To może być nasze pierwsze spojrzenie na Google Pixel 9 Pro

To może być nasze pierwsze spojrzenie na Google Pixel 9 Pro
OnLeaks x MySmartPrice

Chociaż Google Pixel 8 i Google Pixel 8 Pro zostały wprowadzone na rynek zaledwie kilka miesięcy temu, pojawiły się nowe przecieki pokazujące, co Google może zrobić dla serii Google Pixel 9. I wygląda na to, że nadchodzą duże zmiany.

Pixela 9 i Pixela 9 Pro spodziewamy się zobaczyć dopiero w sezonie jesiennym, co nie jest zaskakujące. Ale nowe oferty od OnLeaks i Moja inteligentna cena Dają nam one pierwszy rzut oka na to, czego możemy się spodziewać w dalszej części tego roku. To rendery najlepszego Pixela 9 Pro w rozdzielczości 5K, a dla lepszego wyglądu dostępny jest także film 360 stopni.

[Exclusive] Film 360 stopni Google Pixel 9 Pro pokazuje cały projekt przed premierą

Według tych renderów wygląda na to, że Google Pixel 9 Pro będzie miał mniejszy, płaski wyświetlacz o przekątnej 6,5 cala. To może być dobra wiadomość dla tych, którzy lubią mniejsze telefony, ponieważ obecny Pixel 8 Pro ma wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala. Wygląda również na to, że mniejszy ekran będzie miał centralny dziurkacz, w którym mieści się aparat do selfie, a cienkie ramki będą znajdować się po wszystkich czterech stronach ekranu.

OnLeaks x MySmartPrice

Jednak największa zmiana dotyczy ramy. Obecnie seria Pixel 8 ma okrągłą ramkę, ale przecieki sugerują, że zmieni się ona na płaską. Jest to podobne do serii iPhone 15, a ostatnio Samsunga Galaxy S24. Przycisk zasilania i klawisze głośności znajdą się na prawej krawędzi Pixela 9 Pro, pozostawiając lewą krawędź czystą, z wyjątkiem linii antenowych.

OnLeaks x MySmartPrice

Na górze urządzenia umieszczono antenę mmWave oraz mikrofon. Z renderów wynika, że ​​wymiary Pixela 9 Pro będą wynosić 162,7 x 76,6 x 8,5 mm, ale po uwzględnieniu wybrzuszenia aparatu będą to 12,0 mm.

READ  Final Fantasy 14: Endwalker Expansion opóźniony o dwa tygodnie, premiera zwiastuna

A skoro mowa o aparatach, Pixel 9 Pro prawdopodobnie będzie miał także nową konstrukcję tylnego aparatu. Ta zmiana odsunie teleobiektyw od głównego czujnika, a Google prawdopodobnie doda teleobiektyw. Z renderów wynika, że ​​duży czujnik na pasku aparatu sugeruje, że będzie on obsługiwał zmienną przysłonę.

OnLeaks x MySmartPrice

Myślę, że te nowe oferty projektowe, przynajmniej w przypadku Pixela 9 Pro, są ekscytujące. Seria Pixel od kilku lat ma ten sam ogólny wygląd i myślę, że zmiana projektu jest już dawno potrzebna. Podobają mi się również płaskie krawędzie, z których korzysta coraz więcej smartfonów, ponieważ moim zdaniem są wygodniejsze w trzymaniu. Jest to jednak także miecz obosieczny, gdyż każdy telefon wygląda teraz coraz bardziej podobnie do drugiego. Poza tym wybrzuszenie aparatu wygląda absolutnie masywnie!

To dopiero początek, a produkt końcowy może, ale nie musi, wyglądać jak te rendery. Ale przynajmniej mamy pojęcie o tym, co nadejdzie.

Zalecenia redaktorów
Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *