The Bills pokonali przeszkodę w zakresie limitów kapitałowych, restrukturyzując kontrakt Josha Allena

The Bills pokonali przeszkodę w zakresie limitów kapitałowych, restrukturyzując kontrakt Josha Allena

Po długiej podróży, podczas której zwolniono kilku znaczących weteranów, w 2024 r. spółka Buffalo Bills oficjalnie osiągnie zgodność z limitem.

W poniedziałkowy wieczór zespół dokonał nieuniknionego rozliczenia, przekształcając ogromny sukces rozgrywającego franczyzy Josha Allena w znacznie łatwiejszą do opanowania liczbę do pracy poza sezonem, Według raportu Fielda Yatesa z ESPN.

The Bills zastosowali prosty proces restrukturyzacji, zamieniając zdecydowaną większość pieniędzy należnych Allenowi w tym roku na proporcjonalną premię za podpisanie umowy w ciągu ostatnich pięciu lat jego umowy. Przed przeprowadzką limit wynagrodzeń Allena wynoszący 47,1 mln dolarów wynosił 18,4% limitu wynagrodzeń zespołu w 2024 r. Według Over The Cap było to wcześniej siódme co do wielkości osiągnięcie limitu wynagrodzeń w NFL.

Dla zespołu zdobycie jednego z najlepszych rozgrywających w NFL i nadęty kontrakt na mecze to część życia. Zespół Bills chciał także zmaksymalizować swoje zwycięskie okno ze swoim rozgrywającym, jednocześnie równoważąc sytuację, gdy ich limit spadł z powodu roku dotkniętego pandemią Covid-19, co umożliwiło im to przez ostatnie dwa sezony.

Zespół zrobił to samo z kontraktem rozgrywającego w 2023 roku, zamieniając całość oprócz minimalnej pensji podstawowej i 500 000 dolarów premii trenerskiej Allena na proporcjonalną premię za podpisanie kontraktu. Ale w tym roku nie musieli robić tego samego.

Według Yatesa Bills zaoszczędzą w tym roku 16,7 miliona dolarów na kapitale dzięki prostej restrukturyzacji, w wyniku której limit kapitalizacji wyniesie 30,35 miliona dolarów. Oznacza to, że zespół zrestrukturyzował jedynie niecałe 21 milionów dolarów z prawie 29 milionów dolarów należnych Allenowi, które można było zrestrukturyzować w proporcjonalną premię za podpisanie kontraktu. Chociaż nadal restrukturyzują ponad 70 procent tego, co mogą zrobić, oznacza to jednak, że wykonali wystarczająco dużo pracy, że nie będą musieli zaciągać karty kredytowej w Allen w 2025 r. i później. To krok we właściwym kierunku.

READ  NASA wybiera producenta skafandrów kosmicznych po raz pierwszy na Księżycu Artemis

Robiąc mały krok naprzód w zdrowszym miejscu na przyszły sezon, dyrektor generalny Bills, Brandon Beane, zastanawiał się, czy nadejdzie rok, w którym zespół nie będzie musiał przeprowadzać prostej restrukturyzacji umowy Allena.

„Myślę, że stało się to trudne tylko dlatego, że już musieliśmy to zrobić” – powiedział Beane w NFL Combine. „To zależy od tego, gdzie skończymy. Jakich chłopaków przedłużymy w tym roku? Co dodamy do książek? Chciałbym pominąć rok, w którym to robiliśmy. Oczywiście to by nam pomogło. Ale nie wiem, jak to jest praktyczne to by było.”

Jak dotąd parlamentarzyści w większości unikali dodawania znacznych kwot do arkusza limitów wynagrodzeń na rok 2025, zamiast tego wykorzystywali rok 2024 jako rodzaj miękkiego resetu pułapu wynagrodzeń. Oprócz restrukturyzacji Allena, zespół podpisał kontrakt z Dionem Dawkinsem na przedłużenie do 2027 roku i wyznaczył byłego linebackera Tre'Daviousa White'a na zwolnienie po 1 czerwca, co wpłaci 4 miliony dolarów do księgi rachunkowej za 2025 rok.

Od poniedziałkowego wieczoru The Bills podpisali dwuletni kontrakt z defensywnym AJ Epenesą za nieznaną rekompensatą finansową. Zrestrukturyzowali także wewnętrznego ofensywnego liniowego Connora McGoverna, aby przesunąć trochę miejsca w kadrze na przyszłość, oprócz obrońcy Davida Edwardsa, rezerwowego Taylora Rappa, rozgrywającego Mitcha Trubisky'ego i obrońcy Cama Lewisa w ramach wieloletnich umów niższego szczebla.

Bills mogą teraz pozwolić sobie na zatrudnienie kilku wolnych agentów, wiedząc, że mają przynajmniej chwilę wytchnienia. Następnie, gdy 1 czerwca White osiągnie limit 10 milionów dolarów, będą mogli spodziewać się drugiej fali bezpłatnej agencji podczas wiosennego szkolenia.

Ale bez wątpienia Bills miał na myśli przede wszystkim rok 2025 i lata późniejsze. I pomimo przejściowych problemów poza sezonem, wynikających z braku zbyt wielu środków do wydania i konieczności odejścia od graczy, którzy wcześniej byli podstawą ich programu, Bean and the Bills dobrze przyglądają się potencjalnie czystszej kapitalizacji za rok.

READ  Aktualności | Rekiny prawie wyginęły 19 milionów lat temu: Badanie

(Zdjęcie: Josh Allen: Perry Knots/Getty Images)

Elise Haynes

„Analityk. Nieuleczalny nerd z bekonu. Przedsiębiorca. Oddany pisarz. Wielokrotnie nagradzany alkoholowy ninja. Subtelnie czarujący czytelnik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *