„To będzie wyjątkowy wieczór”: asystenci Ducks nie mogą się doczekać spotkania z synami

„To będzie wyjątkowy wieczór”: asystenci Ducks nie mogą się doczekać spotkania z synami

Dzięki temu Johnson stał się drugim absolwentem Anaheim Ducks High School Hockey League, który został powołany do NHL i pierwszym, który został wybrany w pierwszej rundzie.

„To coś, o czym marzysz, gdy jesteś Junior Duck” – powiedział Johnson z uśmiechem. „To wyjątkowe”.

Johnsonowie mają zatem duże doświadczenie w grze na tej samej ławce rezerwowych, ale nie w bezpośrednich pojedynkach. Na szczęście dla Anaheim trener znany jako „CJ” widział prawie każdy mecz w Buffalo w tym sezonie i może być równie dobrym źródłem dzisiejszego raportu skautowego, jak każde inne.

„Jest zwinny i dobrze się porusza” – Craig powiedział o swoim synu. „Musimy mieć dobre kije [on the forecheck] Okrada go z czasu i przestrzeni. „Muszę utrudniać grę zarówno jemu, jak i im”.

„Ogląda sporo meczów, mimo że ma własną drużynę, którą ogląda” – powiedział Ryan o swoim ojcu. „Jestem podekscytowany, że może tu być, aby oglądać i trenować”.

Z drugiej strony starszy Thompson ma w tej kwestii pewne doświadczenie. Były szef ławki drużyny Bridgeport Islanders należącej do American Hockey League zmierzył się ze swoim najmłodszym synem Tice w zeszłym roku w meczu z Uticą, w którym Tice zdobył dwa punkty w wygranym 5:2 meczu z drużyną starszego człowieka. Dość powiedzieć, że tata chce mieć pewność, że to się więcej nie powtórzy.

„To było zabawne doświadczenie” – wspomina Thompson. „Wspaniale było trenować młodszego zawodnika. Świetnie było być tego częścią, obserwując jego grę i emocje, jakie z tym związane, w intensywnym meczu. Oczekuję tego samego”.

„To jednak mecz. Chcemy wygrać. Jestem pewien, że jak zwykle będzie ciężko. Postaramy się go zatrzymać tak bardzo, jak to możliwe i przejść dalej”.

Jednak, ignorując nazwę widniejącą na plecach kurtki, jak zatrzymać świetnego, dwustronnego środkowego Buffalo, który może wpływać na grę na tak wiele sposobów?

READ  Ontario Women's Hockey Association chce gościć mistrzostwa do lat 18

„Musimy mieć mentalność ataku i łowiectwa” – powiedział Thompson. „[Head coach Greg Cronin] Głosił to przez cały rok. Chcemy, żeby grali po swojemu. Chcemy być fizyczni. Jeśli więc to zrobimy, nie będą w stanie atakować ofensywnie.

Mając okazję do refleksji nad karierą hokejową swoich synów, Johnson i Thompson z rozrzewnieniem wspominali naukę swoich chłopców jazdy na łyżwach, obserwowanie, jak zakochują się w grze i zdali sobie sprawę, że ich wyjątkowe talenty mogą pozwolić im na zawodowe realizowanie tej pasji. Ale bardziej niż cokolwiek innego na lodzie, dumni rodzice byli najbardziej zadowoleni z ludzi, których wynieśli z tego lodowiska.

„Jestem bardzo dumny z osoby, jaką się stał” – powiedział Thompson. „Człowiek rodzinny, mąż i ojciec. Widok go z synem (Brooks, który ma dwa lata) porusza trochę serce. Dla mnie to jest najważniejsze. Zawód to zawód, ale ważne jest sposób, w jaki traktuje ludzi. Jest pełen szacunku i pokory.

„Ostatecznie jestem dumny z tego, że jest człowiekiem rodzinnym i dobrym człowiekiem”.

„To facet, na którego liczę” – powiedział Taj o swoim ojcu. „Myślę, że przez całe moje życie i karierę hokejową zawsze był tym, do którego chodzę. Sam przez to przeszedł. Teraz gra i jest trenerem. Jestem szczęśliwy, że mam w życiu kogoś takiego jak on” – powiedział Taj o swoim ojcu. Podobnie jak mój ojciec i możliwość dzielenia się z nim tymi doświadczeniami… zdecydowanie nie uważam tego za coś oczywistego.

Johnson dodał do syna:[Ryan] Traktuje ludzi we właściwy sposób. „Przede wszystkim jestem z niego dumny z tego powodu”.

Ale nie dajcie się zwieść, jeśli Ojcowie i ich Ducks odniosą dziś zwycięstwo, nastąpi niezłe schadenfreude.

„O tak, jest to coś, czym można się przechwalać przez całe lato i na zawsze” – powiedział Thompson ze śmiechem. „Słyszałem już od mojego młodszego syna, jak mnie pokonał i miał dobre mecze. Więc latem na pewno będzie się czym chwalić. „

READ  Back Jacksonville Jaguars Los Angeles Chargers Trevor Lawrence Justin Herbert

Taj nie może się nie zgodzić. „Dzisiejszy wieczór będzie wyjątkowy” – powiedział.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *