później Twierdził, że został odrzucony Kilka dni temu.

Cohen powiedział, że Trump nie przeprosi za niepowodzenie w skazaniu Ye, ponieważ „nie może nawet przyznać się do winy”.

Trump nie potępił bezpośrednio Yee, ale nazwał go A.J „Człowiek poważnie zaburzony.

W ten weekend w A Kolejny fakt społecznyatut zaatakował „żydowskich przywódców” za brak lojalności wobec niego, mówiąc, że powinni „wstydzić się siebie”, dodając, że zapomnieli o jego historii w Izraelu.

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *