Taylor Swift udostępnia zwiastun „Fortnight” z Post Malone: ​​​​Watch

Taylor Swift udostępnia zwiastun „Fortnight” z Post Malone: ​​​​Watch

Cztery godziny przed oficjalną premierą jej albumu Sekcja torturowanych poetówTaylor Swift opublikowała sześciosekundowy zwiastun nadchodzącego teledysku do swojej piosenki „Fortnight” z Post Malone.

„Na tej sesji stoję przed moimi współczłonkami Sekcja torturowanych poetów Z podsumowaniem moich odkryć” – podpisała wideo, dodając link umożliwiający wcześniejsze zapisanie albumu. „Album dzisiejszego wieczoru. Teledysk na dwa tygodnie jutro o 20:00 czasu wschodniego.

Kilkusekundowy zwiastun zaczyna się od powtarzania przez maszynę do pisania frazy „Kocham cię, to niszczycielskie”, choć nie widać reszty zdania. Następnie klip ukazuje Malone’a i Swifta piszących na maszynie w surowo białym biurze, po czym zostaje przycięty do klipu przedstawiającego Swifta przywiązanego do urządzenia.

Jest też fragment przedstawiający Malone'a i Swifta obejmujących się na środku autostrady, a Swift ma na sobie czarną sukienkę otoczoną płonącymi kartkami papieru.

„Byłem wielkim fanem Posta ze względu na jego pisarza, doświadczenie muzyczne i melodie, które tworzy, które na zawsze zapadają w pamięć” – powiedział Swift. książki W mediach społecznościowych wcześniej w czwartek: „Byłem świadkiem, jak magia ożyła, kiedy razem pracowaliśmy przez dwa tygodnie. Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, aż usłyszycie tę piosenkę.

Dzięki współpracy Malone’a Sekcja torturowanych poetów Florence + The Machine pojawi się także w „Florydzie!!!” I inne utwory, takie jak „So Long, London” i „Guilty as Sin?”

Swift ujawniła wiadomość o swoim 11. albumie po tym, jak wyszła na scenę, aby odebrać nagrodę dla najlepszego popowego albumu wokalnego (północ) – Z okazji trzynastego zdobycia nagrody Grammy (jej szczęśliwy numer). Niedługo po ogłoszeniu piosenkarka zamieściła zdjęcie okładki albumu wraz z tekstem, który wydaje się pochodzić z jednej z piosenek z albumu.

„I tak wchodzę w dowód/Mój zmatowiały herb/Moje natchnienia, nabyte jak siniaki/Moje amulety i amulety/Tyki, kleszcze, tykania bomb miłosnych/Moje żyły ciemnego czarnego atramentu/W miłości wszystko jest dozwolone i poezja/Z poważaniem, kierownik wydziału torturowanych poetów” – przeczytał notatkę.

READ  Tony Khan i Cody Rhodes nadal są przyjaciółmi

Wspólny

Swift później drażniła się z potencjalnymi tekstami piosenek, które według niektórych mogły pojawić się przed jej nowym albumem w dniu zaćmienia słońca. W swojej historii na Instagramie Swift udostępniła czarno-biały film przedstawiający maszynę do pisania piszącą słowa: „Tłum pędzący do jej palców, półblask księżyca, pełne zaćmienie”.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *