Te dwa kolory mogą znajdować się wśród opcji kolorystycznych dostępnych dla serii iPhone 16 Pro

Te dwa kolory mogą znajdować się wśród opcji kolorystycznych dostępnych dla serii iPhone 16 Pro
Majin Bu, który szybko stał się jednym z najbardziej płodnych autorów „X”, Opublikował tweeta Który zawiera, jak mówi, dwa nowe kolory dla nadchodzącego iPhone'a 16 Pro i iPhone'a 16 Pro Max. Jak Po napisał w swoim tweecie: „Na podstawie informacji, które udało mi się znaleźć, nowe kolory iPhone'a 16 Kolor Pro może być pustynny żółty (Desert Titanium) podobny do złota znalezionego w iPhonie 14 Pro, ale głębszy i cięższy Cement Grey (Titanium Grey) to odcień gwiezdnej szarości podobny do tego użytego w iPhonie 6.
Przekazujący ma mieszane opinie i dodaje: „Rozmawialiśmy także o innych możliwych kolorach, jednak wydają się one mniej prawdopodobne i wolałem ich nie zgłaszać. Nie traktujcie tych informacji jako stuprocentowo dokładnych i prawdziwych, to tylko plotka”. Mówi też, że Apple nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w sprawie kolorów urządzenia iPhone'a 16 czoło. Obecnie dostępne opcje kolorystyczne iPhone'a 15 Pro i iPhone'a 15 Pro Max obejmują czarny tytan, tytanową biel, tytanowy błękit i naturalny tytan.

Leaker w osobnym tweecie napisał, że się tego nie spodziewał iPhone'a 16 Seria Pro będzie dostępna w kolorze czerwonym lub zielonym. Dodał: „Nie ma czerwieni ani zieleni. Być może kolor niebieski pozostanie, chociaż istnieje możliwość, że zostanie zastąpiony innym odcieniem”.

Oczekujemy iPhone'a 16 Seria zostanie zaprezentowana na początku września, a premiera nastąpi jeszcze w tym samym miesiącu. the iPhone'a 16 Plotki mówią, że Pro będzie miał większy, 6,3-calowy wyświetlacz OLED iPhone'a 16 Pro Maxa Może mieć większy, 6,9-calowy wyświetlacz OLED. the iPhone'a 16 Bracie i iPhone'a 16 Pro Maxa Obydwa mogą być wyposażone w kamerę peryskopową z pryzmatem tetrapryzmowym, która oferuje 5-krotny zoom optyczny. Krążą także pogłoski, że nowe modele Pro będą miały ultraszerokokątny aparat 48 MP i powinny być zasilane przez procesor aplikacyjny (AP) A18 Pro wyprodukowany przez TSMC przy użyciu węzła procesowego 3 nm drugiej generacji (N3E).

READ  Sprzedaż Helldivers 2 jest porównywalna z Guitar Hero, ponieważ gra przeciwstawia się wszelkim przeciwnościom losu, a popyt stale rośnie

Wszystkie cztery iPhone'a 16 Oczekuje się, że telefony będą wyposażone w nowy przycisk przechwytywania, który można przesuwać, aby powiększyć fotografowany obiekt lub nagrywać wideo. Lekkie naciśnięcie przycisku pozwoli aparatowi ustawić ostrość na obiekcie, natomiast pełne naciśnięcie przycisku spowoduje wykonanie zdjęcia lub rozpoczęcie nagrywania.

the iPhone'a 16 I iPhone'a 16 Plus prawdopodobnie zachowa odpowiednio 6-calowe i 6,7-calowe wyświetlacze OLED, a para może być zasilana przez 3-nanometrowy punkt dostępowy A18 Bionic. Krążą pogłoski, że telefony inne niż Pro otrzymają przycisk akcji, który pojawił się jako pierwszy iPhone’a 15 Pro serial w zeszłym roku. Ta funkcja pozwala użytkownikowi wstępnie ustawić zadanie, które iPhone wykona po kliknięciu przycisku akcji.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *