Trump jest bezlitośnie wyśmiewany z powodu nowego wizerunku

Trump jest bezlitośnie wyśmiewany z powodu nowego wizerunku

Wzmianka o tym, że Trump nosi makijaż, powróciła w tym tygodniu, kiedy w Internecie zaczęło krążyć zdjęcie byłego prezydenta z twarzą pełną rozpływającego się makijażu.

Zdjęcie, które stało się wirusowe, pokazuje Trumpa z makijażem przypominającym pomarańczowy makijaż, który prawie spada mu z twarzy – najwyraźniej potrzebował kogoś w Sephora, aby nauczył go o podtekstach – i zostało zrobione podczas wiecu wyborczego w Iowa w okresie poprzedzającym wybory stanowe. naród LGBTQ Raporty.

Mary, tak się właśnie dzieje, gdy w życiu nie ma gejów albo gdy są fałszywi geje naprawdę Nie kocham cię.

Wczoraj Lincoln Project, grupa umiarkowanych konserwatystów, którzy nie popierają Trumpa, zamieściła zdjęcie na X, prosząc ludzi o „nazwę tego odcienia podkładu”.

Wygląda na to, że biblioteka jest otwarta, bo nawet konserwatyści czytają Trumpa jak gówno!

Zdjęcie odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych, więc Snopes się mu przyjrzał. Serwis weryfikujący fakty stwierdził, że zdjęcie jest prawdziwe i zostało wykonane przez fotoreportera Tannena Moreya, który potwierdził, że zdjęcie jest „prawdziwe” i zostało zrobione 6 stycznia 2024 r. podczas wiecu Trumpa w Clinton w stanie Iowa dla Agence France- Naciśnij. Naciśnij (AFP).

„Przypuszczam, że Trump mógłby wyglądać gorzej, ale nie byłoby to łatwe” – napisał psycholog dr David Lustig w X, gdzie udostępnił inne zdjęcie Trumpa w absurdalnym makijażu. „Można by pomyśleć, że tak zwany miliarder mógłby zatrudnić wizażystę, który nie sprawi, że będzie wyglądał jak stary, brudny but”.

Ludzie wzięli

READ  Izba Reprezentantów USA podnosi pułap zadłużenia i unika niewypłacalności | wiadomości o polityce

„Krótkie pytanie: ile makijażu i peruk będzie potrzebował Trump, zanim oficjalnie zostanie przebrany?” Jedna osoba naśmiewała się z X.

„Republikanie są poważnie przeciwni społeczności LGBTQ, ale kochają facetów, którzy noszą więcej makijażu niż drag queen i żądają 70 000 dolarów rocznie obniżek podatków za farbowanie włosów” – napisała inna osoba.

Pomiędzy Trumpem w makijażu a Ronem DeSantisem próbującym udawać swój wzrost nosząc wysokie obcasy, można by pomyśleć, że Republikanie woleliby przeciągać, a nie próbować go oszpecić. Wymaga to jednak od konserwatystów, aby nie byli gigantycznymi hipokrytami, czego najwyraźniej nie mogą.

Chociaż istnieje niezliczona ilość zdjęć pokazujących niewłaściwą aplikację podkładu przez Trumpa, zarówno były doradca ds. bezpieczeństwa narodowego John Bolton, jak i była doradczyni Białego Domu Cassidy Hutchinson wypowiadali się na temat stosowania makijażu przez liderkę MAGA.

Nawet komik Patton Oswalt znalazł czas, aby w najbardziej przezabawny sposób kpić z makijażu Trumpa. „Nie jestem jego największym fanem, ale te rzeczy są fajne. Jak mający dobre intencje, powolny idiota, który nie mógł się oprzeć, gdy zobaczył otwarty słoik Nutelli. Nie powinien być prezydentem” – napisał w serwisie X. „Ale powinien mieć możliwość przeżywania takich głupkowatych przygód”.

Ironią jest to, że gdyby Trump zaprzyjaźnił się z drag queens, zamiast oskarżać je o uwodzenie dzieci, miałby nieskazitelny makijaż, bo żadna drag queen nigdy nie pozwoliłaby przyjaciółce wyjść publicznie i wyglądać jak ten głupiec.

READ  Księżniczka Margaret pojawi się na Festiwalu Tulipanów w ten weekend

Zobacz poniżej najzabawniejsze reakcje na zdjęcie Trumpa!

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *