This Is Us Season 5 Final – Czy Kate żyje w przyszłości?

This Is Us Season 5 Final – Czy Kate żyje w przyszłości?

Właśnie wtedy, gdy pomyśleliśmy to my Sezon 5 może się skończyć bez naszego skoku, przez ostatnie dwie minuty od końca wtorku Biznes posunął się naprzód do czterech lat od teraz. W ten sposób program mógł odpowiedzieć na pytanie, które nęka widzów, odkąd zaczął odtwarzać swoje harmonogramy kilka sezonów temu:

Dlaczego Kate nie pojawiła się w znaczący sposób w innych napastnikach? czy ona (łykanieJuż nie jesteś z nami?

Rankiem w dniu drugiego ślubu Kate pokazał nam krótką wycieczkę w przyszłość koledze ze szkoły muzycznej, Philipowi (w tej roli Jesteś najgorszyChris Jerry). Doprowadziło nas to do przekonania, że ​​ona i Toby rozstali się jakiś czas po poronieniu małżeństwa Madison i Kevina. (Przeczytaj pełne podsumowanie Z odcinka i do zobaczenia Zanurz się głęboko w nową przednią lampę błyskową.)

To gra w jednym z dwóch przedstawień Inni atakujący flash – W szczególności tTo on pokazuje Rebece to, co wydaje się być jego łożem śmierci W domu na wsi w Pensylwanii. I chociaż zawsze myśleliśmy, że „ona” wskazywała, kiedy Toby i Randall rozmawiali podczas tego szybkiego występu („Ona chce, żebyś tam był, Toby”, mówi mu Randall), wskazała Rebeccę, mogliśmy się mylić. Mógłbyś być Kate Wskazują – i zrozumiemy, dlaczego, gdyby zerwali w tym punkcie, Toby czułby się dziwnie, włączając go w bardzo emocjonalny moment Pearsona – sugerując, że Kate wciąż żyje w tym momencie historii.

Przyznajemy, że nie jest to najbardziej fundamentalny dowód. Ale to wystarczy, aby rozbudzić naszą ciekawość, jak dokładnie zakończy się przyszłość rodziny. Pomimo serii twórców Dan Fogelman Nie odniósł się bezpośrednio do kwestii obecności Kate podczas rozmowy z reporterami we wtorek, powiedział, że ponowne poślubienie postaci Chrissy Metz było „częścią naszego planu przez cały czas, od samego początku.

READ  Riddick: Furya jest oficjalnie w fazie produkcji, a Vin Diesel powraca do kultowej roli, a streszczenie historii zostało ujawnione

„Wspominaliśmy wiele razy w głębszej przyszłości, że coś między nimi nie jest normalne [Kate] I [Toby]- powiedział Fogelman. „I oto jesteśmy.”

Zegarek stwierdził również, że Philip będzie miał większą obecność w to mySzósty i ostatni sezon.

Producent wykonawczy potwierdził: „Jest oczywiste, że Chris będzie dużą częścią serialu w przyszłym roku”, dodając, że Geere awansuje do regularnego serialu w sezonie 6.

Dodał, że chociaż ostateczni widzowie mogliby skupić się tylko na złamanym sercu nieudanego ślubu Kevina i Madisona oraz ukrytej separacji Kate i Toby’ego, dla pisarzy serialu ważne było, aby godzina zakończyła się pełną nadziei nutą.

„Równowaga w naszym serialu zawsze była – myślę, że mówiliśmy to głośno z postacią Geralda McCraneya, Dr. K, sezon lub dwa lata temu – polega na mieszaniu tragedii i złamanego serca z radością i pięknem” – powiedział Fogelmann. „Muszą być w stanie współistnieć, aby uchwycić to, co próbujemy uchwycić w tym serialu. Małżeństwa nie zawsze przetrwają. Ludzie nie żyją wiecznie”.

Dodał: „W tym programie zawsze chodziło o robienie zdjęć z życia rodziny w jednym okresie i spoglądanie wstecz lub w przyszłość i sprawdzanie, jak przebiega od punktu A do punktu B lub punktu B do punktu C, a czasami od punktu C do punkt B. Ale: „Ostatecznie jest to propozycja optymistyczna”.

W tym celu: EP obiecała fanom, że z niecierpliwością czekają na wszystkie pytania dotyczące każdego szybkiego występu, na które odpowiedziano w finale serii. Powiedział: „Biorąc pod uwagę, że nasza publiczność była tak lojalna i mamy nadzieję, że inteligentnie przygotowaliśmy uwzględnione obszary, w których żyją te przyszłe osie czasu, myślę, że będziesz miał prawdziwe poczucie decyzji i zakończenia dla tej rodziny”. „To tam zmieszane kasety VHS z obecności tej rodziny spotkają się i wreszcie porozmawiają ze sobą. Dlatego niestrudzenie pracowaliśmy nad przygotowaniem tego ostatniego, satysfakcjonującego sezonu, aby wszystkie elementy pasowały do ​​siebie”.

READ  Celine Dion zadziwiła galę Grammy swoim niespodziewanym występem i prezentacją najlepszego albumu

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *