Ten mały komputer ma ogromne znaczenie w świecie technologii, a nie w Twoim portfelu. Jest tutaj za 189,99 dolarów

Ten mały komputer ma ogromne znaczenie w świecie technologii, a nie w Twoim portfelu.  Jest tutaj za 189,99 dolarów

14:00 w piątek, 29 grudnia 2023 r

tl;dr: Lenovo ThinkCentre M900 to gotowy do użycia minikomputer, który stanowi świetny sposób na pozostanie na scenie technologicznej przy jednoczesnym oszczędzaniu pieniędzy. Jest w sprzedaży za 189,99 dolarów (349 dolarów australijskich).

Święta już minęły i już. Kolejny rok i kolejna ulga w bólu głowy. Nawet jeśli nie zdecydowałeś się jeszcze na prezent dla siebie, nadszedł ten czas. Minikomputer Lenovo ThinkCentre M900 to doskonały wybór dla guru technologii, który szuka odrobiny zabawy. Jest w sprzedaży za 189,99 dolarów (reg. 349 dolarów).

Jest co rozpakowywać w tym małym, ale potężnym komputerze, więc przejdźmy do rzeczy. Dzięki procesorowi Intel Core i5-6400T, który zapewnia szybkie przeglądanie Internetu i doskonałą łączność, to urządzenie jest świetną okazją dla osób, które chcą faktycznie zmniejszyć rozmiar bez utraty komfortu. Ten zły chłopiec jest o 128% silniejszy niż pierwsza generacja tego rodzaju, co czyni go nową i niszową technologią, którą wszyscy chcielibyśmy dostać w swoje ręce. Otrzymasz kartę graficzną Intel HD Graphics 4000, która sprawi, że Twoje zdjęcia i filmy będą krystalicznie czyste, bez widocznych zniekształceń.

Zawiera także 16 GB przestrzeni dyskowej i 256 GB pamięci wewnętrznej, która zmieści wszystkie Twoje zdjęcia, filmy, dokumenty i wszystko, co chcesz uporządkować. On też zdobędzie bramkę Windows 10 Pro Aby uzyskać najlepszą jakość oglądania, słuchania i przeglądania, jaką możesz uzyskać na komputerze.

Uwaga: chociaż ten komputer może wyglądać jak nowy, został odnowiony z oceną A. Oznacza to, że Lenovo ThinkCentre M900 jest dostarczany w stanie niemal idealnym za ułamek ceny w pudełku, co naszym zdaniem jest znacznie lepszą opcją, jeśli Byliśmy szczerzy.

Kup Lenovo ThinkCentre M900, który zawiera klawiaturę, mysz, zasilacz sieciowy i klucz Wi-Fi, za 189,99 USD (rej. 349 USD).

READ  Intel ma kłopoty, podczas gdy Nvidia i AMD przygotowują procesory Arm do komputerów stacjonarnych

Stos społecznościowy Ceny mogą ulec zmianie.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *