Trinity Fatu (Naomi) ponownie spotyka się ze swoimi byłymi współpracownikami z WWE

Trinity Fatu (Naomi) ponownie spotyka się ze swoimi byłymi współpracownikami z WWE

WWE

Trinity Fatu ponownie spotkała się ze swoimi byłymi kolegami z drużyny WWE.

Rok 2023 był najlepszym rokiem w jej karierze zapaśniczej Trinity Fatu. Po opuszczeniu WWE w 2022 roku, była Naomi podpisała kontrakt z IMPACT Wrestling w kwietniu.

Od tego czasu Trinity zdobywa tytuł mistrza świata IMPACT Knockouts, pokonując takie osoby jak Deonna Purrazzo, Gisele Shaw i Mickie James.

W niedzielę 12 listopada Fatou była jedną z gwiazd obecnych na konferencji Big Event w Nowym Jorku. Na tej konwencji wystąpiły gwiazdy z WWE, AEW i całej sceny wrestlingowej, co doprowadziło do ponownego spotkania.

Przenieś się do mediów społecznościowychTrinity Fatu opublikowała kilka zdjęć i selfie ze swoimi byłymi koleżankami z drużyny WWE, takimi jak mistrzyni świata kobiet WWE Rhea Ripley, Ruby Suho z AEW i była supergwiazda WWE Mandy Rose.

Pozowała także u boku WWE Hall of Famer Trish Stratus i byłych bliźniaczek Bella, znanych również jako Nikki i Brie Garcia.

Trinity Fatu ostatni raz walczyła w zwycięstwie nad Deonną Purrazzo i obroniła tytuł mistrza świata IMPACT Knockouts na gali IMPACT Turning Point.

Chcesz oglądać Survivor Series 2023 na żywo z ekipą WrestleTalk? Dołącz do Sullivana, Luke’a, Dana Laytona, Pete’a i nie tylko na imprezie oglądającej WrestleTalk Survivor Series w Long Arm Sports Bar & Pub w Londynie. Zdobądź bilety tutaj, zanim zostaną wyprzedane!!


READ  CM Punk Show po rewolucji AEW (zwiastun)

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *