Toronto Maple Leafs vs. Montreal Canadiens – podgląd, przewidywane linie i informacje o transmisji telewizyjnej

Toronto Maple Leafs vs. Montreal Canadiens – podgląd, przewidywane linie i informacje o transmisji telewizyjnej

Po powrocie Mitcha Marnera po 12 meczach nieobecności Maple Leafs zadebiutują nową szóstką pomocnika — Synagoga McMann Tavares Marner / Holmberg Nylander — W ramach zrównoważonego wyglądu podczas ostatniej wizyty w Bell Center w tym sezonie (19:00 czasu wschodniego, Sportsnet/CBC).


Cytaty z dnia meczu

Martin St. Louis o wyzwaniu zmierzenia się z drużyną Leafs z Austonem Matthewsem, Mitchem Marnerem i Williamem Nylanderem w osobnych liniach:

Podobnie jest, gdy grasz w Edmonton. Byłoby trochę łatwiej – OK, może nie łatwiej – gdyby McDavid i Draisaitl byli razem. Bierzesz odpowiedzialność za jedną linijkę, że tak powiem, ale kiedy zaczną ją publikować, musisz sobie z tym poradzić bardziej zbiorowo.

Widzieliśmy, jak inne zespoły to robiły. To miłe, że mogą to szerzyć. Utrudnia to dopasowanie i skupienie się na jednej linii. Staje się to bardziej wyzwaniem grupowym.

St. Louis o tym, czy jego zdaniem byłoby możliwe zdobycie 70 bramek we współczesnej NHL:

Tak. Gra jest bardziej ofensywna. Gry siłowe są lepsze. Zawodnicy są bardziej utalentowani. Nie jestem zaskoczony.

W zespole Max Domi dzieli swoje wybitne talenty punktowe na trzy linie:

Tego właśnie potrzeba, aby wygrać. Mamy kilka tygodni [from the playoffs]. Wykorzystamy siedem ostatnich meczów, aby przygotować się do meczu, uporządkować pewne rzeczy i popracować nad kilkoma szczegółami.

Jeśli chodzi o hokej, potrzebujesz wszystkich – nie tylko trzech, ale czterech linii, sześciu obrońców, kilku bramkarzy i kilku statystów, którzy będą skakać. Po prostu się do tego przygotowujemy i nie możemy się doczekać wyzwania.

John Tavares opowiada o swoim ponownym spotkaniu z Mitchem Marnerem w RW:

Byłoby świetnie. Gra na wszystkich pozycjach. Play przechodzi przez to mnóstwo. Ma mnóstwo krążka. Tworzy wiele sztuk. Ogromna świadomość i wyczucie hokejowe.

Odkąd tu jestem, lubię się z nim bawić. Byłoby wspaniale znów dzisiaj z nim zagrać.

Tavares o tym, czy Matthews powinien otrzymać nominacje do Hart i Silk:

Powinien znaleźć się w odpowiednim miejscu i być nominowany w obu kategoriach, ze względu na sezon, w którym uczestniczy, i to, co może zrobić pod względem strzeleckim. Możliwość zrobienia tego i posiadanie tak dużej biegłości jest jeszcze bardziej imponujące.

Nie jest po prostu przystojnym facetem lub zawsze stawianym w obraźliwych sytuacjach. Gra we wszystkich obszarach gry. Trzyma zabawki. Wygrał wiele bitew krążkowych. Jego fast food jest wyjątkowy.

Nie sądzę, że należy mu się wystarczające uznanie za to, jaki jest mądry i w jakich sytuacjach się stawia, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, jak zaciekle bronią go drużyny i jak zawsze znajduje otwartą przestrzeń, jeśli chodzi o wyczucie czasu.

Jest zawodnikiem tak kompletnym, jakiego można spotkać dzisiaj w naszej grze. Byłoby wspaniale, gdyby zyskał uznanie na obu frontach.

Sheldon Keefe o swojej wizji zrównoważonego ataku dla zespołu:

Możemy rozmawiać o pierwszej linii, drugiej linii, trzeciej linii, ale chciałbym, żeby było tak, aby każdy mecz mógł być inny. Linia Williama może być pierwszą linią dzisiejszego wieczoru. Kiedy talenty są tak rozłożone, bardziej chodzi o to, kto będzie zaangażowany danego wieczoru. W dobre wieczory wszystkie pójdą, ale taki jest pomysł: rozłóż je, a otrzymasz szansę na przejście różnych linii.

Nasza czwarta linia z Kampfem, Revo i Dewarem była prawdopodobnie naszą najlepszą linią tego wieczoru. Tego właśnie szukasz, aby wszystkie Twoje grupy mogły się rozwijać. Niezależnie od tego, czy będzie to William na tej linii, Mitch z Johnem, czy Auston z Maxem i Bertem, oczekuję, że ci goście będą prowadzić samochód i będą liderami w każdej z tych grup.

St. Louis o rozwoju Alexa Newhooka w jego pierwszym sezonie jako hab:

Jak każdy młody zawodnik stara się im wytłumaczyć jak się gra, a nie tylko swoją grę. Ma dużą prędkość. Przez większość życia dorastał tak szybko, że prawdopodobnie miał za dużo krążków. Próbujesz mu wytłumaczyć, że na tym poziomie gra toczy się bez dysku.

Czuję, że zrobił ogromny postęp po obu stronach krążka, aby naprawdę zaangażować się w grę – a nie tylko zacząć się angażować, gdy krążek uderza w jego kij. Znajduje kilka świetnych kieszeni. Ma dobrą prędkość. Myślę, że uczy się także zwalniać, aby utrzymać kieszenie… uczy się korzystać [the speed] Aby wczuć się w sytuację i nie pozwolić, aby cię ona wyciągnęła z sytuacji. Jesteśmy na ostrzach. Poślizgujemy się. Jest duży rozmach. Kontrola prędkości jest naprawdę ważna po obu stronach krążka, aby utrzymać równowagę na lodzie.

Jestem bardzo zadowolony z jego postępów po obu stronach krążka.


Statystyki bezpośrednie: Maple Leafs kontra Canadiens

Według statystyk sezonu Leafs mają przewagę nad Canadiens w pięciu z pięciu kategorii ofensywnych i czterech z pięciu defensywnych.

Seria sezonowa (2-0-0): Maple Leafs wygrywają 6-5 (SO) | Maple Leafs wygrywają 3-2

READ  Wideo: Conor McGregor deklaruje „Będę w tym” po konfrontacji z Mikiem Perrym na BKFC 41

Prognozowane linie Toronto Maple Leafs

prosto
#59 Tyler Bertuzzi – #34 Auston Matthews – #11 Max Domi
#74 Bobby McMahon, #91 John Tavares, #16 Mitch Marner
#23 Matthew Kniss – #29 Pontus Holmberg – #88 William Nylander
#24 Connor Dewar – #64 David Kampf – #75 Ryan Reeves

Obrońcy
#44 Morgan Rielly – #46 Ilja Lubuszkin
#2 Simon Benoit – #22 Jake McCabe
#55 Mark Giordano – #78 TJ Brody

Bramkarze
Nowicjusz: #35 Ilja Samsonow
# 60 Józef Wall

Porysowany: Nick Robertson, Noah Gregor, Connor Timmins, Martin Jones
ranny: Callie Jarnkrok, Timothy Liljegren i Joel Edmondson


Prognozowane linie Montreal Canadiens

prosto
#22 Cole Caufield – #14 Nick Suzuki – #20 Juraj Slavkovksy
#11 Brendan Gallagher, #15 Alex Newhook, #40 Joel Jeremiah
#70 Tanner Pearson – #71 Jake Evans – #17 Josh Anderson
#55 Michael Pizzetta – #36 Colin White – #49 Rafael Harvey Benard

Obrońcy
#8 Michael Matheson – #54 Jordan Harris
#52 Justin Barron – #58 David Savard
#47 Jayden Strobel – #26 Jonathan Kovacevic

Bramkarze
Start: #35 Samuel Montembault
# 30 Kaydena Primo

ranny: Christian Dvorak, Joshua Roy, Kirby Dutch, Arber Czykaj, Kayden Gohle.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *